kızıma isim

rabbim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin melegini

benim hosuma gidenler

tuana(kizimin ismi :)
ilayda

ceren
öykü
esila
zümral

suan bunlar geliyo aklima

daha dusunecek cok zamanin var ben hamile kaldim kalali 40 isim degistirdim inan
25 gun kaldi doguma ismini ben koyucakdim simdi saolsun kaynanam sunu koy bunu koy yok benim ismimi koy sinir krizi gecittiriyo yanina bi gidiyorum isim konusunu acmasin diye dua ediyorum ama o inadina aciyo eve geliyorum basim catliyo dogsa ismini koysamda rahatlasam artik...

nisa olucak galiba benimki

ikra ismi guzel anlami ilk ayet oku
reyyan Yalnızca oruç tutanların geçebileceği cennetin bir kapısının adıdır.. ayrica suya kanmis (doymus) kiz manasindadir..
buglem cenneti mujdeleyen melek

Annemin komşusunun iki kızı var ikiside evliler.Birinin adı ÇıLEM,diğerinin adı GÜLEM.
çok entersandır ki, çilem çileli,gülemde de çok rahat bir yaşam sürüyor.ınsanların isimleriyle alakalı olur derlerdi yaşamları,bunları görünce inandım.Güzel değişik olsun iye saçma sapan isimler koymayın,anlamı güzel isimler koyun, tabii benceee

bende 3.5 aylık hamileyim ve doktorum kız dedi daha hamile kalmadan once esimle isim düşünürdük o ASYA diyor ben hala karar veremedim ikinci isme :)

çok teşekkürler önerileriniz için bennu ismini araştırıyorum şu aralar. Kulağa hoş geliyor.Anlamı anka kuşu.

canım evet bennuda çok güzelmiş benim 5 yaşındaki kızım bana aylin ,selin, lale diyor sana söylememi istedi .kaydirigubbakcemile5çok meraklıdır .isim bulma konusunda .

bende cok arastırıyorum kızlar ceren,elife,asya,berrak bide ipek ismi cok hosuma gıdıyor soyadım petek olmasa petek de dusunebılırdım aslında ecrin bende dusundum hatta esımde ecrın ıstemıstı allahın hedıyesı olarak bılınıyor nette arastırma yaptım ucret manasını tasıyormus arapca kokenlıymıs anlamı yuzunden kararsız kaldım vazgectım.

günaydın kızlar. benim de henüz bebişm olmadı ama insan isim araştırmadan da edemiyor. benim ilgimi çeken isimler:
Belinay: Peygamber Çiçeği
Ebrar Ece : ıyilik Kraliçesi

Allah bebişinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasib etsin inşallah
. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…