Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bencede kulağa çok hoş naif geliyor :) ne güzel işte renkli hatun olurlar :)
Bizim insanımızın çoğu maalesef o ismi söylerken e yi yayıyor telaffuzda güzelim isim güme gidiyor arkadaşımın adı ordan biliyorum :)

Kumsal mi????? Kumsal diye isim mi olur ya oldu olacak sahil felan koysun insanlar. Ilk defa burda okudum boyle kumsal diye. Artik acayip isimler turemeye basladi vallahi

Elbette tercih sizin. Ben eylul ismini severim esen de guzel.
Sahil isteyenler de var açıklama da eşiyle sahilde özel falan bi şeyler olması şaka gibi. Eskilere kızıyoruz abuk sabuk isimler diye ama yeniler eskileri aratıyo bence.

Bir de ben çift cinsiyetli isim sevmem deniz gibi

Arıyorsun telefon ile deniz hanım mı deniz bey mi kalıyorsun ortada

Siz de fazla eskiciymişsiniz yav bu isimleri kullanan kaç kişi var kullananlara sorsak sevmiyorlardır bile de her neyse... Leyla hariç diğerleri çok zorlama isimler bence :)
Valla bana göre
Ada
Kıyı
Kenar
Kumsal
Köşe gibi isimlerden yeğdir en azından anlamlı hayatına bişey katar insanın eskiler güzeldir diye boşuna mı söyleniyo?
Bi anlam bi mana vardı..

Ha dersen ki Yeni jenerasyona konuluyor mu bu isimler henüz rastlamadım ama benim nasibimde varsa kız anası olmak bunlardan birisi olur muhakkak

Asla eskimeyecek bi isim ve hem kıza hem erkeğe yakışıyo. O ses tonuyla da alakalı Fatma ismine o kadar kalın ses olunca Fatma Bey dendiğini biliyorum. Bizim kızımızın adı Deniz olacak olur da sürpriz yapıp erkek olursa değiştirmicez.

Kumsal mi????? Kumsal diye isim mi olur ya oldu olacak sahil felan koysun insanlar. Ilk defa burda okudum boyle kumsal diye. Artik acayip isimler turemeye basladi vallahi

Elbette tercih sizin. Ben eylul ismini severim esen de guzel.

Neler neler duyariz daha kimbilir:)
Bende mira ismini birtek tv de görmüştüm,baksana ohoooo cokmus megerse mira koyan

Siz isi garantilemissiniz:)

Benim Ufuk ve Ayhan adında kız arkadaşlarım var aile büyüklerinin yanında bahsederken eskiden işte kaldık,gittik,yedik filan şöyle bi dönüp bakıyorlardı sonradan tanıştılarda alışıldı

Hayirlisiyla dogsun canım

yenı nesil isimlerden mevsim atlanmış:)yada ilkim:)
deva ismini seviyorum,yağmur güzel,kısa isimlerde nil güzel,nisa var
gökçe güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…