Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Selam hanimlar ,
benim bir prensesim olucak Allah nasip ederse,ilk bebisim, ama henüz isim bulamadik aklimdaki isimler

Mira,mira su,
ada,ada su
İrmak
Duru
Su ada
kumsal

su ismini ek olarak koymak istiyorum,birde boyle kisa isimleri seviyorum ,ama esim beğenmiyor

Varmi değişik kisa ,bu tarz isim o erisi simdiden teşekkürler herkeze

Kumsal ı beğendim ben içlerinden. Herhangi bir ismin yanında Su pek hoş olmuyor bence tek daha iyi ama çok kısa bir isim ben olsam tercih etmezdim . Akasya ismini beğeniyorum ben bugünlerde . Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :KK68:

mira güzel değil bence, suada adasu da restorant adı gibi hatta bi km ötemde su ada diye bi restaruant var, duru desen yani son yıllarda doğan çoğu çocuğun ismi duru oldu dini isimler dışında koyanlar hep duru koydu nerdeyse, bence kumsal seçenekler arasında en güzeli hem kulağada hoş geliyor

Aaa esim de oyle soyledi hakliymis demekki:) teşekkürler

Pırıl :)
Pırıl pırıl kızın olsun:)
Parıl diye isim duydum:)
2016 mankenler kraliçesi 3sünin adi parıl erdem:)

ben çok sıkıldım mira su ada duru sare bilmem neyden:/

duru veya ırmak olsun bari. yanina su eklemeyin çok anlamsız.

ayrıca bu bebiştir prensestir. şu sendromdan çıkın. çocuklarınızı da çıkarın.

Ne diyelim peki ? Bu masallarla buyuduk biz,kizlar prenses,erkekler prens degilmi?

bende kızım olursa Rümeysa koycam eşim istiyo çünkü
yanina isim Naz olsun dedim istemedi .
Rümeysa Naz nasıldir sizce?

Selam hanimlar ,
benim bir prensesim olucak Allah nasip ederse,ilk bebisim, ama henüz isim bulamadik aklimdaki isimler

Mira,mira su,
ada,ada su
İrmak
Duru
Su ada
kumsal

su ismini ek olarak koymak istiyorum,birde boyle kisa isimleri seviyorum ,ama esim beğenmiyor
( muhtemelen bunlari koymayacağız)

Varmi değişik kisa ,bu tarz isim onerisi olan simdiden teşekkürler herkeze
kızımın adı mira çokta seviyoruz babası koydu ama ilk benden duymuştu bu ismi, en çok sevdiğim yanı her dilde analmı farklı ama latince kökenli ve asıl anlamı olağanüstü harika demek, türkçede de yön gösteren tahta bir aletin adı...
adı gibi mükemmel ve yön gösterici olmasını temenni ediyorum....

illa su kullanacaksan ece su da olabilir..

Mira İsminin Manası

• Yön belirtmek için, geometrik biçimli tahta
  • Bir kuyruk yıldızı adı
  • İtalyanca Nişan Alma, tüfekte gez
  • Latince Harika, olağanüstü, hayran olası
  • Kuran da Karşı Çıkmak, direnmek, münakaşa etmek anlamına gelmektedir.
  • Yani bikac dilde anlami varmis aslinda kulaga hos geliyor ama anlamlarida onemli..
  • Siz yildiz adi niyetiyle koyabilirsiniz tabii
  • Baska isimleri de arastirin.

Selam hanimlar ,

Mira,mira su,
ada,ada su
İrmak
Duru
Su ada
kumsal

( muhtemelen bunlari koymayacağız)

Varmi değişik kisa ,bu tarz isim onerisi olan simdiden teşekkürler herkeze
tek başına mira güzel bence

X