Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

İnsan böyle şeyler görüp okuyunca ne yazacağını hangi duygulara karışacağını şaşırıyor inanki zaten bu topik açıldı açılalı aşırı duygusalım Rabbim sizden razı olsun dilerim bu iyiliklerinizin karşılığını en güzel şekilde alırsınız

+1daha yaz gülüm anam da okuyacak bi tane Allah'ım şifa versin inşallah
Daha önce 1 tane almıştım, onu okudum. 1 tane de annem okuyor, Allah tez zamanda şifa versin inşallah, güzel günler yakındır C CiNNET NUR
1 tane de ben okuyayım..
Merhaba Allah acil şifalar versin ben kızınız Eylül için 1 tane Yasin okudum Allah kabul eder inşallah C CiNNET NUR
C CiNNET NUR Canım ben 2 tane almıştım 1 tane daha okundu toplam 3 tane. Allah şifasını versin inşallah
878

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin versin inşallah 3 tane de benden yazın yarın okurum inşallah Mübarek günün yüzü suyu hürmetine biran önce sağlığına kavuşur inşallah yavrunuz

Senı cok ıyı anlıyorum bende 5 sene evlat hastetı cekerken burda hıc tanımadıgım okadar cok arkadasım bana yardım ettı tesellı ettı tebrık ettıkı cok sadırmıatım Rabbım elbet bır yuregı temızın duasını kabul eder

Canım okudum Allahım şafi ism

Canım ben okudum bir tane fırsat buldukça okurumda Allahım şifa versin inşallahh Kusura bakma yeni girdim gördüm ama okudukça yazarım sana

bende 1 tane okudum, Rabbim en kısa sürede şükür sevinçleri yaşamanızı nasip etsin inşallah.
Rabbim şifasını versin inşallah ,ben 5 tane okuyabilirim ama sorun olmazsa haftaya ,perşembe günü başlayabilirim .
+40 tane daha okundu canım
rabbim şifa versin bende okuyacağım
929

İki tane aldım canım Rabbim tez vakitte sizlere bağışlasın sağlıkla huzurla uzun ömürleri olsun

4 tane okumuş olduğum var Rabbim şifalar versin yavrucuğuna sağlıkla biran önce kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…