Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

canım rabbım şifa versin 3 yasin okurum ben okurum muhakkak uzun sure giremeyebılırım okudum dıye yazaöam

Canım Yasini okumadan yazmak istemedim.ama hala da okuyamadım çalışıyorum.aklimdasin inşallah yarın okuyacağım sayıyı da bildireceğim.Allahim şifa versin minnosuna

1 tane de ben okurum rabbim Şafi sıfatıyla şifa versin inşallah
Bende bir Yasin aldım
Canım bende 1 yasin okuyorum şimdi
6 tane daha ekleyebilirsiniz bebeğinizin şifası için İnşAllah
Kardeşim 5 daha ekle
Allah şifa versin inşallah1 tane yazabilirsiniz
Ben de aldım ..rabbım şifa versin
Rabbim kabul ederse bende okudum 1 tane Allahım şifasını versin size de tüm şifa bekleyenlerede
bende 1 adet okudum şimdi allah tez zamanda evladına şifa versin inşallah sık sık yasin okurum zaten aklıma geldikçe duama evladınıda eklerim inşallah
1 tane daha okudum rabbim kabul etsin yavrumuza sifa versin
Allahım minik meleğe tez zamanda şifa versin. 1 tane aldım ben de.
1 Yasin daha okundu.
canım rabbım şifa versin 3 yasin okurum ben okurum muhakkak uzun sure giremeyebılırım okudum dıye yazaöam
2 tane daha ekleyebilirsiniz.
730

Kızlar , ben tevcid’li okumayı bilmiyorum, türkçesinden okusam olur mu?

Birde sadece Yasin mi okuyacağız, yoksa yoksa Yasinle beraber Tebareke ve Amme’de okuyacak mıyız?
Netten ac yasin okuyan bi hoca onunla oku. Ben oyle hatim basladim. Sende sesli okudugun surece kabul oluyormus. Bildigim sadece yasin okunuyo.

3 tane aliyorum canım daha alirsam buraya yazarım insaAllah yavrun sağlığına tez vakitte kavuşur ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…