Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Kızlar , ben tevcid’li okumayı bilmiyorum, türkçesinden okusam olur mu?

Birde sadece Yasin mi okuyacağız, yoksa yoksa Yasinle beraber Tebareke ve Amme’de okuyacak mıyız?
Fazladan okumak isteyen fetih suresi okusun bence. O surenin adı "açmak" manasına geliyor. Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u almaya giderken hocası fetih suresi okumuş diye nakledildiğini hatirliyorum. Her hayrın kapısının açılması niyetiyle okuyorlar. Ben bugün okuduğumda aklıma ilk bu bebek geldi, önce ona dua ettim

Allah razı olsun çok mutlu oldum ya
Bu güzel zamanlarda bunca insanın duasını alıyor kızınız. Allah sizlere bağışlayıp, hayırlı evlat olarak yetişmesini sağlasın inşallah. Siz iyi olmaya gayet edin. Böyle zamanlarda insan kendisini unutuyor. Kızınıza da gücünüz, inancınız sirayet edecektir.

Kızlar , ben tevcid’li okumayı bilmiyorum, türkçesinden okusam olur mu?

Birde sadece Yasin mi okuyacağız, yoksa yoksa Yasinle beraber Tebareke ve Amme’de okuyacak mıyız?
Netten ac yasin okuyan bi hoca onunla oku. Ben oyle hatim basladim. Sende sesli okudugun surece kabul oluyormus. Bildigim sadece yasin okunuyo.
1 tane okudum kızınız için.. Allah’ımşifa versin bir an önce sağlığına kavuşur inşallah
okuduk cnm Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah
Ne güzel insanlarsınız ne güzel yürekleriniz var Allah binlerce kez razı olsun sizlerden ne diyeyim ki

Öncelikle rabbim şifa versin inşallah.
Ben sesli cok guzel okuyamiyorum kurani, ama takip exerken sorunum olmuyor
Biraz once yasini kabe imamindan dinleyip takip ettim, ve kızınız icin dua ettim.
Umarim bir an evvel sagligina kavusur
Sevgiler..

Dün söylediğim 1 yasini okudum Rabbim şifalar versin bir an evvel sagligina kavussun insaalah kuzucuk.1 tane daha yasin alıyorum. 1000 tane de Ya Safi alıyorum..

Ben de 1 tane alıyorum, Rabbim şifa versin inşallah dualarım sizinle
Bende şimdi okudum. Allah acil şifalar versin evladınızı size bağışlasın. Allah tüm hastaların yardımcısı olsun
5 yasin-i şerif de ben okurum rabbim tez vakitte şifa versin canım inşallah ❤❤❤
30 tane aldım. Allah şifa versin yavruya
Dün söylediğim 1 yasini okudum Rabbim şifalar versin bir an evvel sagligina kavussun insaalah kuzucuk.1 tane daha yasin alıyorum. 1000 tane de Ya Safi alıyorum..
Eylül bebek için 5 tane almıştım 6 da fazladan okudum toplam 11 tane okumuş oldum rabbim şifa versin
831

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…