kız isimleri

ben kız olsaydı pelin veya fulya düşünüyordum, aşığım bu isimlere. ama kadir olucak nasipse

ben kısmetse ALLAH'ın izniyle kızıma :serra ismini koyacağım (rahatlık,kolaylık demek)
ayrıca mitolojide anlamı cennette bebekleri koruyan melek demekmiş :CüvCüv:

benimde kızım olarsa gülbahar koycam oglum olursa seymen nasiiiiiii güzelmi

Ceren koyarsa yandin guzelim benim ismimde ceren ama ben cocukken acayip yaramazmisim halende oyleyim arkadasimin kizida oyle emin ol ceren olursa oda oyle olucak :)

Ben inşallah hamile kaldıktan sonra düşünmek istiyorum .Çünkü bir kere söyledim kayınvalidem ve kocam burnumdan döktüler sağolsunlar varolsunlar

Aman bende hic anlamiyorum es neysede kayin valideye ne sanki onlar tasiyo uyuz oluyom alah sabir versin arkadasim

Sağol bacım çok fenalar çokkkkk ta liseden beri kızımın adı naz olacak diye hayal kurardım.Bir akşyam kayınvalidem kızın olursa ismi hazır dedi.Üstelik iki isim de hazır.Nazı ekleme şansım yok yani:))))
Aman en iyisi hiç karıştırmamak aptallık ben de ...

Yok vala ben hic gelemem boyle seye ben simdiden soyluyorum erkede beli kizda onlarda alisin zaten esim bilir ne cadiyimduir koydurmam dedigim olur senin esinde biraz geri kalmis kusura bakmada

ne kusuru bacım gerinin önde gideni gerzekalının başkanı paçozun başkanıdır kendisi:)

bende duru koyacağım kızımın adını allah o günleri gösterirse..ama eylül ismide çok hoşuma gidiyor.

Kızım olursa adını Duru koymaya karar verdim ama yanına ikinci bi isim arıyorum uyumlu olacak fikirlerinizi bekliorum kızlar

Biz de Allah kısmet ederse Betül Neris koymayı düşünüyoruz.İnşaallah görürüz o günleri de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…