kız isimleri

Ben inşallah hamile kaldıktan sonra düşünmek istiyorum .Çünkü bir kere söyledim kayınvalidem ve kocam burnumdan döktüler sağolsunlar varolsunlar

nasıl yani kendi çocugunun ismini kaynanan mı koyucak buna nasıl izin verirsin ben öyle kayınvalideyi yolarım bence sakın izin verme benim kaynanamda az -tatlicadiarzu- degildir ama karıima hakkını kendinde bulamıyor çünkü ben izin vermiyorum

Ben de kibarca söz vermeyelim dedim de sanki küfür ettim evde bir sessizlik oldu:KK43:
Tabi kocacım da annesinin üzülmesine dayanamaz:KK43:
Neticede iyi de oldu bu gerginlik ne onun seçtği iki isim olacak ne de Naz...
Hamile kalınca cinsiyetine göre düşüneceğim

ahhhhh bu kaynanalar ahhh.allahım onları bildigi gibi yapsın.bende burcu ece ezgi özge zeynep bunları begeniyorum ama sevgili kaynanam karısmicam dedigi halde karısıyorrrrrr.babamızda ben koyucam kızımın ismini dedi.apışıp kaldı.tabi eşim onu kırmamak için dedi.gene ben karar veririm onaaaaaaaaaaa.eşim isim bilemiyo ki :))))

ahhhhh bu kaynanalar ahhh.allahım onları bildigi gibi yapsın.bende burcu ece ezgi özge zeynep bunları begeniyorum ama sevgili kaynanam karısmicam dedigi halde karısıyorrrrrr.babamızda ben koyucam kızımın ismini dedi.apışıp kaldı.tabi eşim onu kırmamak için dedi.gene ben karar veririm onaaaaaaaaaaa.eşim isim bilemiyo ki :))))

Aferim sanakaydirigubbakcemile5

X