Kız çocuğu saç cezası

Korkunçsunuz !
Konu fake olsa da olmasa da bunu normal insan düşünmez.

gece kapini kitleyerek yat da bogazinda bir bicak acisiyla uyanma (ya da sonsuz uykuna dalma)

Psikologlar hiç bir zaman ne yapmanız gerektiğini söylemez. Uydurmuşsunuz bu kısmı.
Saç keserek otorite sağlanacağını da düşünmüyorum.

Yazıklar olsun ya. Anne de baba da vefat etmiş reva mı bu. Sizin kuracağınız otoritenin orta yerine tüküreyim ben.

piskolog önce kendini piskologa göstersin sonra sana yöl gosterir annesiz babasiz yetim çoçuklarin en ihtiyaci olan şey sevgi

Nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz gerçekten merak ediyorum. Yok mu akrabası babaannesi,anneannesi, annesi ( öldü snirim) verin çocukları ceza dediğin bu değil. Kısıtlama yap demiştir psikolog siz bunu zarar vermek olarak yönünde kullanıp birde psikolog dedi diye millete anlariyorsunuz. Cok iğrenç birisiniz

Psikolog kokulu klarnetçi üseyin miydi?

Allah yanına bırakmaz inşallah!

Fake fake fake

İğrendim nefret ettim tüylerim ürperdi Allahım hiçbir çocuğu anasız babasız koymasın
O aptal psikoloğa da işsizliğin dibini yaşatsın

Anne baba ölmüş sana ne . Ver devlete baksın. Bak pisikolojin bozulmuş yazık değilmi sana git evlen

Bu konu tabii ki fake ama sen ne cesit travmalarla buyudun/belki de buyuyorsun? Nasil bir hayal gucu bu? Korkunc. Kimin aklina soyle bir hikaye yazmak gelir ki? Toplumda saklaniyordur bi de senin gibiler. Korku filmi gibisiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…