Doğuma Hazırlık Kız bebek isim önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar benim bebeğim de kısmetse Mayıs sonu Haziran başı gibi gelecek ilk aylarda turna düşünüyodum vazgeçtim duru dedim herkes duruya alıştı ama şimdi pelin ismi çok kalbimi çeliyor babası meryem olsun istiyor armin de çok hoşuma gidiyof ama kararsız kaldım sadece pelin şuan çok sıcak gelmekte.. Bir de size sorum şu, isimlerden harf analiziyle bazı isimlerin sakıncalı olduğunu aöylemişti birisi ama onun analizine göre gidersek isim kalmıyor bir de ücretle yapıyor isim analzilerini mesela isimdeki çift N boşanma ayrılık getirir (nurbanu nermin Neriman gibi) çift M gurbet yaşatır B ve Y harflerinin aynı isimde geçmesi o kişiyi hayırsız yapar falan gibi.. Meryem normalde islama uygun bi isim mesela ama onu bile uygun görmüyor çocuk oldu 32 haftalık ama hala ismi yok ortada pelin nasıl sizce pelin duru mesela
Analize çok takılmayın derim bence gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun.. duru da pelin de çok güzel. Aklınız da kalbiniz de pelin de gibi. Duruya herkes alıştıysa pelin e de alışır :)

Arkadaşlar benim bebeğim de kısmetse Mayıs sonu Haziran başı gibi gelecek ilk aylarda turna düşünüyodum vazgeçtim duru dedim herkes duruya alıştı ama şimdi pelin ismi çok kalbimi çeliyor babası meryem olsun istiyor armin de çok hoşuma gidiyof ama kararsız kaldım sadece pelin şuan çok sıcak gelmekte.. Bir de size sorum şu, isimlerden harf analiziyle bazı isimlerin sakıncalı olduğunu aöylemişti birisi ama onun analizine göre gidersek isim kalmıyor bir de ücretle yapıyor isim analzilerini mesela isimdeki çift N boşanma ayrılık getirir (nurbanu nermin Neriman gibi) çift M gurbet yaşatır B ve Y harflerinin aynı isimde geçmesi o kişiyi hayırsız yapar falan gibi.. Meryem normalde islama uygun bi isim mesela ama onu bile uygun görmüyor çocuk oldu 32 haftalık ama hala ismi yok ortada pelin nasıl sizce pelin duru mesela
bencede takilmayn anlami ve solenisi onemli olan kafanizda ona gore sekillendrmeyn içinize sinen bir sey olsun hyirli olsun oncelikle cnm aralarından pelin guzel :KK39:

Pelin en sevdigim kiz isimlerinden biridir. Kuzenimin ismi olmasa kesinlikle dusunurdum kizim olunca.
Bence Pelin super :KK55:

Analize çok takılmayın derim bence gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun.. duru da pelin de çok güzel. Aklınız da kalbiniz de pelin de gibi. Duruya herkes alıştıysa pelin e de alışır :)

Dediğiniz doğru çünkü analize takıldığımızda geriye isim kalmıyo nerdeyse bütün isimlerin üzeri çizilmiş herşey sakıncalı bulunmuş meryem ismine bile sakıncalı dendi yahu islama uygun bir isim olmasına rağmen şaşırdık

Pelin isimli kızlar bence biraz havalı çokça da alımlı :) pelin isimli kimi tanıdıysam öyle.. sizin kızınız o. Başkalarını takmayın kalbinizi dinleyin :)
Dediğiniz doğru çünkü analize takıldığımızda geriye isim kalmıyo nerdeyse bütün isimlerin üzeri çizilmiş herşey sakıncalı bulunmuş meryem ismine bile sakıncalı dendi yahu islama uygun bir isim olmasına rağmen şaşırdık

Kizlar ben de kızıma isim bulamıyorum yardimci olur musunuz? Esim eski isimlerden olsun istiyor.

Elis yada Eliz kulağa hoş geliyor İris i ilk defa duydum farklı bir isim çokta güzelmiş :KK66: bahtları da çok güzel olsun inşallaah minnoşlarınn :KK36:

Merhaba kızım için isim konusunda kararsız kaldım...hiç bir şey beğenemiyorum...Haziran sonu yada temmuz başı doğacak.Ablasının ismi İris.....Kızım Umay ismini buldu anlam olarakta aslında hoş ama yinede bi kaç seçenek daha olsa diyorum.Önerilerinizi bekliyorum :)
Dolunay beliz ela Asu sıla mısra :)

bi yerde isminizde P varsa yaşadınız die okumuştm....iyi güzel pelin ben sadece alfaba sonuna doğru olan bi harfle başlasın istemiyorum...içinde İ olsun istiyorum...A harfini svmiyorum ay napiim bilmiyorum :KK70: ne zormuş yaaaa

X