Doğuma Hazırlık Kız bebek isim önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

gulingurkan

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2017
79
19
Merhaba kızım için isim konusunda kararsız kaldım...hiç bir şey beğenemiyorum...Haziran sonu yada temmuz başı doğacak.Ablasının ismi İris.....Kızım Umay ismini buldu anlam olarakta aslında hoş ama yinede bi kaç seçenek daha olsa diyorum.Önerilerinizi bekliyorum :)

Bence de Maysa hoş olabilir. Türkmencede fidan demekti sanırım. :KK66:
En azından uyduruk bir isim değil Maysa.

Umay Iris'in yanında biraz sıradan kalıyor sanki.

Itır
Seden
Katre
Benan
Benian
Fulin

Arkadaşlar benim bebeğim de kısmetse Mayıs sonu Haziran başı gibi gelecek ilk aylarda turna düşünüyodum vazgeçtim duru dedim herkes duruya alıştı ama şimdi pelin ismi çok kalbimi çeliyor babası meryem olsun istiyor armin de çok hoşuma gidiyof ama kararsız kaldım sadece pelin şuan çok sıcak gelmekte.. Bir de size sorum şu, isimlerden harf analiziyle bazı isimlerin sakıncalı olduğunu aöylemişti birisi ama onun analizine göre gidersek isim kalmıyor bir de ücretle yapıyor isim analzilerini mesela isimdeki çift N boşanma ayrılık getirir (nurbanu nermin Neriman gibi) çift M gurbet yaşatır B ve Y harflerinin aynı isimde geçmesi o kişiyi hayırsız yapar falan gibi.. Meryem normalde islama uygun bi isim mesela ama onu bile uygun görmüyor çocuk oldu 32 haftalık ama hala ismi yok ortada pelin nasıl sizce pelin duru mesela

X