Kız bebek bekleyenler isim ne düşünüyorsunuz 🌸

Kızım olacak bır çok isim var aslında ama en begendıklerım İlay,Karen,Liya karar vericez eşimle insallah😂
İyi de bunlar az duyulmuş isim değil ki. Artık herkes bunları koyuyor. Kreşler Lina, Liya dolu.

Kız bebek anneleri isim ne düşünüyorsunuz biz eşimle bir türlü isim konusunda hem fikir olamıyoruz benim beğendiğimi o beğenmiyor onun beğendiğini ben beğenmiyorum bari sizden fikir alayım tek isim de olabilir iki isim de olabilir 🥰🌸
Su, rozelin, tolunay, sidelya bunlar benim hoşuma gidiyor 🥰 sağlıcakla kucağınıza alın İnşallah 🤲🏻

İlay:ülkenın en guzelı
Karen:saf temız
Liya: sabrın en güzel hali demek
Bunların çoğu uydurma ya. Liya’nın kökeni ne mesela? Arapça çıkıyor Google’da, sizin yazdığınız anlama göre. Ama liya Arapçada beyaz nohut demek aahdjdjd her okuduğunuza inanmayın.

Bunların çoğu uydurma ya. Liya’nın kökeni ne mesela? Arapça çıkıyor Google’da, sizin yazdığınız anlama göre. Ama liya Arapçada beyaz nohut demek aahdjdjd her okuduğunuza inanmayın.
Cok uydurma var, hele ki arapca olunca da dini saniliyor. Kv bana kız ismi Rabia koy diye tutturmustu çocuğun ismini neden 4. koyayım dedim küstü 😂

isim de dövme gibidir. en harikasıni da versen yine sevmeyen cok kisi cikar
yapacak bir sey yok, kimsenin fikrini önemseme, en içine sineni - dogunca cocuguna yakisani koy.

bu arada guzel diye yazilan isimlerin neredeyse hepsi bana kötü de degil , direkt çirkin geldi. ama benim aklimdaki mustalbel bebegime hazirladigim 2 ismi yazsam muhtemelen hic yemedigim kadar eksi yerim 🤣

yapacak bir sey yok, kimsenin fikrini önemseme, en içine sineni - dogunca cocuguna yakisani koy.

bu arada guzel diye yazilan isimlerin neredeyse hepsi bana kötü de degil , direkt çirkin geldi. ama benim aklimdaki mustalbel bebegime hazirladigim 2 ismi yazsam muhtemelen hic yemedigim kadar eksi yerim 🤣
Lütfen söyle belki yemezsin 🥲

İnsanlar hiç duymadığı ismi anlamıyor ya hani, iki üç kere tekrarlattırıyorlar. Hatta üstüne yanlış yazıyorlar. Ben çok denk geldim. Beray isimli bir öğrencim bile bundan yakınıyordu. 😁
bu yaz mahalleden bir kadin camdan "burayaaa buraayaa" diye bagirip duruyordu. bir degil iki degil, dedim 'mal mi kadin niye cocuguna buraya diyip duruyor'
cok sonra ogrendim cocugun ismi Buray'mış

Aybike çirkin mi yaa 🫠

bu yaz mahalleden bir kadin camdan "burayaaa buraayaa" diye bagirip duruyordu. bir degil iki degil, dedim 'mal mi kadin niye cocuguna buraya diyip duruyor'
cok sonra ogrendim cocugun ismi Buray'mış
Hahahhahahah

Bizim.karsi komşunun kızı var adı Asel bağırıyor asellll aselllll konya da büyük sanayi var ve bilenen aselsan var ya ne zaman bağırsa aklıma aselsan geliyor 🤣🤣🤣

Cok uydurma var, hele ki arapca olunca da dini saniliyor. Kv bana kız ismi Rabia koy diye tutturmustu çocuğun ismini neden 4. koyayım dedim küstü 😂
Bari saniye koy, ikinci olsun. Second derler artık çocuğa, ne de olsa Z kuşağı. 🤣

Delinin biri kuyuya taş atıyor, bizim akıllılar da sazan gibi atlıyor. Ortalık uydurma isim dolu.

Allaşkına özelden yaz ordan eksiliyim 🤣

X