Kız Bebek Anneleri Bi Sorum Olacak...

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Arkadaşlar 25.haftalık hamileyim,kızım olacak ama hala tam olarak tekmeler atmıyo annesine:CüvCüv: Kız çocuğu daha sakin olur diyorlar oğlan çocuğuna göre ama bende artık hissetmek istiyorum bebeğimi,iyi olduğunu her an bilmek istiyorumopuyorumnanaktan,sizde durumlar nasıl yaramazmı minik kızlar:CüvCüv:

canım ben 30 haftalığım kızım olacak . 25. haftada benimki kıpır kıpırdı 18. haftada hissetmeye başladım hareketlerini. ama her bebek aynı değil her biri farklı davranırmış. senin kız uslu opuyorumnanaktan

Arkadaşım ben 21 haftalık hamileyim.Daha dün hareketini hissettim.Sanki içerden bişeyler vuruyor.Doktorlar zaten 22. haftadan itiberen hareketler duyulmaya başlanır diyor.Sende yakında kesin duyarsın.Şekerli bişeyler ye belki o zaman daha net duyarsın.

canım bebekten bebeğe değişiyor kafana takma benim 35. haftam kızım olucak bazen kıpır kıpır oluyor bazende sadece bir yere gelip dayanıyor hiç hareket etmiyor.çikolata,karpuz filan ye tatlı yiyince mtlu oluyorlar birde konuşunca hareket ediyorlar

canim bebekten bebeg degisir arkadasin dedigi gibi. senin kesen buyuktur bebek icinde firil firil donse de hissetmezsin, kimisinin kesesi cok dardir. bebek basini oynatsa hisseder anlatabiliyor muyum? bunu hic dert etme. bebegi hissetmek icin de oyle abir cubur cikolatayi vs artiorayim deme. vallahi son aylarda cok kilo aliniyor.

benim bebegim de sakin bir bebek. o yuzden telas yapmiyorum. hep sakindi oyle firil firil donmezdi. ilk ense kalinligini bile olcerken, ultrasoncu kadin cok sevmisti cunku isini hemencecik halletmisti, bebegim uslu uslu izin vermisti olcmesine. ama arkadaslarinki firil firil donmus.

simdi de cok sakin. ben endiselenmiyorum cunku hep sakin geldi, hep sakin devam etti, atraksiyonu olmadi, insallah dogunca da uslu bir bebek olur annesini hic uzmez.

o yuzden telaslanma, sakince bekle. bir kac haftaya kadar daha siddetli hissedersin.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim,içimi rahatlattınıza.s.a.s.

canım benimki 30 haftada hareketlerini çok erken hissetmeye başladım ve ilk bebeğim ama bebişten bebişe değişiyo benimki çok yaramaz hiç durmuyo seninki sakin bi bebek demekki hem zaten ilerki aylarda tekmeler daha ii hissediliyo bebeklerin en aktif oldukları zaman 28 - 32 haftalar arası merak etme iyiydir bebişin :)))

canım ben de henüz 23+1 deyim ama neredeyse 2 haftadır bebeğimin hareketlerini hissediyorum. ama kişiden kişiye değişebiliyor. doktorun bebişinin sağlıklı olduğunu söylüyorsa bunu kafana takma.. kafana taktıkça daha zor hissedersin...

bende 18 haftalıkken hissettim ama net olarak 20 haftalıktı bazı günler çok oynuyordu bazen az her bebek aynı değil kıyaslama bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…