Doğuma Hazırlık kız bebegin en birincil belirtisi: göğüs hassasiyeti

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Herkese göre değişken bir durum bu kesinlikle bunlardan cinsiyet tahmini çıkartılamaz bunu çok net anladım :)

Hamileliğimin ilk döneminde ve sonradnda hiç bulantım olmadı
İlk aşerdiğim şey tatlı dondurma oldu
Hiç yemedeğim kadar ete düşkün oldum
Göğüslerimde öyle inanılmaz ağrılar olmadı
Yüzümde tek bir sivilcem bile çıkmadı
Burnum büyümedi
Basenlerim kalça popo hala aynı önümde sadece bir top var

Ve benim Kızım olucak

Son düzenleme:

herkese merhaba latife hanım arkadaşın yazdığından anladığım döllenmenin olduğu ilk zamanlarda gelişiyor herhalde bu durum
ve galiba doğru
salgılanan hormonlarla birlikte meydana geliyor göğüs hassasiyeti. yoksa beşinci altıncı haftadan sonra zaten bulantı kusma hallerine göre daha net şeyler söylenir.
bir de sağlıkçı olan bir arkadaşım kız çocuk bekleyenlerde kan değerlerinin birden yükseldiğini erkeklerde ise daha istikrarlı bir artış olduğunu söylemişti
bu şu demek bana göre kızlar kendilerini daha çabuk belli ediyor
herkese hayırlı günler

tutmuyor:) oğlumda en büyük belirtim göğüslerimde öyle böyle değildi acısı hatta lekelenmem olmuştu regli oldum diye ağlamıştım ertesi gün bir şey olmayınca benim göğüsler boşa acımıyor bu yerleşme lekesi dedim adetime 3 gün kala kopkoyu ikinci çizgi çıkmıştı,ve oğlum oldu:) göğüs acım şişliğim üç ay sürdü yanlışkla bir yere değse çok acıyordu , alev alev yanıyordu, şimdi ikinciye hamileyim göğüs acım çok az oldu 6. haftada da bitti bakalım ne çıkacak cinsiyeti:)

tamamen katılmıyorum :) oğlumda göğüslerim feci hassas ve şişti yani dokunamıyordum bile

tamamen katılmıyorum :) oğlumda göğüslerim feci hassas ve şişti yani dokunamıyordum bile

Benimde göğüslerimde inanılmaz ağrı vardı ve dediğiniz gibi hassas ve şişti ve oğlum oluyor. O nedenle insan vücudu farklı tepkiler verebiliyor bu konulara çok takılmamak lazım.

Benimde göğüslerimde inanılmaz ağrı vardı ve dediğiniz gibi hassas ve şişti ve oğlum oluyor. O nedenle insan vücudu farklı tepkiler verebiliyor bu konulara çok takılmamak lazım.

yeşil sarı vajinal akıntınız var mı?
göğüs meselesi artan hormonlardan oluyor kesinlikle alakalı değil kız bebekle

Benim de oğullarımda çok büyümüştü bunda ağrı çok oldu ve inanılmaz derecede kaşınıyor farklı olarak

merhaba cnm peki bebeginiz kizmi erkekmi oldu sag salim kucaginiza aldiniz insallah rabbim size bagislasin

Bende çok merak ediyorum ilk oğlum oldu hep ekşi yedim çok rahattım şimdi göğüs uçlarım alev alev yanıyo sızlıyor ve 4 kilo şekerpare yedim daha 5. Haftada. Ama buna rağmen çok iştahım yok tatlı dışında pek bişey yiyemiyorum. Hafif bulantıda var bakalım ne olacak. He birde yüzümde lekelenme başladı oğlumda yoktu.

L
Lekeler nasıl canim kız bebekte yüz Çillenir lekelenir diye duydum ,yüzünü yorgun kötü görünümlü,
Mu hissediyorsun yoksa gayet güzelmi hissediyorsun oğlunda nasıl hissediyordun bende Mrk ediyorum bakalım

Oğlumda çok enerjiktim bunda ölü gibiyim. Çok değil Bi kaç tane çil gibi ama takipteyim. Bu arada kaynanam beddua ediyor kızım olmasın diye. Neymiş beraber oturmamışım evi ayırmışım. Tek başıma kalaymışım oturup dertleşecek kimsem olmayaymış. Sinirden delircem

bende dediğin gibi ilk belirtiler göğüs hassasiyetiydi. ve kıllanma çok olmadı, bildiğim kadarıyla erkek bebekse annenin göbeğinde ve yüzünde kıllanma-tüylenme oluyormuş.. bir de erkek bebek beklendiğinde göğüs çevresi kararıyormuş kız bebekte de kararıyordur ama daha erken ve daha çok diye anlattılar hem erkek hem kız gebeliği yaşayanlar..

Ne erkek mi istiyor diye yoksa .tövbe yaaa aynı evde yaşanır mi kocan ne diyor .insan beddua edermi .evet oğlumuzda olsa olsun biz böyle kaynana olmayız inan ben oğluma derim ayrı ev diye kızlar anne evinde rahat eder gelinler nasıl kaynana yanında rahat etsin yatağa oturamaz yiyemez ee bunu anlamamak için ne olmak lazım bilmiyorum.Rabbim gönlünde kini nasip etsin insalllah

Amiiiinn inşallah Çok şükür kocam iyi bişey demiyo onada laf sokuyorlar zaten. Evi ayırana kadar oda anacıydı da şükür evi ayırınca anladı. Bir oğlum var 1,5 yaşında ilk onda oğlan olur inşallah deyip durmuştu. Şimdi de evi ayırdım diye hani anneler kızlarıyla dertleşir ya sen beni bıraktın gittin inşallah kızın olmaz dertleşecek kimsen olmaz diye kızım olmasını istemiyo. Geri kafalı klasik kaynana.

Son düzenleme:
Sanki kız olsa gitmeyecek tövbe ya allah gonlundekini versin ..oğlunun doğum gününden önce dogacaksa büyük ihtimal oğlun olur .Fakat oglunun yaş gununden sonra dogacaksa kız olabilir

Valla mı :)) 1 ay olcak inşallah aralarında yada 15-20 gün filan oğlum aralık bu ocak :)

annen var cinsiyeti ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…