Doğuma Hazırlık kız bebegin en birincil belirtisi: göğüs hassasiyeti

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
iki oğlum var ikisinde de göğüslerim çok büyüdü ve ağrıdı. şimdiki hamileliğimde hiç göğüs arım yok hatta arada minik kasık arım olmasa hamile gibi de hissetmiyorum maşallah. inşAllah böyle devam eder. tek dondurma sevyorumm

goguslerim buyudu uclari hassas kalcadan kilo aliyorum cildim iyi suan tuylenme yok 18. haftaya kdr cinsiyeti gostermedi dun erkek oldugu ortaya cikti bariz gosterdi degisirmi bilmem:) ama ultrason fotolarinda belli baya pipi sanirim gogus buyumesi erkek cocugu gosteriyor:)

goguslerim buyudu uclari hassas kalcadan kilo aliyorum cildim iyi suan tuylenme yok 18. haftaya kdr cinsiyeti gostermedi dun erkek oldugu ortaya cikti bariz gosterdi degisirmi bilmem:) ama ultrason fotolarinda belli baya pipi sanirim gogus buyumesi erkek cocugu gosteriyor:)
allah bağışlasın cnm sağlkla kavuşun inşAllah. erkeklerde utanma olmuyor diek takım taklavat gösteriyor benim iki oğlumda 17 de gösterdi direk.

allah bağışlasın cnm sağlkla kavuşun inşAllah. erkeklerde utanma olmuyor diek takım taklavat gösteriyor benim iki oğlumda 17 de gösterdi direk.
amin cumlemizinkini:)..16. haftaya kdr goremedik ama kucuktu sanirim dun gittigimde ben bile gordum doktorda o sirada erkege benziyor dedi direkt ayni zamanlarda ogrenmisiz:))

amin cumlemizinkini:)..16. haftaya kdr goremedik ama kucuktu sanirim dun gittigimde ben bile gordum doktorda o sirada erkege benziyor dedi direkt ayni zamanlarda ogrenmisiz:))
maşallah. evet erkekler oyle ikisinin de usg pipi fotosu var bizimde. evlat çok başka Rabbim eksikliklerini göstermesin.

kızlar hiç belirtilere takılmayın sonra ben gibi hayal kırıklığına uğrarsınız benim bütün belirtiler kızdı herkes kesin kızın olcak diyodu bebeğin cinsiyetini 23.haftada öğrendim sakladı hep saklayıncada kız diyolar ama benim oğlum olcak inş bütün belirtiler yalan :KK16:
Simdi kizinizmi olucak hayirlisiyla insallah ..

Benimde ilk belirtim goguslerimdi dokunamiyordum bile hatta 6.haftada baloncuklar bile olustu fakat benim oglum olacak bence sut kanallariyla ilgili gogusler ve yuzum ilk defa bu kadar purussuz sivilce falan yapmadi saclarim bile gurlesti sanirim yaradi
Bence cinsiyetle belirtiler bende ters tepti canim ne tatli ne eksi hic birsey istemiyor tek canimin cektigi ayva o kadar :KK66: normalde yemezdim bile

X