kitapları ile evli edebiyat öğretmeni eş

Ya toplasan A4e sığacak büyüklükte çocuk kitaplarında bile imla hatası oluyor ki kaç editörün elinden geçiyordur, burada olması çok normal değil mi,
Ama daha güzel yazsak çok daha iyi elbette.

Bu forumda biri eşini , hayatını iyi bir şekilde anlatsa yeriliyor.
Daha öncede söylemiştim , iyi örneklere her zaman ihtiyacımız var. Kötü örnekler , iyi orneklerinde olduğunu öğrensin.
Neden hep kötü örnekler peşindeyiz ?

Burada ki konuşmalarda çok şaşırttı beni. " Kitap okumayı seviyorum, çok okuyorum " diyen kişiler yerilmiş. Çok garip.

Giderek iyi örnekler görmeye tahammül edemeyen, güzel örnekler verenleri yalancilikla itham ettiğimiz bir toplum haline mi geliyoruz yoksa... Yazık.

Okuyup , öğrenip , dinleyip haznesini genisletmeye çalışan herkese saygı duymalıyız oysa. Bununla övünmekte hakları.
Telefona kafaların gömüldüğü bu devirde , kesinlikle hakları.

Burada ayırt edilecek nokta, bilgisi * , kültürüyle karşısındakine karşı aşağılayıcı bir tutum sergileyen insanlar.
Bu tiplerin dikenleri bir süre sonra hemen fark ediliyor zaten. Ve bu kişiler okumuş ama doldurmamış kişiler oluyor.

Kültürlü ve bilgili , kendini gerçekten egitmiş insanlar asla ben çok biliyorum demez, deryada bir damla değil öğrendiklerim der.

Ya toplasan A4e sığacak büyüklükte çocuk kitaplarında bile imla hatası oluyor ki kaç editörün elinden geçiyordur, burada olması çok normal değil mi,
Ama daha güzel yazsak çok daha iyi elbette.
Çok okuyan, gözü kusturacak hata yapmıyor.

Olsun o kadar da.

Kusursuz, pür yazı beklemiyorum elbette.

Ben de telefondan giriş yapıyorum siteye, düzeltme yapıyor bazen, benden izinsiz :)

Aslında Demeye çalıştığımı çok iyi anladınız, zannederim

Ben algı değiştirmek istemiyorum, ardımdan yapılan yorumları baz alarak yazayım;

Konu sahibinin derdi, "kocası onunla vakit geçirmiyor" .

Şahsi kanaatimi yazmak gibi gaflete düştüm, konu amacından saptı.

Kibirli olacak neyi var yahu alt tarafı edebiyat öğretmeni. Gören de einstein sanacak . Matematiğe gostereydin bu kibri vaktinde deyin siz de Ben haklı buldum sizi ama neden banlandiniz anlamadım

Kibirli olacak neyi var yahu alt tarafı edebiyat öğretmeni. Gören de einstein sanacak . Matematiğe gostereydin bu kibri vaktinde deyin siz de Ben haklı buldum sizi ama neden banlandiniz anlamadım
İşte bu mesajdan dolayı
Allah'ın cezaları
Hala haklı mı?
Konu sahibi eşini sevmiyor, eşi de konu sahibini bence. Ortak alanları yok, hayattan beklentiler farklı. Adam niye ilgi göstersin ki ona saygı bile duymayan birine?

Eger gramer naziligi(internette cok kullanilan bir terim, bana kizmayin, gidin ogrenin lutfen) yapmaya kalkarsak, KKnin mesajlarinin %99'unun ucurulmasi lazim, pek pratik bir yaklasim degil.

Ben de daha yapici elestiriye acigim, evet, ancak uslup elestirmekle konudan sapiyoruz gibi, ne dersiniz?

İşte bu mesajdan dolayı

Hala haklı mı?
Konu sahibi eşini sevmiyor, eşi de konu sahibini bence. Ortak alanları yok, hayattan beklentiler farklı. Adam niye ilgi göstersin ki ona saygı bile duymayan birine?
Ay ben görmedim bunları niye kime demiski Allah'ın cezaları diye. Okuyim diğer yorumları hemen

Hemen yeni gozluk alayim o zaman..
Elbette o okudugum bildirinize cevap yazdim, digerini gormedim, yazdigim cevap gecerliligini yitirmedi.
Çarpaçağınız en sert kayayım.
Konu dışına çıkıldı yeterince.
Sessizlik/görmezlik tek doğru olan.

Çarpaçağınız en sert kayayım.
Konu dışına çıkıldı yeterince.
Sessizlik/görmezlik tek doğru olan.

Peki peki bayan sertkaya, o zaman konuya donelim. Sizce konu sahibinin degisme sansi var mi yok mu? Bana gore, eger kadin degismek istemezse bu evlilik yikilacakmis gibi geldi.

Peki peki bayan sertkaya, o zaman konuya donelim. Sizce konu sahibinin degisme sansi var mi yok mu? Bana gore, eger kadin degismek istemezse bu evlilik yikilacakmis gibi geldi.
Estağfirullah sizsiniz bayan!

Kadın niye değişiyor?

Erkeğe neden son şans verilmiyor?

2 yetişkin insan, ortak paydada buluşabilirler,

Konu sahibi, entellektüel erkeği hak etmeyen, cahil, yobaz, ıyk

İlan edenler utansın bir de bu mesajı vereyim

Cok guzel anlatmissiniz,tebrik ederim. Elinde telefon bos yere vakit öldüren konu sahibi degil de esi olsaydi,amaaaan nolacak sen de birak elindeki kitabi da esine ayak uydur denir miydi acaba? İyi seylere de hic alisik degiliz

Evet kitap okuyan film izleyen rafine müzik zevki olan üst düzey elit bir ök..z. tüm bu zevklerinden bana ne ki.evliliğe ne katkısı var.ben sohbet istiyorum. Dışarda gezelim istiyorum.

eve de iş götürmek zorunda olan iki meslek grubu var:öğretmenler ve avukatlar...ne kadar iş yerinde çalışırsanız çalışın evde işinize dair yapmanız gerekn bi şey mutlaka oluyor.Hatta öyle ki bazen gece arayan bi öğrenciniz bile oluyor soru sormak için ya da bi derdini paylaşmak için...eşinize anlayış gösterin bu konuda ,en azından işinde gücünde;başka şeylerle uğraşıp da sizi boşlasa daha hoş olmazdı sanırım...

Benim erkek kardeşimde ressam. O da sanatıyla fazlasıyla ilgili olduğu için evlenmedi. Eşini ihmal edeceğini düşündü. Oda yaptığı işle evli.

BEn de sasirdim kaldim
Rafine muzik zevki olan ve kitap okuyan esine okuz diyen konu sahibine daha da cok sasirdim. Hayatinda okuz gormeyince boyle oluyor demek ki. Kendisi de az kitap okusa belki sohbetleri olur ne diyelim?
Bir de su cok komigime gitti:
-kitap okuyorum ben cok da seviyorum okumayi
-yalan soyluyorsun

Son diyaloğunuza çok güldüm. Evet aynen öyle olmuş gerçekten. :)

Eğer dikenleri olan , aşağılayan insan türlerinden değilse, evet (kitap okumayı seven sevmeyen içinde) , çiftlerden birinin diğerinde göreceği en güzel hobi bence.

Telefona , bilgisayara, oyunlara gömülen insanlardan sonra böyleleri çok umut verici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…