Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Yav ben bu kararsızlıkla napcam bilmiyorum
Her şeyimi almıştım akşam bi de bot yazmak için eve giderken bir kırtasiyeye gireyim dedim yarım saatim orda geçti:)Üstelik başka bi defter beğenip onu aldım.Ne göndercem hiç bilemiyorum sevgili arkadaşım:KK43:
canım niye bu kadar sıkıntı yaptın ki, hadi kararını ver de yarın kargola bekletme arkadaşımızı :KK66:

canım niye bu kadar sıkıntı yaptın ki, hadi kararını ver de yarın kargola bekletme arkadaşımızı :KK66:

Ben hediye vermeyi çok seviyorum.Hiç tanımadığım birine aldığım için zorlandım sanırım :)

Her şeyimi almıştım akşam bi de bot yazmak için eve giderken bir kırtasiyeye gireyim dedim yarım saatim orda geçti:)Üstelik başka bi defter beğenip onu aldım.Ne göndercem hiç bilemiyorum sevgili arkadaşım:KK43:

diğer kitabımı da üşenmedim koştum aldımmm
bence kurbanım mutlu olcak o kitabı görünceee
bi de kart aldım yılbaşı kartı :KK200:
kendime de dayanamadım metis ajandası aldım :KK45: sözde çekiliş bitene kadar almıcaktım ama dayanamadım

son kitabımı da paketliyim mektubumu yazayım yarın kargoya vericem :KK19:
Hadi itiraf edin hangisi bana yollayacaksiniz acaba:-)

Ben hediye vermeyi çok seviyorum.Hiç tanımadığım birine aldığım için zorlandım sanırım :)
bende ya bu ay 3 kargo yolladım ama en zorlandığım ve unuttuğum şeylerin olduğu kargoydu tanımadığım için kararsız kaldım ya bardağımi da koymamisim zaten bardak almistim burda bana bakıyor simdi :KK43: azıcıkta fazla vaktimiz olsaydı hatta internetten alacağım şevlere cesaret edemedim gelmezse diye:-)

diğer kitabımı da üşenmedim koştum aldımmm
bence kurbanım mutlu olcak o kitabı görünceee
bi de kart aldım yılbaşı kartı :KK200:
kendime de dayanamadım metis ajandası aldım :KK45: sözde çekiliş bitene kadar almıcaktım ama dayanamadım

son kitabımı da paketliyim mektubumu yazayım yarın kargoya vericem :KK19:
Ben olabilir miyim kiii:KK49:

Melindakurbanın olasım geldi :emir_bebek:
Belki kurbanımsindirrr

bana mı yollayacaksın melinda :KK70:
Senle ozelden mesajlasmistik sen değilsin biliyorsun datlummm

Şanslı kişi olasım geldi

Belki de sensindirrrr

X