Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Çok mantıklıymış hiç aklıma gelmezdi bana çıksaydı da :KK70:
benımde hıc aklıma gelmedı sey pardon gelmezdı yani:))
Yaa ben hala kalemde takıldım kaldimmm
Nasil kalem aliyonuz kizlar
ben defterın rengine uygun sade bi kalem tercih ettim itiraf edim süslü kalem sadece kurşun vardı ben tükenmez tercih edeceğim için sade defterın rengiyle uyumlu bı kalem aldım
Umarim kalemimi beğenir kurbanim:-) bende Ayrac bulamıyorum istediğim gibi:110:
beğenirim sorun yok no problem:)
Kızlar bir de herkes mesleğini yazsa?
Defter ve kalem için yardımcı olabilir
laboratuvar teknıkerıyım, 26 yaşındayım, evliyim:)
Ben kurbanım ne sever bilmediğim için çok sade bir kalem aldım.
Süslü,tüylü şeyleri sever mi bilemedim. :KK14:
severim canım hiç sorun diil:))))))
kitap, defter, kalem ve ayraç alacaz dimi? ben bide çikolara koymak istiyorum, tatlı yesin tatlı tatlı okusun diye :KK15: aslında kupa da koymak istiyorum kahve içerken keyifle içsin beni hatırlasın diye ama fazla mı olur ki bilemedim o_O
ya bende düşünmüştüm bunu :) bir kitap kurdunun en sevdiği şey kahve kitap çikolata üçlüsüdür zannımca:)
:-) şahsen ben yaptım itiraf ediyorum kurbanima kupa aldım içimden geldi kalemimde süslü :p sonuçta hediye ya benim içime sindi beğenir umarim:-) ama herkes yapmak zorunda değil benim içimden geldi mesela hediye vermeyi çok severim sebepsiz o nedenle içinden gelirse yapabilirsin bence:KK66:
beğenirim canım sıkıntı yok:)
ya söyleyince sürprizi kaçıyo sanki ama ben de kahve ve çikolata koycam inşallah:oops:
bir fikirdaş daha:)
ben ajanda sevmem mesela. defterin içinde bir sürü çizgi hoşuma gitmiyor :KK70:

aynen. hani not falan alan oluyorsa diye :KK51:
ya ajanda bende sevmiyorum:) ama tercihinio yönde kullandıysa bana gönderen arkadaşım seve seve kullanırım
ya ben B BaslarsanBitirirsin un avatarına hep peri bacası diye bakıyordum:KK57: kızmış meğer :KK70:
anaaaaaaaa cidden peri bacası diilmiş:)

Ya benim de aklımda kahve vardı:KK43:
Yine de alsam ne olur ki?Sonuçta bürün kitap sevenler çay/kahve kitap sevmez mi?
Fikirler paylaşılınca ortaya çıkıyo bende kırmızı çamaşır kahve ve çiko ekledim. Burda konuşmamıştık ama bir bir hdöküldü herkes hediye hazırlığu yaparken :KK70:

Fikirler paylaşılınca ortaya çıkıyo bende kırmızı çamaşır kahve ve çiko ekledim. Burda konuşmamıştık ama bir bir hdöküldü herkes hediye hazırlığu yaparken :KK70:
Bence isteğe bağlı sonuçta bana yollayacak arkadaş belki ekleyecek şartlarda değildir olmasada sıkıntı olmaz ama benim şartların uygun tabi isteyen ekleyin diye düşünüyorum bende bişeyler ekledim:-)

Bence isteğe bağlı sonuçta bana yollayacak arkadaş belki ekleyecek şartlarda değildir olmasada sıkıntı olmaz ama benim şartların uygun tabi isteyen ekleyin diye düşünüyorum bende bişeyler ekledim:-)
Elbette şart değil zaten kimsenin bütçesi zorlanmasın mecburiyet değil. Konuşup keyifleniyoruz işte:KK51:
Ay beklemek ne zormuş :p

X