Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

şahsen ben yaptım itiraf ediyorum kurbanima kupa aldım içimden geldi kalemimde süslü sonuçta hediye ya benim içime sindi beğenir umarim ama herkes yapmak zorunda değil benim içimden geldi mesela hediye vermeyi çok severim sebepsiz o nedenle içinden gelirse yapabilirsin bence

dimi yaa bence de, bakayım içime sinen bi kupa bulursam kupa da koyayım o zaman takiplerime göre kurbancığımın çocuğu da varmış hem onu düşünerek de bir kupa seçimi yapabilirim belli olmaz

ya söyleyince sürprizi kaçıyo sanki ama ben de kahve ve çikolata koycam inşallah

ben kitap seçimi için eşimi aradım. Bana çok güzel bi fikir verdi. O da kitap kurdudur. :) benim de yzun zamandır okumak istediğim pek bilinmeyen bir kitap :) bir de kendi seçimimi koyucam sanırım. Aklımda bir şeyler vardı çünkü. Ama not defterini gereksiz buldum ben biraz ayıptır söylemesi. Ne alsam karar veremiyorum. bana akıl verin nolur

yeniyıla dair bir ajanda olabilir mesela, ben güzel bi ajanda bulabilirsem onu koymayı düşünüyorum

biz kitaplara ilgisi olanların defterlere de ilgisi olduğunu düşünerek defteri de koyduk listeye, listedekileri alalım da yanına minik bir şey daha koymak istersen o senin tercihin olsun

yeniyıla dair bir ajanda olabilir mesela, ben güzel bi ajanda bulabilirsem onu koymayı düşünüyorum

ben ajanda sevmem mesela. defterin içinde bir sürü çizgi hoşuma gitmiyor
biz kitaplara ilgisi olanların defterlere de ilgisi olduğunu düşünerek defteri de koyduk listeye, listedekileri alalım da yanına minik bir şey daha koymak istersen o senin tercihin olsun

aynen. hani not falan alan oluyorsa diye

ben ajanda sevmem mesela. defterin içinde bir sürü çizgi hoşuma gitmiyor

aynen. hani not falan alan oluyorsa diye
ben vakit buldukça kitaplarda altını çizdiğim yerleri bir deftere kaydediyorum mesela, sonra açıp okuyorum, insan bazen genel konu dışında bir şey hatırlamıyor kitapla ilgili öyle bi defter hoş oluyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…