Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Bende dün gece yatarken kafam rahat yatmıştım çünkü kitabıma karar vermiştim. Şimdi yine fikir değiştirdim :T

şimdi tüm geçmişi okudum ve geldim :KK55: hediye alacağım kişiye dair burda pek bilgiye rastalayamadım ama arayışlarım sürecek :KK14:
kendimle ilgili de gelecek her kitap kabulum der, ama yine de eğer almadıysa ve alacaksa sevgili kitap kurdu arkadaşım için aynı kullanıcı adım ile olan vikitap üyeliğini öneririm :KK52:

Aslında vaktim olsa Ayrac yapmaya calisacaktim ama yok ya misafir falan var şimdide evde değilim zaten:KK43: bakalım düşünüyorum bişeyler o_O

Yaa ben hala kalemde takıldım kaldimmm
Nasil kalem aliyonuz kizlar
ben de yarın bakıcam, ürünleri görmeden bişey de diyemiyorum ama benim aklımda ya tüylü ya da şirin oyuncaklı bi kalem var...
göndereceğim arkadaşım çok minnoş ona yakışır olsun istiyorum:KK66:

ben de yarın bakıcam, ürünleri görmeden bişey de diyemiyorum ama benim aklımda ya tüylü ya da şirin oyuncaklı bi kalem var...
göndereceğim arkadaşım çok minnoş ona yakışır olsun istiyorum:KK66:
Bende bir sır vereyim kalemim çok tatlı bir tanede kendime aldım tüylü sade ama hos acaba sahibi kim bitek sen biliyorsun:-) ayracim hazır ama istegimi yarın bulamazsam elimdekini yollayacagim:KK66: ya birde defterimi çok beğendim valla kurbanım umarım sende begenirsin lolitam aracılığıyla sesleniyorum :KK66:

Bende bir sır vereyim kalemim çok tatlı bir tanede kendime aldım tüylü sade ama hos acaba sahibi kim bitek sen biliyorsun:-) ayracim hazır ama istegimi yarın bulamazsam elimdekini yollayacagim:KK66: ya birde defterimi çok beğendim valla kurbanım umarım sende begenirsin lolitam aracılığıyla sesleniyorum :KK66:
sahibi aramızda sır:KK19:

Kızlar bir de herkes mesleğini yazsa?
Defter ve kalem için yardımcı olabilir

Kalem ve deftere ben de balamadım. Yarın çıkıp bakmayı planlıyorum.

Kurbanım için ayraç yaptım ama acemiliğim olduğu için beğenir mi bilemiyorum. Kafam karışık yanii.

kitap, defter, kalem ve ayraç alacaz dimi? ben bide çikolara koymak istiyorum, tatlı yesin tatlı tatlı okusun diye :KK15: aslında kupa da koymak istiyorum kahve içerken keyifle içsin beni hatırlasın diye ama fazla mı olur ki bilemedim o_O

X