Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Merhaba kızlar,iyi geceler herkese.
Kitabımı yeni bitirdim,şöyle bir bakıyım diye geldim.
Hızlıca okuyup,dizimin yeni bölümünü izlemeye gideceğim.

İyi geceler kızlar,

Burayı okudum ancak, yeni bitirebildim.
Kitap okumama gerek kalmadı bugün. Okuma limitimi doldurdum
Bugün defterimi aldım. Kalem ve ayraç beğenemedim. Kitaplar da aklımda, inşallah onları da hafta sonu halletmek istiyorum. Bu yoğunluğumda güzel bir heyecan oluyor. İnşallah karşı taraf da memnun kalır.

Kizlar...gunaydin. bir cekilis kurali vardir. Loliss kime ciktigini bildigi icin, ciktigi kisi lolise caktirmadan uyelerden biriyle degistirir...tabi bunu akil ettiyse ciktigi kisi yani lolissede kocaman bir surpriz olabilir

Kizlar...gunaydin. bir cekilis kurali vardir. Loliss kime ciktigini bildigi icin, ciktigi kisi lolise caktirmadan uyelerden biriyle degistirir...tabi bunu akil ettiyse ciktigi kisi yani lolissede kocaman bir surpriz olabilir
ay bu çok mantıklı bana çıkmadı şahsen gerçi çıksaydı bile aklıma gelmezdi paylaştığın için teşekkürler tabi ama çok önemli değil bence söyle ki nasılsa hediye olarak ne geleceği belli değil hani ona çıkan kişi aldıysa bile hediyelerini

bak ya neler de düşünüyo
canlarım dert etmeyin siz beni valla, gelecek herhangi bir kitap beni zaten mutlu edecek hele de okumadığım bir kitapsa deli gibi...
siparişimi verdiği gün itibariyle camda kargo bekleyen insanım ya

Çok mantıklıymış hiç aklıma gelmezdi bana çıksaydı da

Ya bende tamamladım sayılır hediyelerimi ay bayıldım hepsine yollayacagim kitabı da değiştirdim her geçen gün fikir değiştiriyorum bakalım ne yollayacagim en son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…