Kitap Günü Etkinliği

hemen kitapyurdundan yorumlara baktım da hakkında çok olumlu yorumlar. kitabın içeriği de güzel gibi. saol canım ekliyorum bunu da listeme :KK15:

beklemek zor geliyor insana dimi :KK48: ama sonu çok keyifli olacak :KK68:

ileri derecede bekar mı :KK45:
ne öğretmenisin canım?

ben de özet geçeyim kendimi
yaş 30.5 :p
inşallah bu sene içerisinde evleneceğim :KK37:
mimar ama işsiz
yaşadığım şehir hepinizin bildiği üzere sakarya :KK48:
psikolojik danışmanlık ve rehberlik kuzum :)
bu ileri derecede bekar tanımı canım arkadaşım @Filozof_Prenses a ait :)

psikolojik danışmanlık ve rehberlik kuzum :)
bu ileri derecede bekar tanımı canım arkadaşım @Filozof_Prenses a ait :)

psikoloji okumayı çok istemiştim lisedeyken sonra bir girdiler aklıma sayısal oku sen eşit ağırlıkta yapamazsın diye mimar oldum bende :KK48: ama hala aklımdadır acaba okusam başarabilir miyim psikoloji diye, hatta açık öğretimde felsefe okumak gibi bir düşüncem var bakalım :KK51:
filocuğuma da selamlar buradan :KK19:

psikoloji okumayı çok istemiştim lisedeyken sonra bir girdiler aklıma sayısal oku sen eşit ağırlıkta yapamazsın diye mimar oldum bende :KK48: ama hala aklımdadır acaba okusam başarabilir miyim psikoloji diye, hatta açık öğretimde felsefe okumak gibi bir düşüncem var bakalım :KK51:
Aynen bana da aynısını yaptılar bende hititlog yada sumerolog falan olmak isterdim aslinda böyle kıl tablet falan okuyun o konuda uzman olim falan ve benim matematik tarih türkçem çok iyi en çok bölüm sayisalda var diye aşırı teşvik ve önlenemez yönlendirme sonucu sayıdaki tercih ettim:)

Aynen bana da aynısını yaptılar bende hititlog yada sumerolog falan olmak isterdim aslinda böyle kıl tablet falan okuyun o konuda uzman olim falan ve benim matematik tarih türkçem çok iyi en çok bölüm sayisalda var diye aşırı teşvik ve önlenemez yönlendirme sonucu sayıdaki tercih ettim:)
ben seviyorum bölümümü am antropoloji okumayı çok isterdim ama iş vs sıkıntıları garanticiliğe yönendiriyo

malesef iş sagibi olamama korkusu yüzünden böyle yöneltiyorlar çocukları. gerçi böyle de işsiz kaldım ya neyse :KK53:
Günaydın kızlar, nasılsınız? :KK28:

ancak kahvaltı ettim ben, şimdi biraz kitap okuyup proje işlerine yoğunlaşacağım :KK53:
ben seviyorum bölümümü am antropoloji okumayı çok isterdim ama iş vs sıkıntıları garanticiliğe yönendiriyo

bölümün çok güzel valla, çok da isterdim aslında :KK51: garanti meslek, etiketi adı olan meslek diye yönlendiriyorlar işte. mesleğimi çok seviyorum aslında o ayrı mesele ama psikoloji resmen kaldı içimde bir yerde :110:

toplu fotoğraftan önceee Skosnob Skosnob cuğumun hediyesini koyuyorum hemen buraya :KK36:

12670556_10153365516183671_5051210599590944785_n.jpg

12642550_10153365516238671_70905168677596446_n.jpg

tatlı mı tatlı kokan güzel hediyesi için ve düşünceli paketlemesi ve özeni için çok teşekkür ediyorum Skosnobcuğum :KK36:
hepiniz bu bekleme süreçlerini en az benim kadar keyifli ve mutlu geçirirsiniz inşallah. hepinize çoookkkk teşekkür ediyorum :KK68::KK68:

X