Kitap Günü Etkinliği

Önce kitabını okuduğum hiçbir filmi sevemedim.
Kitap mı film/dizi mi diye seçecek olsam kitabı seçerim. Apayrı bir tat.
Yüzüklerin efendisini okumak istediğim halde okuyamıyorum filmi izledim diye.
Ben de kitaptan once film dizi izlemiyorum.
Kitabin tadini da alamiyorum filmde veya dizide.
Once filmi izledigim zaman karakterleri de hayalgucumde canlandiramiyorum filmde gorduklerim geliyor hep sima olarak

Kitabindansa filmini beğendiğim tek film ye sev dua et di diğer izlediğim kitap uayrlamasi filmleri bende hiç begenmedim ve ilk filmini izlerken kitaba konsantre olamiyorum kahramanları bende olusturamiyorum kafamda ikilem yaşıyorum

evet kızlar sizin olduğunuz illerde yokmuş ee siz sorumlu olsunızda kursanız süper olur @soslusarma _meLinDa_

uzun uzun da anlatmışsın canım yaa ne müthiş birşeymiş o sakarya da varmı ki acaba, hiç duymadım ama öyle bişey olursa çok isterim bende katılmayı
kitaplar gönderilmeye başlandı ama gün sahibi neredeee xyzt-5544

gün sahibi bugün hizmetçilik oynadı resmen öldüm yorgunluktan, şimdi geldim, kargolarım da verilmeye başlamış çok meraktayım

senin canın saolsun kuzum sen benim en sevdiğim şehirdensin torpillisin sen

çok merak ediyorum çesminaza ne aldınız fotolarını çekip koyacakmısınız kızlar bence koysun alan kişi

ben kitaplar geldikçe sırayla kesin koyarım, hepsinin gelmesini toplu olarak bekleyemem bile

siparişimi en son gün mü versem ki napsam ki :)

benim bebekler dün temin edildi, hazırlanıyo gözüküyo
bakalım bu sefer kargoya vermeleri uzun sürecek mi

günaydınnn

Günaydınn :) Benimde sipariş hazırlanıyor diyor ama ben zaten size dememiştim pazartesi günü vermiştim siparişi Ama neden hala kargoya verilmedi anlamadımmm. Kendimede aldım oda gelmedi sinir oldumm

hala gelen giden yok ama üstelik bugün de ayın 21 i, ne zaman gelecek benim bebeklerim çok merak ediyorum

xyzt-5544 canım şanslısın sanırım, uçağım iptal oldu.
Akşama erteledim, o süre zarfında kargoya gideceğim.
Öğle arası bitsin de gideceğim hemen.
Verince yazarım hemen.

göndreim daha dün başladı :) Ayın 30unda bile gelebilir

bence hemen hepsi 20sinde gelmeli, çok sabırsızım ve meraktayım
xyzt-5544 canım şanslısın sanırım, uçağım iptal oldu.
Akşama erteledim, o süre zarfında kargoya gideceğim.
Öğle arası bitsin de gideceğim hemen.
Verince yazarım hemen.
uçağının iptal olmasına üzüldüm canım ama kitaplarım gelecek diye sevindim tabiki belki de yarın gelir elime
Biri bugün yarın kitaplarına mı kavuşuyor ne?
ay hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…