Kitap Günü Etkinliği

grange fantastik değil aslında, polisiye-gerilim yazıyo
bikaç kitabını okudum, eşim sıkı takipçisi ve zaten elimdeki kitaplar da onun kitapları
tavsiye ederim.. siyah kan kitabı özellikle çok güzeldi
taht oyunları okumadım dizisini de izlemedim nedense pek merak da etmedim :KK53:
Siyah kan ve şeytan yemini nasıl bi kurgudur. Hala aklımdadır.

duymadım canımo_O
Sevgili kitap sever arkadaşlarım ,
Sizlere Kitap Ağacı etkinliğinden birazcık bahsetmek istiyorum.
Kitap Ağacı ; kitaplara inanan, kitapların dostluğuna güvenen bir avuç kitap severin katkılarıyla 18 Eylül 2013 tarihinde kurulmuştur. İnstagram başta olmak üzere , Twitter, Facebook ve Vikitap ortamlarında çok sayıda katılımcı ile büyümeya başladı. Hep beraber aynı kitabı yaşamak ve aynı cümlelerde buluşmak adıra her ay oylama ile seçilen ortak bir kitabı okumaktı amaçları.. İşte böyle başladılar ve dün ya çapına yayıldılar.

Ben instagramda bulunduğum şehirde toplanacaklarını duydum. Her şehirin bi sorumlusu var o kişiye ulaştım görüştüm beni davet ettiler. Ve ilk buluşmaya Cumartesi günü gittim. Küçücük şehrimde ne çok kitap sever varmış onu anladım ben. Sürekli gülen insanlarla dolu dolu 2 saat geçirdim. İlk gittiğim için bol bol gözlem yaptım tabi sizede anlatmak için :) Şimdi hepsini anlatayım tek tek.. :KK51:

-Cafeye ilk girdiğimde kocaman bir masayı doldurmuşlar Kitap Ağacı :) Beni görünce sorumlu kişi hemen tanıdı ve hepsi ayağa kalkıp tek tek sarıldılar. O kadar sıcak kanlılardı ki öyle bir ortam beklemiyordum. Beni ortalarına alıp oturttular.

- Herkes geldikten sonra Aralık ayında okudukları Taht oyunları kitabını tartışmaya başladılar. Okumayanlar için tavsiyelerde bulundular.

-Birde Kitap Ağacı ortak kitabının dışında Niğde kitap ağacı olarak başka bir kitap daha okuyolar onun hakkındada konuştular.

-Buluşmada en çok dikkatimi çeken katilimcıların çocukları ayrı bir masada oturup kitap okudular o kadar güzel bir görüntüydü ki anlatamam :KK68:

-Birde buluşmaya gelen genci , yaşlısı, hastası ve elinde 3 aylık bebeğiyle gelen bile vardı. Buda ne kadar ciddiye aldıklarını belli ediyordu..

-Kitap hakkında tartışmalar bitince o ay ki ortak kitabın yazarı George R.R. Martinhayatı hakkında konuşuldu her buluşmada bir kişi üstleniyormuş bunu :KK51:Biliyormusunuz George R.R. Martin yazılmamış 2 kitabı varmış Buz ve Ateş Serisinden ve taslakları oluşturulmuş kitap yurdunda bile kitabın satış sayfası var ve yazım aşamasında yazıyor. Çok enteresan gelmişti paylaşayım dedimm :KK51:

-Vee en güzel bölümlerden birisi hediyeleşmek :p Her ay 3 kişiye hediye kitap alıyolarmış. Bunu daha önceden duyduğum için bende giderken 3 kitap alıp gitmiştim hediye ettim. :KK56: Büssüyüü kitapları oldu azıcık kıskandım :oops: Ama olsun benide listeye eklediler bir kaç ay sonrada bana alıcaklar büssüyü kitabım olucakk :KK56:

-Birde sorumluların hediyeleri vardı bizlere ayraçlar magnetler ayy :) herikalardı :) Resmini koyayım şöylee :KK51:

Şimdilik aklıma gelenler bunlar :) Aklıma geldikçe paylaşacağım ::KK52:

"Okudukça Büyür İnsan..."

Ocak ayı okunacak kitaplar ;

Kitap Ağacı= Sisle gelen Yolcu

Niğde Kitap Ağacı= Pal sokağı çocukları
ben de takip ediyorum ama İstanbul'da bana yakın yerlerde olmadı henüz, olursa katılıcam inşallah:KK51:

Ben araştırırım senin için :KK19:
Canım sağ ol. Ama biz haziran gibi taşınacağız. O yüzden hiç bulaşmayayım :KK45:
grange fantastik değil aslında, polisiye-gerilim yazıyo
bikaç kitabını okudum, eşim sıkı takipçisi ve zaten elimdeki kitaplar da onun kitapları
tavsiye ederim.. siyah kan kitabı özellikle çok güzeldi
taht oyunları okumadım dizisini de izlemedim nedense pek merak da etmedim :KK53:

Ben de grange dan kurtlar imparatorluğu ve leyleklerin uçuşunu okudum. Kurtlar inparatorluğunu çok beğenmiştim bizden de bahsediyor biraz. Leyleklerin uçuşunu sevmedim sonra da başka okumadım.

duymadım canımo_O

ben de takip ediyorum ama İstanbul'da bana yakın yerlerde olmadı henüz, olursa katılıcam inşallah:KK51:
Anadolu da yok muymuş kuzum

Canım sağ ol. Ama biz haziran gibi taşınacağız. O yüzden hiç bulaşmayayım :KK45:

Ben de grange dan kurtlar imparatorluğu ve leyleklerin uçuşunu okudum. Kurtlar inparatorluğunu çok beğenmiştim bizden de bahsediyor biraz. Leyleklerin uçuşunu sevmedim sonra da başka okumadım.

Anadolu da yok muymuş kuzum
oluyo ama üsküdar'da falan, gidemiyorum ben de
siparişimi verdim:KK73:

kızlar bildiğiniz varsa katılmak isterim bende uygun olduğumda. ulaşım çok sıkıntı diil :)

X