Kitap Günü Etkinliği

Yok henuz:KK51: senin ilk bebis mi?
Valla bebek yokken hicbir seye vakit bulamiyorum bi de olsa nasil yaparim bilmiyorum.:KK48:

Mail adresini gordum canim faturada. Isim soyisim olunca, daha onceki ozel mesajlardan isim ve adres bilgilerini didikledim. Buldum:KK48:

Yolda mi ki:KK76:

Hakan gunday mi acaba:KK24::KK48:
Ooo gizli hafiyelik faaliyetleri:)

Valla bebek yokken hicbir seye vakit bulamiyorum bi de olsa nasil yaparim bilmiyorum.:KK48:

Mail adresini gordum canim faturada. Isim soyisim olunca, daha onceki ozel mesajlardan isim ve adres bilgilerini didikledim. Buldum:KK48:

Yorum yok acaba kim :) ya 22sinde verdim hala gelemedi uyuz oldum yok aktarmadaymis bakalım.

oo iyi çalışmışsın:KK48:
Benim 2.canım büyük kızım 6 yaşına girecek, Allah sana da doğru zamanda hayırlı evlat nasip etsin :anne:

Ooo gizli hafiyelik faaliyetleri:)
Biraz oyle oldu:KK53:
Yorum yok acaba kim :) ya 22sinde verdim hala gelemedi uyuz oldum yok aktarmadaymis bakalım.
Ancadir ya. Bildigin sehir disinda kaliyor burasi. Onun icin aktar aktar bitmiyodur:KK48:

oo iyi çalışmışsın:KK48:
Benim 2.canım büyük kızım 6 yaşına girecek, Allah sana da doğru zamanda hayırlı evlat nasip etsin :anne:
Aa dogru, soylemistin ikinci oldugunu. Masallah canim. Kucagina sagliklica alirsin insallah bebisini. Minik abla ne dusunuyor kardes hakkinda? Heyecanli mi? :)
Amiin insallah dogru zamanda ve hayirli olur ya ben cok korkuyorum cocuk sahibi olmaktan.o_O

Biraz oyle oldu:KK53:

Ancadir ya. Bildigin sehir disinda kaliyor burasi. Onun icin aktar aktar bitmiyodur:KK48:

Aa dogru, soylemistin ikinci oldugunu. Masallah canim. Kucagina sagliklica alirsin insallah bebisini. Minik abla ne dusunuyor kardes hakkinda? Heyecanli mi? :)
Amiin insallah dogru zamanda ve hayirli olur ya ben cok korkuyorum cocuk sahibi olmaktan.o_O
âmin inşallah canım
Hem de nasıl heyecanlı, baştan beri sürekli göbeğimi seviyor şimdi çok az zaman kaldı geri sayım yapıyo yavrum:KK49:
Doğru zaman geldiğinde o korku da geçer inşallah canım

âmin inşallah canım
Hem de nasıl heyecanlı, baştan beri sürekli göbeğimi seviyor şimdi çok az zaman kaldı geri sayım yapıyo yavrum:KK49:
yerim ikisini de güzel kuzucuklar
Miray çok merhametli, harika bir çocuk
çok tatlı bir abla olacak kuzum :KK200:

Kitap aşığı
Kargom dagitimdaymis şimdi 4442552 yi aradım kargo yanlışlık Eryaman gitmiş dönüp etimesguta iletmisler onun için gecikmiş bugün içinde gelecekmiş

Ayyyy daha demin kargocu geldi. Elinde 3 tane paket. :rolleyes:Allahim dedim ne guzel manzara :KK73:

minerva1988 minerva1988 , __giz__ __giz__ , xyzt-5544 xyzt-5544 ve Y yesil_zeytin_ guzel hatunlarinin kargolari geldii.

Nasil actim hizli hizli bilmiyorum valla. Cok tesekkur ediyorum hepinize ayri ayri:KK68:
Fotograflar aksama :halay:

Yalniz minerva1988 minerva1988 ortakcigim senin paketin biraz islanmisti disardan. Kargocu bey bu paket biraz islanmis bi acin isterseniz deforme olduysa ona gore islem yapalim dedigi icin korka korka actim. Hediye paketini malesef acmis oldugum icin paketli halini cekemeyecegim, uzgunum:KK43: kitaplarda hasar yok sapasaglamlar:super:
Gündayci seni:KK8:

Ayyyy daha demin kargocu geldi. Elinde 3 tane paket. :rolleyes:Allahim dedim ne guzel manzara :KK73:

minerva1988 minerva1988 , __giz__ __giz__ , xyzt-5544 xyzt-5544 ve Y yesil_zeytin_ guzel hatunlarinin kargolari geldii.

Nasil actim hizli hizli bilmiyorum valla. Cok tesekkur ediyorum hepinize ayri ayri:KK68:

Yalniz minerva1988 minerva1988 ortakcigim senin paketin biraz islanmisti disardan. Kargocu bey bu paket biraz islanmis bi acin isterseniz deforme olduysa ona gore islem yapalim dedigi icin korka korka actim. Hediye paketini malesef acmis oldugum icin paketli halini cekemeyecegim, uzgunum:KK43: kitaplarda hasar yok sapasaglamlar:super:
keyifli okumalar :KK200:

Keyifli okumalar, beğenirsin inşallah kitapları :KK37:

âmin inşallah canım
Oy yerim ben onu. Cok hosuma gidiyor minik yasta abla, abi olup da hevesle kardes bekleyen kuzucuklar. Masallah:nazar: Benim kardesimle aramda 11 yas var. Keske daha erken olsaydi diye cok dedim. Hayirlisi boyleymis ama tabii :) allah agzinizin tadini bozmasin canim :KK200:
Insallah gecer bakalim korkularim, pek sanmiyorum ya neyse:KK48:
Kitap aşığı
Kargom dagitimdaymis şimdi 4442552 yi aradım kargo yanlışlık Eryaman gitmiş dönüp etimesguta iletmisler onun için gecikmiş bugün içinde gelecekmiş

Tamam canim, beklemedeyim benHoppa

ay hasar olmamasına çook sevindimm :)) ortim sürpriz yapacaktım ama dedim geleneği bozma :)))

keyifli okumalar :KK200:
Tesekkurler :KK200:
@kitap_asigi aaa çok şaşırdım ve de sevindim, şimdi elimde telefon bakıyordum, şubede gözüküyordu.
Bana da güzel bir sürpriz oldu.
Keyifle oku canım benim. :KK60:
Tesekkurler canim:KK200:
Bana da surpriz oldu hicbiriniz caktirmadiniz :KK48:
Keyifli okumalar, beğenirsin inşallah kitapları :KK37:
Tesekkur ederim, begenirim eminim:KK200:
ay hasar olmamasına çook sevindimm :)) ortim sürpriz yapacaktım ama dedim geleneği bozma :)))
Ben de cok sevindimm:KK48:
Iyi ki bozmamissin ortakcim ben de severim Hakan Gundayi. Kitapligima 2 kitabi daha eklendi sayende:KK60:

1. xyzt-5544 xyzt-5544
  2. minerva1988 minerva1988
  3. _meLinDa_ _meLinDa_
  4. soslusarma soslusarma
  5. kalinkaselin kalinkaselin
  6. @__ATALANTE
  7. Skosnob Skosnob
  8. __giz__ __giz__
  9. loliss loliss
  10. Y yesil_zeytin_
  11. @kitap_asigi
  12. SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim
  13. @melikeeee
Geçen seneki listeye kendimi eklediğimde sonuç böyle oluyor. Listeye eklemediğim güne katılmak isteyen kimler var ?
Birde soslu girmiyor bayadır. Yeni günde ne yapacak konuşmuşmuydunuz? Bilginiz var mı?

@_ezelneva_ DonukPudra DonukPudra @Filozof_Prenses _Lavin_ _Lavin_
kızlar sizlerden kitap gününe katılmak isteyen var mı?

X