Kitap Günü Etkinliği

Gelir gelir, bayram var zaten, o günler çabuk geçer. Bana sayı sormadı, bakalım sana soracak mı ? Ben ne alsam acaba, bir düşüneyim.:süslü:
sana sayı sormadım çünkü senin kitaplarının hepsini tek tek görünce bunları almalıyım dedim :KK22:
eğer sayı yapsaydım ve başka kitaplar çıksaydı üzülecektim bunları alamadım diye :olamaz:

Tamam ben beklerim daha vakit çok :KK53:

fazla bekletmem diye umuyorum ama bakalım, azıcık merak et sen de :KK53: gerçi kızlar kapıştılar resmen senin kitapları bana neler kaldı ona da bi bakmam lazım :KK70:
loliss loliss tamam öğretmenim, bildiğim kitaplardan başlayıp bilmediklerime geçeceğim. :kahve:
xyzt-5544 xyzt-5544 biliyorum kuzum, iyi ki de onları yollamışsın zaten, ben çok memnunum bu durumdan. :KK50:

gerçekten beğendiysen çok mutlu olurum kuzum, ben keyifle seçtim çünkü hepsini :KK37:

fazla bekletmem diye umuyorum ama bakalım, azıcık merak et sen de :KK53: gerçi kızlar kapıştılar resmen senin kitapları bana neler kaldı ona da bi bakmam lazım :KK70:

gerçekten beğendiysen çok mutlu olurum kuzum, ben keyifle seçtim çünkü hepsini :KK37:
yine benle @_asmunikal_ arasında ufak bir kapışma oldu
acaba kim kazandı :deli:

X