Kitap Günü Etkinliği

kendime sayfalarca bir kitap listesi hazırladım, hatta özellikle yorumlara bakıp ilgi çekici olacağına inandıklarımı da koydum ki hepinizden hatıra olarak farklı tadlar da deneyebileyim
tabi vikitap çıldırtıcı bir yavaşlıkta olduğu için henüz oraya atamadım kitapları, yavaş yavaş inşallah haftasonuna kadar orayı tamamen güncellerim diye düşünüyorum
ama orda 200 tane okumak istediğim kitap görünce gözünüz korkmasın seçenek bol olsun ki hem siz kolayca seçin, hem de ben supriz yaşayım diye o kadar çok olacak orası, ne alırsanız gönderirseniz hepsi kabulum hatta orada olmayan ama sizin çok sevdiğiniz kitaplar varsa onlar da olur, ayrım yok her kitap güzeldir

Merhabalar

Çok stresliyim bugün, öyle bir neşem gelsin diye bakayım dedim.
Kitapla ilgili her şey huzur veriyor ne güzel.
Mutsuzken kitaplığımı düzenlerim bende ya da yeni kitaplara bakarım. Fatura olarak sonra bel biksede mutlu ediyor yahu.
Neden tatsızsın?

Mutsuzken kitaplığımı düzenlerim bende ya da yeni kitaplara bakarım. Fatura olarak sonra bel biksede mutlu ediyor yahu.
Neden tatsızsın?

Öğrencilerin devamsızlıklarıyla ilgili, öyle yapıyorum böyle yapıyorum ama bırakmak zorundayım, onlardan çok ben düşünüyorum. Onun huzursuzluğu diyelim. Geçer bir iki güne. Teşekkür ederim canım. :)
Aynen kitaplar kafa dağıtıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…