Kitap Gün Etkinliği-2

Tamam tatlım yazayım adresimi.
Bu arada ayın 5 inden sonra siparişleri verceksiniz dimi. Çünkü şubatın ilk haftası izin alabilirim kesin değil ama kargolarım basıbos kalmasın:KK70:

O kitabı hem merak ediyorum hem elim geri kaçıyo. niye sevmedin ki?

Tamam tamam kitabı acıklıyorum adı Çirkin Aşk . Filmide yeniymiş.
aa hiç bilmiyordum bende bakayım nasıl bir kitapmış :KK70: valla ben 5 inden önce de yollarım 1 inden sonra kartım müsait :KK70: sana sürpriz yapıp her an yollayabiliriz o zaman :KK70:
ya bilmiyorum hoşuma gitmeyen bir dili vardı sanırım çeviriden dolayı da olabilir bilmiyorum bişey eksikti okurken beni hiç heyecanlandırmmaıştı ama kitabı hatırlamıyorum o kadar zman oldu ki :KK70:

Okumak istediklerine bak bakalım bulabilcek misin:KK70:

Bulamadim ya aklima direk labirent serisi geldi. Cirkin ask hic gelmedi.

o değilde mutluluk projesini 5 yıl önce okumuştum çok sıkıldığımı hatırlıyorum normalde kişisel gelişim severim ama beni sarmamıştı ya :-) gerçi 5 yıl geçti belki şimdi okusam severim o zaman sevmediğim çoğu şeyi sevebiliyorum şu an olgunlaştım galiba :KK70:

olur ya gezeriz :KK66: bende üniyi başka yerde okudum benim bildiğim mekanlar hep değişmiş ankrada tam tekrar adapte olurken atandım beraber keşfederiz mekanları:KK70:

bende merak ettim neymiş o ya söylesen olmaz mı:KK23:

Hep bolunmus o zaman senin adaptasyon sureci:KK48:

Tamam tatlım yazayım adresimi.
Bu arada ayın 5 inden sonra siparişleri verceksiniz dimi. Çünkü şubatın ilk haftası izin alabilirim kesin değil ama kargolarım basıbos kalmasın:KK70:

O kitabı hem merak ediyorum hem elim geri kaçıyo. niye sevmedin ki?

Tamam tamam kitabı acıklıyorum adı Çirkin Aşk . Filmide yeniymiş.

O yazarin kitaplari cok ovuluyor merak ediyorum:KK48:

aa hiç bilmiyordum bende bakayım nasıl bir kitapmış :KK70: valla ben 5 inden önce de yollarım 1 inden sonra kartım müsait :KK70: sana sürpriz yapıp her an yollayabiliriz o zaman :KK70:
ya bilmiyorum hoşuma gitmeyen bir dili vardı sanırım çeviriden dolayı da olabilir bilmiyorum bişey eksikti okurken beni hiç heyecanlandırmmaıştı ama kitabı hatırlamıyorum o kadar zman oldu ki :KK70:

Yok yollamayın hemen 5 ini bekleyin. cunku ılk hafta sonu zaten sehır dısına cıkcam. erken gıtmenın bahanesını arıyorum bellı olmaz benım ısım:KK70: kıtaplarımın sevıncını doya doya yasayayım:KK70:

Bulamadim ya aklima direk labirent serisi geldi. Cirkin ask hic gelmedi.

Hep bolunmus o zaman senin adaptasyon sureci:KK48:

O yazarin kitaplari cok ovuluyor merak ediyorum:KK48:

ılk once ılgımı cekmedı de fılmını gorunce ılgımı cektı bı anda benımde:KK70:

Kitapaşıgı senin yüzünden bi suru seri kitaba acaba nasıl diye baktım ekledım lısteme. Serilere baslamama kararı almıstım bı sure. Bu bana yapılır mı?:KK34:

Yok yollamayın hemen 5 ini bekleyin. cunku ılk hafta sonu zaten sehır dısına cıkcam. erken gıtmenın bahanesını arıyorum bellı olmaz benım ısım:KK70: kıtaplarımın sevıncını doya doya yasayayım:KK70:

ılk once ılgımı cekmedı de fılmını gorunce ılgımı cektı bı anda benımde:KK70:

Tamam sen durum kesinlesince bizi bilgilendir de ona gore siparislerimizi verelim:KK48:

Kitapaşıgı senin yüzünden bi suru seri kitaba acaba nasıl diye baktım ekledım lısteme. Serilere baslamama kararı almıstım bı sure. Bu bana yapılır mı?:KK34:
:KK70::KK70::KK70: Valla serileri okumayi severim ama cok kitapli seriler hep gozumu korkutmustur alip baslayamamisimdir. Eger hediye gelirse bahanem olur baslarim diye ekledim ben de. :KK48:

Bi de seri arasina baska kitap da alamama gibi bi takintim var onu napicam hic bilmiyorum:KK53::KK48:
Olaylari unutup karistiracakmisim gibi geliyor:KK45:
Ben de bugun sabah sabah yine birsuru kitap ekledim listeme:KK53: ben bu kitaplara nasil para yetistiricem acaba:KK48:
Ekle sen de ya seriler guzeldir:KK19:

İşte seri okuyunca araya bende başka kitap sokamıyordum onu bi nebze aştım . Birde kitap yarım bırakma huyum yoktur. Seri de tek kitap gibi geliyor. Seriyi sevsemde sevmesemde bitirmem gerekiyor:KK70:
günden gelcek hediyelerim dışında kitap almayacağım.
:KK70:
Dur aklımdayken adresi yazayım.
Tamam ne zaman dilerseniz gönderebilirsiniz.
İzin almıcam. 6-7-8 şubatta şehir dışındayım kesin. Ama iş yeri adresimi vercem. Sıkıntı yok o yüzden.
Bahtıma cumartesi dağıtıma denk gelmez kargolar inş. Cumartesi çalışmıyorum. Cumartesi subeye gelse pazartesi subeden teslim alabiliriz heralde. Nese yine dışımdan düşündüm:KK70:
Kitapyurdundan yollayacaksanız kargo ucretsız ya yurtıcını secersenız benım ıcın daha ıyı olur. Cumartesı denk gelse de subeden teslım almaya gıdebılırım. Mng nerde bılmıyorum cunku.

bende girebildim sonunda ama kitap ekleyecektim olmadı o neyse sonra denerim dedim çıktım :KK70: bir geliyor bir gidiyor ya bende anlamadım:KK43: iyiyim ne olsun sen nasılsın :KK66:

Bende iyiyim. Eski zamanlarda heroes diye bi dizi vardı takip ettiğim. Final yapmadan bitirmişlerdi. Şimdi heroes reborn adıyla yeniden başlamış tabi bi kaç oyuncu aynı gerisi çoluk çocuk:KK70:
Ama Seviyorum mutlu oldum onun sezonunu bitirdim şimdi. Keyfim yerinde:KK70:

Huysuz ben bişey dicem ya:KK43:
Klasik alcak olursanız Bordo Siyah almasanız olur değil mi?
Aşk ve Gurur u almıştım sevemedim yayından kaynaklı diye düşündüm o geldi şimdi aklıma.

zaten bordo siyah pek yok kitapyurdunda ama almayız istersen :KK66:
Sevinirim açıkcası aksam kitaplığımdan kitap ayırıyordum. Görünce aklıma geldi. Bi okul kütüphanesine falan kitap göndermek istiyorum. Nereye götürmek gerekir biliyor musunuz? Ayırdıgım kitaplarda sevmediğim kitaplar göndermek sanki terbiyesizlikmiş gibi de geldi. Sevdiklerimi vermem zaten ilerde çocuklarıma bırakacağım güzel bir kütüphanem olsun istiyorum. Aman ikilemde kaldım.

İşte seri okuyunca araya bende başka kitap sokamıyordum onu bi nebze aştım . Birde kitap yarım bırakma huyum yoktur. Seri de tek kitap gibi geliyor. Seriyi sevsemde sevmesemde bitirmem gerekiyor:KK70:
günden gelcek hediyelerim dışında kitap almayacağım.
:KK70:
Dur aklımdayken adresi yazayım.
Tamam ne zaman dilerseniz gönderebilirsiniz.
İzin almıcam. 6-7-8 şubatta şehir dışındayım kesin. Ama iş yeri adresimi vercem. Sıkıntı yok o yüzden.
Bahtıma cumartesi dağıtıma denk gelmez kargolar inş. Cumartesi çalışmıyorum. Cumartesi subeye gelse pazartesi subeden teslim alabiliriz heralde. Nese yine dışımdan düşündüm:KK70:
Kitapyurdundan yollayacaksanız kargo ucretsız ya yurtıcını secersenız benım ıcın daha ıyı olur. Cumartesı denk gelse de subeden teslım almaya gıdebılırım. Mng nerde bılmıyorum cunku.

Ayy aynen ben de oyleyim. Kitap da seri de yarim birakamiyorum. Onun icin kac gundur elimdeki kitabi ilerletmeye calisiyorum daraldim :KK48:

Tamam canim aldim adresini mesaj grubuna iletirim. Yurtici kargoyu da seceriz. Insallah bir sorun cikmaz kitapyurdunda. Ana baslikta baya sıkıntı cikmis.o_O

Sevinirim açıkcası aksam kitaplığımdan kitap ayırıyordum. Görünce aklıma geldi. Bi okul kütüphanesine falan kitap göndermek istiyorum. Nereye götürmek gerekir biliyor musunuz? Ayırdıgım kitaplarda sevmediğim kitaplar göndermek sanki terbiyesizlikmiş gibi de geldi. Sevdiklerimi vermem zaten ilerde çocuklarıma bırakacağım güzel bir kütüphanem olsun istiyorum. Aman ikilemde kaldım.

Oyle dusunme bence. Herjesin zevki farkli. Senin sevmedigin bir kitabi baska biri bayilarak okuyabilir:KK19:

Ayrica isteklerini istemediklerini acikca soyle ki gelen kitaplar seni mutsuz etmesin. O mesajini alintilamamisim buraya yazayim dedim:KK48:
Bende de mesela cilt takintisi var. Bi kitabin (genelde pegasus yayinlarinda oluyor bu) ciltlisi varsa illa o ciltliyi almak istiyorum:KK70:

Ayy aynen ben de oyleyim. Kitap da seri de yarim birakamiyorum. Onun icin kac gundur elimdeki kitabi ilerletmeye calisiyorum daraldim :KK48:

Tamam canim aldim adresini mesaj grubuna iletirim. Yurtici kargoyu da seceriz. Insallah bir sorun cikmaz kitapyurdunda. Ana baslikta baya sıkıntı cikmis.o_O

Oyle dusunme bence. Herjesin zevki farkli. Senin sevmedigin bir kitabi baska biri bayilarak okuyabilir:KK19:

Ayrica isteklerini istemediklerini acikca soyle ki gelen kitaplar seni mutsuz etmesin. O mesajini alintilamamisim buraya yazayim dedim:KK48:
Bende de mesela cilt takintisi var. Bi kitabin (genelde pegasus yayinlarinda oluyor bu) ciltlisi varsa illa o ciltliyi almak istiyorum:KK70:
Evet cilt takıntını bilmemiz de iyi oldu bak :21: Bende geçelerde bi kitap almıştım ciltli olduguna dikkat etmeden vermişim sipariş ciltli görünce hoşuma gitti. Ama benim için olmazsa olmaz değil. Biraz daha pintiyim ciltli diye ekstra ödemektense başka kitap alırım diye düşünüyorum. Kitap açı ben:KK70:
O zaman o kitapları gönderecek bir yer araştırayım ben yaklasık 35-40 kitap var.
Kitap yurdu sasırttı bu sefer hepimizi. Ben gecici bir sorun olduguna inanmak istiyorum. Görmezden geliyorum sanırım.
Elimdeki kitabı bende bitirip başka kitaba geçmek istiyorum ama hızlandıramadım okumamı. Ne okuyorsun şu an?

ya bence gönderebilirsin herkesin zevki farklı mesela ben bordo siyah serisini severdim gerçi bayadır okumadım ama çok eksikliğini hissetmedim bence göndermen garip değil fena olmayan bir yayınevi bence :KK66: ayrıca okullara vereblirsin tabiki birde kitapağacı bazı köy okullarında kütüphane kuruyordu sanırım araştırıp öyle yerlere de kargolayabilirsin :KK66:

ya bence gönderebilirsin herkesin zevki farklı mesela ben bordo siyah serisini severdim gerçi bayadır okumadım ama çok eksikliğini hissetmedim bence göndermen garip değil fena olmayan bir yayınevi bence :KK66: ayrıca okullara vereblirsin tabiki birde kitapağacı bazı köy okullarında kütüphane kuruyordu sanırım araştırıp öyle yerlere de kargolayabilirsin :KK66:

Bi arkadasım urfada öğretmen onun okuluna yollayacagım. Ama kitap ağacını da aklımda tutarım artık.
Saolasın Tatlım

X