Kitap Gün Etkinliği-2

Canım ya listene baktım ama çoğu benimde okumadığım kitaplar acaba gene kendi sevdiğim bir şeyi mi yollasam diyorum ne dersin?
Nasıl arzu edersen. Beğendiğin bir kitap beni mutlu eder :KK68:
Vi kitaptaki kütüphanem güncel orda alcağın kitap yoksa bide üstüne senin beğendiğin bir kitapsa tadından yenmez . Daha ne olsun.

Ya ben diger baslikta gordum herkes not yazmis icine. Kitapyurdundan aldiklari hediyelerde.
Ben de denedim bakindim goremedim not ekleme kismini. Okuoku sitesinde gormustum de kitapyurdunda goremedim malesef notsuz oldu:KK43:

Ya ben diger baslikta gordum herkes not yazmis icine. Kitapyurdundan aldiklari hediyelerde.
Ben de denedim bakindim goremedim not ekleme kismini. Okuoku sitesinde gormustum de kitapyurdunda goremedim malesef notsuz oldu:KK43:
bende arıyorum bulamadım :KK43: nasıl oluyor acaba bilemedim valla hiç hediye yollamadığımdan direk siteden :KK43:

ben geldim ya çok heyecanlıyım ilk kurbanımıza kitaplarımız gidecek çok güzel :KK66:
B BaslarsanBitirirsin abartısız 20 kitap değiştim artık senin için o kafdar karrasızım ki ya ben daha çok heyecan yaptım umarım beğenirsin en son fikrimi :KK70:
Beğenmez olur muyum hiç. O kadar düşünüp benim için vakit harcıyosunuz. Sabırsızlıkla bekliyorum.:rolleyes:

bende arıyorum bulamadım :KK43: nasıl oluyor acaba bilemedim valla hiç hediye yollamadığımdan direk siteden :KK43:
Bende siteden direk yollamadım hiç bilmiyorum. yormayın kendinizi. Burdan notlarınızı yazarsınız ekran resmi alırım bende. Çözüm çok nolcak :KK70:

Beğenmez olur muyum hiç. O kadar düşünüp benim için vakit harcıyosunuz. Sabırsızlıkla bekliyorum.:rolleyes:

Bende siteden direk yollamadım hiç bilmiyorum. yormayın kendinizi. Burdan notlarınızı yazarsınız ekran resmi alırım bende. Çözüm çok nolcak :KK70:
ben sana konuşma mesajı açarım herkes duygu düşünclerini yazar nasıl fikir ama :KK70: bende sabırsızlıkla bekliyorum :KK70:

ben sana konuşma mesajı açarım herkes duygu düşünclerini yazar nasıl fikir ama :KK70: bende sabırsızlıkla bekliyorum :KK70:
Evet harika. Grubumuzun konuşma öncüsü :p
O değilde inş cuma ve cumartesi günü ne teslim edilcek şekilde hazır olmaz kitaplar. Şehir dışına çıkcam. Heyecan korku herbişeyi bi arada yaşıyorum :KK70:

paket seçeneğini işaretlerseniz hem paket olur hemde not yazabilirsiniz:)
not: arada sizi okuyan tatlı , şirin , minnak komşunuz:)

Evet harika. Grubumuzun konuşma öncüsü :p
O değilde inş cuma ve cumartesi günü ne teslim edilcek şekilde hazır olmaz kitaplar. Şehir dışına çıkcam. Heyecan korku herbişeyi bi arada yaşıyorum :KK70:
Valla benimki haftaya amca gelebilir zaten internetim yok bişey oldu düzelir düzelmez siparis vereceğim :-) gelse de bekler ya iki gün bence:KK43: ay beklemez mi olmadı işyerinde birisine rica et cuma gelecek kargo olursa alırmisin diye yinede :KK66:
paket seçeneğini işaretlerseniz hem paket olur hemde not yazabilirsiniz:)
not: arada sizi okuyan tatlı , şirin , minnak komşunuz:)
ay komşu seni allah gönderdi bize o paket seçeneği nerde sepete eklerken mi onu bulamadım ya bize ayrıntılı anlatım yaparmısın cahilligimizi mazur gor:-) sevgiler tatlı şirin minnak komsu:KK66:

X