Kitap Gün Etkinliği-2

Cok tesekkurler her ikisi de merak ettigim kitaplardandi :) gonderen kitap_asigi sanirim. Cok tesekkurler.

Eklentiler

• image.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 58
canım bayram dönüşü göndermeyi düşünüyordum ancak şimdi gördüm mesajını, senin istediğin tarihlerde gönderim yapabilirim.

Kızlar temmuzun 3. Haftasina gönderiyoruz melikenin kitapları i nedenle konuşma da açılmamış malum ben birazdan açacağım yani haftaya göndeririz kitapları artık _Cassandra_ bir ara bana adresini özel mesaj atarmisin canim

günaydın kızlar izinler kapatıldı ben eve geri döndüm adresimi de şimdi gönderiyorum. heyecanla bekliyorum:)

Evet ilk kitaplarım sabah geldi resinlerini yeni atabiliyorumbu kitapkokusu nun sanırım 1984 en çok istediklerimdendi ikisinide çok beğendim çok mutlu oldum Teşekkürler
bunlarda Night owl nın sanırım seninkiler geldiğinde ben çıkmıştım resimlerini arkadaşım çekti massm biraz dağınık kusura bakmayın sahilde kafka da en çok istediklerim dendi çok teşekkürler Sabahattin Ali zaten çok severim.
Tiffany de Kahvaltıyı da son anda eklemiştim iyiki görmüşsün kitapkokusu bütün kitaplarımı çok sevdim çooook teşekkür ederim

Mutlu okumalar :)

deadline canım bunlar senindir sanırım çok beğendim inanılmaz mutlu oldum ikisini de okumayı çok istiyordum özellikle kumral ada mavi tuna yı çok istiyordum sy hep istediğim kitaplar geldi çook teşekkür ederim hepinize

Ama onlar benim degil hmm ben not yazmıştım anlarsin zaten bakayım onlar kimin not kitaplar @kitap_asigi ndan ama güzel seçimler gerçekten benimkileri de beğenirsin umarim

Ama onlar benim degil hmm ben not yazmıştım anlarsin zaten bakayım onlar kimin not kitaplar @kitap_asigi ndan ama güzel seçimler gerçekten benimkileri de beğenirsin umarim
Canım sen hafta içi gelir yazmıştın ya o yüzden senin sandım @kitap_asigi çoook beğendim kitaplarını çook Teşekkürler
deadline senin kitaplarını da sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum muhtemelen bu şansla seninkilerde çok istediklerimden çıkar az ipucu vercen mi

benim kitaplar maşallah temin edildi ama hala ortada yok kitapyurdunda turşusunu kuruyorlar galiba 3 gündür beğenirsin inşallah ne diyim kader kısmet

Son kitaplarım da geldi jojo moyes çok merak ettiğim ve bütün kitaplarını okumak istediğim bir yazar ve kağıttan köprüleri alacağın hiiççç aklıma gelmezdi onu da çok merak ediyordum ama pek dikkat çeken bir kitap olmadığı için kimsenin alacağını düşünmemiştim çoooook teşekkür ederim deadline kesene bereket ikisinide çok sevdim çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…