Kitap Gün Etkinliği-2

ay ilk msjı görmemişim
Keyifle oku axelia
Deadline seninde kesene bereket güzel seçimler

Selam kizlar..
Ben cok kotu durumdayim. Tasindim. Uzerine problemler cikti. Tekrar tasiniyorum. Internetim nakil surecinde oldugu icin gelmek bilmedi. Hattimdaki internet yenilenmedi bir turlu. Malesef gelemedim. Merak etmissiniz tesekkur ediyorum cok tatlisiniz
Internetim nakil surecinde demistim. Onumuzdeki hafta tekrar tasinacagim yine ayni surece girecek. Yine bekle dur. Bu ttnet beni sinir sahibi etti gercekten. Kac gundur ust uste arayip duruyoruz. Kayit olusturmaktan baska bir sey yaptiklari yok. 15 gun oldu internet gelmedi
Kusuruma bakmayin lutfen..
Sizler nasilsiniz? Ozledim valla

Selamlar canlarim @kitap_asigi aksilikler üst üste gelmiş inşallah hersey kısa zamanda yoluna girer
Bu arada biliyorsunuz ayin ilk 10 günu bayrama geliyor eğer sıkıntı olmazsa ben bu ay yine erken ya da bayram dönüşü gönderebilirim sizin fikriniz ne ben şehir dışında olacağım benim siparişler belli olamaz şimdiden de haber vereyim dedim

Canım ben bayramdan sonraki 2 hafta şehir dışında olacağım istersen istersen erken gönder yada istemezsen temmuzun 3. haftasında da gönderebilirsin diğer arkadaşlar içinde temmuzun 3. haftası gönderim yaparlarsa benim gelişime yetişir. yoksa bayramdan sonraki hafta gönderim yaparlarsa arkadaşlar alır ama resimlerini ancak geri dönünce atabilirim:)

Ya zaten bayram ya sıkıntı olmasın diye dusunmustum o zaman sana sıkıntı olmazsa temmuzun sonunda gondereyim şimdi teslimat geçilir bayram falan girerse aklım kalır hem sende stres olmazsin olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…