Kitap Gün Etkinliği-2

Aa bana kargo geldiii

Hic beklemiyordum bugun surpriz oldu valla.

Hastayim ilac gibi geldi bana

aaa kimden kimden hani kitaplar görelim.
Geçmiş olsun neyin var?
Kimden oldugunu bilemedim ismen tanismadik ya hicbirinizle

Kitaplari atayim da siz soyleyin bana kimden oldugunu

Cok tesekkur ederim. Usutmusum cok fena. Bogazim sis. Soguk alginligi ile birlesti sanirim.

Vuhu harika kim oldugunu söylemim kendi gelene kadar sende meraktan catla
Dikkat et kendine hastalıktan nefret ediyorum
Bence de harikaaa. Cok guzeller. Burda da gozleri kalpli olan ifade olmali bence

Aslinda grip olmayi hapsurmayi falan severim ben ama bu seferki baya agir gececek gibi. Gece uyuyamiyorum bile.

Bence de harikaaa. Cok guzeller. Burda da gozleri kalpli olan ifade olmali bence

Aslinda grip olmayi hapsurmayi falan severim ben ama bu seferki baya agir gececek gibi. Gece uyuyamiyorum bile.
Bol sıvı tüket en önemlisi o vitaminden daha önemli bence. Çabucak atlatırsın inş ama grip olmayı sevenide ilk defa görüyorum
ivit bildin

Bol sıvı tüket en önemlisi o vitaminden daha önemli bence. Çabucak atlatırsın inş ama grip olmayı sevenide ilk defa görüyorum
ivit bildin

Evet sivi tuketince rahatlatiyor o baya. Insallah canim cok tesekkur ederim

Gribi sevme konusu da soyle. Bogaz agrisi bas agrisi oksuruk mide usutmesi vs gibi hastaliklari dusununce grip en iyisi geliyor bana en zararsizi

canım geçmiş olsun kitaplarını da güle güle oku çok güzeller

Cok tesekkur ederim canim

Şimdi nisan benim ayim ama toplu mesaj açacak kimse yok sanırım Alice liddell var artık bu ay bensiz kaynatın arkada bu arada doğum günümde bir sürü kitabım olacak çok mutluyum şimdiden

Ay geldiler mi sonunda valla ben burda deli oldum ya ama sana kitap borcum var içimde kaldı doğum günün ne zaman bakayım

Geldiler geldiler. Cok guzel geldiler hem dee cok guzel bi surpriz oldu valla cok mutlu oldum.

Yok canim ne borcu olmaz oyle sey. Zaten dogum gunum de taaaaa eylulde

Cok tesekkur ederim canim kesene bereket

Valla hafiyelik yapmışsın baya senden iyi dedektif olurmuş bir Sherlock var içinde

2 secenegim vardi zaten

Şimdi nisan benim ayim ama toplu mesaj açacak kimse yok sanırım Alice liddell var artık bu ay bensiz kaynatın arkada bu arada doğum günümde bir sürü kitabım olacak çok mutluyum şimdiden

Olmadi sen grubu ac sonra kendini cikart

Ne guzel dogumgunune denk gelmis yaa. Kaci tam olarak

Kendini çıkarma çok mabtikliymis bunu yapabilirim siz haber verince acarim 8 inde doğum günüm birkaç gün öncesi ve doğum günümde gelmis olacak kitaplarım en güzel doğum gunlerimden biri olarak hatirlayacagim ya doğum gününe varmış senin daha o zamana kadar devam ederiz belki tekrar ama

Tasinmam ve ameliyat olmam sebebi ile ben geciktirdim. Cok ozur dilerim. Biraz disari cikabilir hale gelince gonderecegim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…