Kitap Gün Etkinliği-2

Aa bana kargo geldiii:rolleyes:

Hic beklemiyordum bugun surpriz oldu valla.

Hastayim ilac gibi geldi bana:KK71:

aaa kimden kimden hani kitaplar görelim.
Geçmiş olsun neyin var?
Kimden oldugunu bilemedim:KK48::oops: ismen tanismadik ya hicbirinizle:KK64:

Kitaplari atayim da siz soyleyin bana kimden oldugunu

Cok tesekkur ederim. Usutmusum cok fena. Bogazim sis. Soguk alginligi ile birlesti sanirim. :KK51:

Screenshot_2016-03-11-13-25-37-1.png

Vuhu harika kim oldugunu söylemim kendi gelene kadar sende meraktan catla:KK70:
Dikkat et kendine hastalıktan nefret ediyorum:KK43:
Bence de harikaaa. Cok guzeller. :KK36::KK33:Burda da gozleri kalpli olan ifade olmali bence:KK48:

Aslinda grip olmayi hapsurmayi falan severim ben :KK53:ama bu seferki baya agir gececek gibi. Gece uyuyamiyorum bile.:KK43:

Bence de harikaaa. Cok guzeller. :KK36::KK33:Burda da gozleri kalpli olan ifade olmali bence:KK48:

Aslinda grip olmayi hapsurmayi falan severim ben :KK53:ama bu seferki baya agir gececek gibi. Gece uyuyamiyorum bile.:KK43:
Bol sıvı tüket en önemlisi o vitaminden daha önemli bence. Çabucak atlatırsın inş ama grip olmayı sevenide ilk defa görüyorum:KK70:
ivit bildin :KK70:

Bol sıvı tüket en önemlisi o vitaminden daha önemli bence. Çabucak atlatırsın inş ama grip olmayı sevenide ilk defa görüyorum:KK70:
ivit bildin :KK70:

Evet sivi tuketince rahatlatiyor o baya. Insallah canim cok tesekkur ederim :KK15:

Gribi sevme konusu da soyle. Bogaz agrisi bas agrisi oksuruk mide usutmesi vs gibi hastaliklari dusununce grip en iyisi geliyor bana:KK48: en zararsizi:KK53:

canım geçmiş olsun kitaplarını da güle güle oku çok güzeller

Cok tesekkur ederim canim :KK15:

Şimdi nisan benim ayim ama toplu mesaj açacak kimse yok :-) sanırım Alice liddell var artık bu ay bensiz kaynatın arkada :-) bu arada doğum günümde bir sürü kitabım olacak çok mutluyum şimdiden :-)

Ay geldiler mi sonunda valla ben burda deli oldum ya :KK43: ama sana kitap borcum var içimde kaldı :-) doğum günün ne zaman bakayım :-)

Geldiler geldiler. Cok guzel geldiler hem dee cok guzel bi surpriz oldu valla cok mutlu oldum.

Yok canim ne borcu olmaz oyle sey. Zaten dogum gunum de taaaaa eylulde :KK48:

Cok tesekkur ederim canim kesene bereket:KK15:

Valla hafiyelik yapmışsın baya senden iyi dedektif olurmuş bir Sherlock var içinde :-)

2 secenegim vardi zaten:KK53:

Şimdi nisan benim ayim ama toplu mesaj açacak kimse yok :-) sanırım Alice liddell var artık bu ay bensiz kaynatın arkada :-) bu arada doğum günümde bir sürü kitabım olacak çok mutluyum şimdiden :-)

Olmadi sen grubu ac sonra kendini cikart :KK53::KK48:

Ne guzel dogumgunune denk gelmis yaa. Kaci tam olarak:KK22:

Geldiler geldiler. Cok guzel geldiler hem dee cok guzel bi surpriz oldu valla cok mutlu oldum.

Yok canim ne borcu olmaz oyle sey. Zaten dogum gunum de taaaaa eylulde :KK48:

Cok tesekkur ederim canim kesene bereket:KK15:

2 secenegim vardi zaten:KK53:

Olmadi sen grubu ac sonra kendini cikart :KK53::KK48:

Ne guzel dogumgunune denk gelmis yaa. Kaci tam olarak:KK22:
Kendini çıkarma çok mabtikliymis bunu yapabilirim siz haber verince acarim:-) 8 inde doğum günüm birkaç gün öncesi ve doğum günümde gelmis olacak kitaplarım en güzel doğum gunlerimden biri olarak hatirlayacagim:-) ya doğum gününe varmış senin daha o zamana kadar devam ederiz belki tekrar ama:-)

Tasinmam ve ameliyat olmam sebebi ile ben geciktirdim. Cok ozur dilerim. Biraz disari cikabilir hale gelince gonderecegim.

X