Kitap Gün Etkinliği-2

Evet konulari cok guzel hepsinin:KK68:

Sen yine aliyosun ne guzel. Ben almamak icin direniyorum su aralar. Hic kitapla ilgili sitelere girmek istemiyorum icim gidiyor. Hele okuoku sitesinde cok guzel indirimler var dibim dusuyor ama almamam lazim kitaplarim acayip birikti. Size gondermek disinda hic alisveris sitesine girmiyorum dayanamaz alirim diye:KK51:

Neler aldin kendine? Gelince fotograflarini atar misin azcik gozum gonlum acilsin hic degilse:KK48:
aa atarımda senin gözün gönlün yakında açılacak zaten merak etme :KK70: bende sana kitap bakarken zaten dayanamadım ya şimdi normalde girmiyordum bayadır kitap almamak için ama senin listeleri inceliyorum bundan öncede simurgun listeleri inceledim falan ondan böyle oldum ama durmam lazım artık bir sonraki ay elimdekiler bitmeden kitap almak yok :KK70:

aa atarımda senin gözün gönlün yakında açılacak zaten merak etme :KK70: bende sana kitap bakarken zaten dayanamadım ya şimdi normalde girmiyordum bayadır kitap almamak için ama senin listeleri inceliyorum bundan öncede simurgun listeleri inceledim falan ondan böyle oldum ama durmam lazım artık bir sonraki ay elimdekiler bitmeden kitap almak yok :KK70:
Valla hic yakin gibi gelmiyor bana su an:KK70:

Zaten kitap gorunce almamak cok zor:KK48:

dün aksam sipariş verdim bugun öğlen kargo yola çıkmış şok oldum çok hızlı oldu ya bu ay bir sürü sipariş veridm diye beni bekletmek istemediler herhalde :KK70: kitapyurdu beni çok şaşırtıyor :KK70:

dün aksam sipariş verdim bugun öğlen kargo yola çıkmış şok oldum çok hızlı oldu ya bu ay bir sürü sipariş veridm diye beni bekletmek istemediler herhalde :KK70: kitapyurdu beni çok şaşırtıyor :KK70:
Ya beni de ilk defa hayal kirikligina ugratti kotapyurdu. Hediye aldim birine. Ayni gun temin edildi. 5 gun oldu daha kargoya vermediler. Sinir oldum.

Ya beni de ilk defa hayal kirikligina ugratti kotapyurdu. Hediye aldim birine. Ayni gun temin edildi. 5 gun oldu daha kargoya vermediler. Sinir oldum.
hadi ya bana gelm,iş kargo ama ben çıkmıştım almışlar yerime bana 2 günde geldi :KK43: arada oluyor ama yoğunlukla alakalı sanırım bana da geçen 1 haftayı bulmuştu gelmesi bana gelmesi sıkıntı değilde bende hediye yollayınca sinir oluyorum beklemekten :KK43:

hadi ya bana gelm,iş kargo ama ben çıkmıştım almışlar yerime bana 2 günde geldi :KK43: arada oluyor ama yoğunlukla alakalı sanırım bana da geçen 1 haftayı bulmuştu gelmesi bana gelmesi sıkıntı değilde bende hediye yollayınca sinir oluyorum beklemekten :KK43:

Evet hediye olunca ben de sinir oldum. Kendime olsa dert etmem heyecanla bekledigimle kalirim ama hediye olunca iste.. Iyi ki dogum gunu vb ozel bi gun sebebiyle degil yani coktaaaaan kacmisti gunu:KK51:

Bakınıyorum türlü kitaplar koşturuyor aklımda şu an:KK70:

Listem kabarik olunca:KK53:

Iyi olmana ben de cok sevindim:KK15:

Evet hediye olunca ben de sinir oldum. Kendime olsa dert etmem heyecanla bekledigimle kalirim ama hediye olunca iste.. Iyi ki dogum gunu vb ozel bi gun sebebiyle degil yani coktaaaaan kacmisti gunu:KK51:

Listem kabarik olunca:KK53:

Iyi olmana ben de cok sevindim:KK15:

Saolun yapcak bişey yok hergün kötü olsamda çözüm olmuyor.
Listen kabarık ama benim aklımda bambaka kitaplar :KK47:

Saolun yapcak bişey yok hergün kötü olsamda çözüm olmuyor.
Listen kabarık ama benim aklımda bambaka kitaplar :KK47:
Neler kii:KK8:

Kizlar kitapyurdu kargo ucretsiz sinirini 40a cikarmis. Beni deli etti zaten son iki siparisimde. Ne yapsak her ay birimize havale yoluyla kitabin tutarini gondersek de topluca 1 koli halinde mi gonderske?

topladığımız puanlarla bedava kargo alabiliyrmuşuz 600 puan 1 kargo ne düşünmüşler helal olsun yani:KK67: ben zaten kendime kitap aloınca 50 den aşağı olmuyor da şu puanları nasıl kullanacağımızı öğrenirsek en azından onunla göndeririz bir süre tabi puanımız var mı oda önemli :KK70:

X