Kitap Gün Etkinliği-2

Canım ya listene baktım ama çoğu benimde okumadığım kitaplar acaba gene kendi sevdiğim bir şeyi mi yollasam diyorum ne dersin?
Nasıl arzu edersen. Beğendiğin bir kitap beni mutlu eder
Vi kitaptaki kütüphanem güncel orda alcağın kitap yoksa bide üstüne senin beğendiğin bir kitapsa tadından yenmez . Daha ne olsun.

Ya ben diger baslikta gordum herkes not yazmis icine. Kitapyurdundan aldiklari hediyelerde.
Ben de denedim bakindim goremedim not ekleme kismini. Okuoku sitesinde gormustum de kitapyurdunda goremedim malesef notsuz oldu

Ya ben diger baslikta gordum herkes not yazmis icine. Kitapyurdundan aldiklari hediyelerde.
Ben de denedim bakindim goremedim not ekleme kismini. Okuoku sitesinde gormustum de kitapyurdunda goremedim malesef notsuz oldu
bende arıyorum bulamadım nasıl oluyor acaba bilemedim valla hiç hediye yollamadığımdan direk siteden

Beğenmez olur muyum hiç. O kadar düşünüp benim için vakit harcıyosunuz. Sabırsızlıkla bekliyorum.

bende arıyorum bulamadım nasıl oluyor acaba bilemedim valla hiç hediye yollamadığımdan direk siteden
Bende siteden direk yollamadım hiç bilmiyorum. yormayın kendinizi. Burdan notlarınızı yazarsınız ekran resmi alırım bende. Çözüm çok nolcak

ben sana konuşma mesajı açarım herkes duygu düşünclerini yazar nasıl fikir ama bende sabırsızlıkla bekliyorum

ben sana konuşma mesajı açarım herkes duygu düşünclerini yazar nasıl fikir ama bende sabırsızlıkla bekliyorum
Evet harika. Grubumuzun konuşma öncüsü
O değilde inş cuma ve cumartesi günü ne teslim edilcek şekilde hazır olmaz kitaplar. Şehir dışına çıkcam. Heyecan korku herbişeyi bi arada yaşıyorum

paket seçeneğini işaretlerseniz hem paket olur hemde not yazabilirsiniz:)
not: arada sizi okuyan tatlı , şirin , minnak komşunuz:)

Evet harika. Grubumuzun konuşma öncüsü
O değilde inş cuma ve cumartesi günü ne teslim edilcek şekilde hazır olmaz kitaplar. Şehir dışına çıkcam. Heyecan korku herbişeyi bi arada yaşıyorum
Valla benimki haftaya amca gelebilir zaten internetim yok bişey oldu düzelir düzelmez siparis vereceğim gelse de bekler ya iki gün bence ay beklemez mi olmadı işyerinde birisine rica et cuma gelecek kargo olursa alırmisin diye yinede
paket seçeneğini işaretlerseniz hem paket olur hemde not yazabilirsiniz:)
not: arada sizi okuyan tatlı , şirin , minnak komşunuz:)
ay komşu seni allah gönderdi bize o paket seçeneği nerde sepete eklerken mi onu bulamadım ya bize ayrıntılı anlatım yaparmısın cahilligimizi mazur gor sevgiler tatlı şirin minnak komsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…