Kitap Gün Etkinliği-2

aa dogru olsun rısk olmasın cumartesi ver siparıs bıde aynı gun tedarık olur sansıma falan :KK70: ben beklemeye razıyım:p
ne huysuz gun sahıbıyım ayol :KK70:

Bende bin fikir degiştiriyorum anlayabiliyorum sizi . ama böle yazdınız ya daha cok merak ettim şimdi:KK70:
tamam seni mi kırcam cuma akşam veirrim olmadı ya şimdi ulaşmazsa bende üzülürüm :KK66:
ya herşeyi alasım var sana benim de okumak istediğim kitaplarda var senin listende bol bol o nedenle ne alsam bilemiyorum çok heyecan yaptım hergün değişiyor benim sana yollayacaklarım ben bile merak ediyorum ne yollayacağım :KK70:

tamam seni mi kırcam cuma akşam veirrim olmadı ya şimdi ulaşmazsa bende üzülürüm :KK66:
ya herşeyi alasım var sana benim de okumak istediğim kitaplarda var senin listende bol bol o nedenle ne alsam bilemiyorum çok heyecan yaptım hergün değişiyor benim sana yollayacaklarım ben bile merak ediyorum ne yollayacağım :KK70:

ulaşmıcak bi durum yok canım sıkıntı yapma bı hafta ıcınde ulasmıs olur zaten bende doya doya yasarım heyecanı.
Bende sizin listelerinize göz attım size sıra geldikce ne alırım diye. herbişeyi kendime de ekledim:KK70:
Kitap sever diye bişey yok kitap açgözü çok var :p
En azından böyleyim çok doyumsuzum anladım artık:KK70:

ulaşmıcak bi durum yok canım sıkıntı yapma bı hafta ıcınde ulasmıs olur zaten bende doya doya yasarım heyecanı.
Bende sizin listelerinize göz attım size sıra geldikce ne alırım diye. herbişeyi kendime de ekledim:KK70:
Kitap sever diye bişey yok kitap açgözü çok var :p
En azından böyleyim çok doyumsuzum anladım artık:KK70:
bende öyleyim ya denizden babam çıksa yerim lafı bende kütüphaneden kitap çıksa okurum oldu :KK70: artık tarz falan da kalmadı hepsinden okuyorum ya :KK70:

@kitap_asigi kesene yuregine saglik tekrar. Cok tesekkur ederim.:KK200::KK200:
20160203_131811.jpg

@kitap_asigi
Harikasın. :KK36:
:KK36:

Daha geçen gün bu kitaba bakmıştım. Gerçi vikitaba ekleyip eklemediğimi bilmiyorum. Ama İçimi okumuşsun resmen.
Kesene bereket. Yüreğine sağlık.
Geliyor resim.
Okumak istediklerinde yoktu. Ben birazcik risk aldim. Boyle kapkalin kitaplara bayiliyorum. Bi de stephen king olunca cok alasim geldi sana:KK48::KK48:

Begenir misin begenmez misin tereddutte kalmistim ama begendiysen iyi ki de bunu gondermisim:KK68:

Not kismi da biliyorsun. Bulamadim notu. Keyifle okursun umarim:KK19:

Gayet güzel geldi kitap . Hasar yok. İlginç bi tesadüf oldu iyi ki risk almışsın. Tekrar teşekkür ederim çok hoşuma gitti çok mutlu oldum ben.:KK200::KK200:

Gayet güzel geldi kitap . Hasar yok. İlginç bi tesadüf oldu iyi ki risk almışsın. Tekrar teşekkür ederim çok hoşuma gitti çok mutlu oldum ben.:KK200::KK200:
Begenip mutlu olmana coooooook sevindim canim:KK68:

Ay cok guzel bi etkinlik bu ya. Iki taraf da cok cok mutlu oluyor:KK9:

Begenip mutlu olmana coooooook sevindim canim:KK68:

Ay cok guzel bi etkinlik bu ya. Iki taraf da cok cok mutlu oluyor:KK9:
Kargom gelene kadar anlayamamışım bu ay kitapların bana geleceğini ,içten içe daha çok gün var gibi hissediyor muşum :KK70::KK70: Şimdi sabırsızlıgım arttı.Ay çok mutlu edici hemde.
Pazartesiden itibaren yeni heyecanlar yeni kitaplar :KK49::KK49::KK49:

Kargom gelene kadar anlayamamışım bu ay kitapların bana geleceğini ,içten içe daha çok gün var gibi hissediyor muşum :KK70::KK70: Şimdi sabırsızlıgım arttı.Ay çok mutlu edici hemde.
Pazartesiden itibaren yeni heyecanlar yeni kitaplar :KK49::KK49::KK49:
Ben de simdiden heyecanlanmaua basladim mart icin. Senin heyecanini dusunemiyorum:rolleyes:
Nasil gelecek acaba pazartesi simdi sana:KK48:

@kitap_asigi kesene yuregine saglik tekrar. Cok tesekkur ederim.:KK200::KK200:
Eki Görüntüle 1762863
çok harika duruyor güle güle oku:KK66: ay açılışı yaptın darısı diğerlerine diyelim :KK70:

Okumak istediklerinde yoktu. Ben birazcik risk aldim. Boyle kapkalin kitaplara bayiliyorum. Bi de stephen king olunca cok alasim geldi sana:KK48::KK48:

Begenir misin begenmez misin tereddutte kalmistim ama begendiysen iyi ki de bunu gondermisim:KK68:

Not kismi da biliyorsun. Bulamadim notu. Keyifle okursun umarim:KK19:
bence çok iyi olmuş kesene bereket kitap aşığı stephen king okunmaz mı olsa da bende okusam dedim :KK70:

X