Kitap Gün Etkinliği-2

Valla benimki haftaya amca gelebilir zaten internetim yok bişey oldu düzelir düzelmez siparis vereceğim :-) gelse de bekler ya iki gün bence:KK43: ay beklemez mi olmadı işyerinde birisine rica et cuma gelecek kargo olursa alırmisin diye yinede :KK66:
ay komşu seni allah gönderdi bize o paket seçeneği nerde sepete eklerken mi onu bulamadım ya bize ayrıntılı anlatım yaparmısın cahilligimizi mazur gor:-) sevgiler tatlı şirin minnak komsu:KK66:

hi hi hi anlatim kitap yurdunda kitapları sepete ekledin
adres bilgilerini girdin diğer aşamaya geçtiğinde aşağıda hediye paketi seçenekleri var
bi paket seçiyosun alt tarafındada not yazma kısmı var orayada not yazıoysun

ama telefondan yapıyosan sadece paket kısmını görüyosun not kısmı telefondan görünmüyo laptop yada masaüstü pc den halletmen lazım:)

Daha iyi gelmesin gelmesin.
Alırlar kargoyu muhtemelen ama cumartesi calısmıyoruz sehır dısında oldugum ıcın subeden alamam o yuzden. Sanırım kitap asıgı verdı sadece sıparısı o da bahtıma artık.:KK68::KK68:
Sizin haftaya sipariş vermeniz daha cok işime gelir içim rahat olur.

Pek sessiz ama bizim başlığımız. Deadline akşamları gelebiliyor. Kitap aşıgı da ist gidecekti o yüzden ugramıyor olabilir.
Diğer arkadaşlar unuttumu bizi yoksa?
kitapkokusu kitapkokusu
Night owl Night owl
Nerdesiniz kızlar?
ben işim yüzünden evde bilgisayar pek açmıyorum, bazen telefondan bakıyorum sadece.
o yüzden sohbete muhabbete pek dahil olamıyorum, affola.

Pek sessiz ama bizim başlığımız. Deadline akşamları gelebiliyor. Kitap aşıgı da ist gidecekti o yüzden ugramıyor olabilir.
Diğer arkadaşlar unuttumu bizi yoksa?
kitapkokusu kitapkokusu
Night owl Night owl
Nerdesiniz kızlar?

unutmadım :) sadece çok yoğunum. ben gönderdiğimde muhtemelen 8 i gibi gelcek sana alabilecek misin? beklediğimden geç ulaşacak kitaplar bana çünkü.

Evet cilt takıntını bilmemiz de iyi oldu bak :21: Bende geçelerde bi kitap almıştım ciltli olduguna dikkat etmeden vermişim sipariş ciltli görünce hoşuma gitti. Ama benim için olmazsa olmaz değil. Biraz daha pintiyim ciltli diye ekstra ödemektense başka kitap alırım diye düşünüyorum. Kitap açı ben:KK70:
O zaman o kitapları gönderecek bir yer araştırayım ben yaklasık 35-40 kitap var.
Kitap yurdu sasırttı bu sefer hepimizi. Ben gecici bir sorun olduguna inanmak istiyorum. Görmezden geliyorum sanırım.
Elimdeki kitabı bende bitirip başka kitaba geçmek istiyorum ama hızlandıramadım okumamı. Ne okuyorsun şu an?

Her yayinevinde olmuyor o cilt takintim ya nedense ozellikle pegasusta ciltlilere icim gidiyor:KK48::KK48: pegasus zaten ciltsiz hali de pahali olunca ciltliyi aliyorum:KK48: diger yayinevlerinde ben de daha cok kitap alayim diye ciltsiz aliyorum:KK48:. Benim siparisimde bir aksilik cikmadi bakalim simdiliksimdilik umarim da cikmaz. Taa ne zaman sormussun okudugum kitabi simdi cevaplayim. Duvardaki kan diye tarihi bbi roman okuyorum. Hala bitmedi:KK45: az kaldi ama bitmek uzere:KK48:

bende arıyorum bulamadım :KK43: nasıl oluyor acaba bilemedim valla hiç hediye yollamadığımdan direk siteden :KK43:

Ben de hic direk siteden yollamadim oyle olunca da bulamadim nasil olacagini:KK51:

Beğenmez olur muyum hiç. O kadar düşünüp benim için vakit harcıyosunuz. Sabırsızlıkla bekliyorum.:rolleyes:

Bende siteden direk yollamadım hiç bilmiyorum. yormayın kendinizi. Burdan notlarınızı yazarsınız ekran resmi alırım bende. Çözüm çok nolcak :KK70:

Tamam bakalim burdan yazalim bu seferlik boyle olsun:KK48:

paket seçeneğini işaretlerseniz hem paket olur hemde not yazabilirsiniz:)
not: arada sizi okuyan tatlı , şirin , minnak komşunuz:)

Cok tesekkur ederiz dusunceli minnak komsu:KK68:
Yaz arada bize de:KK60:

adres bilgilerini girdin diğer aşamaya geçtiğinde aşağıda hediye paketi seçenekleri var

ama telefondan yapıyosan sadece paket kısmını görüyosun not kısmı telefondan görünmüyo laptop yada masaüstü pc den halletmen lazım:)

Ben telefondan halletmek durumunda kaldim paket secemedim. Secebilseydim de not yazamayacakmisim zaten degisen bir sey olmayacakmiso_O

Daha iyi gelmesin gelmesin.
Alırlar kargoyu muhtemelen ama cumartesi calısmıyoruz sehır dısında oldugum ıcın subeden alamam o yuzden. Sanırım kitap asıgı verdı sadece sıparısı o da bahtıma artık.:KK68::KK68:
Sizin haftaya sipariş vermeniz daha cok işime gelir içim rahat olur.

Benim siparis sevk edilmis bugun. Yarin gelir bir aksilik cikmazsa heralde:rolleyes:

ben işim yüzünden evde bilgisayar pek açmıyorum, bazen telefondan bakıyorum sadece.
o yüzden sohbete muhabbete pek dahil olamıyorum, affola.

Estagfirullah canim olur mu oyle.

unutmadım :) sadece çok yoğunum. ben gönderdiğimde muhtemelen 8 i gibi gelcek sana alabilecek misin? beklediğimden geç ulaşacak kitaplar bana çünkü.
Gelin musait oldukca katilin muhabbete:KK5:

aaaaaaaa neeee gelcek mi yarınnn:rolleyes::rolleyes:
Ay yarın ne harika bi gün olcak senden gelen kitabımla birlikte 3 kargo alcam. Şubat cidden benim ayımmış .
Wifiye kavustun sonunda dönmene sevindim. :KK19:

aaaaaaaa neeee gelcek mi yarınnn:rolleyes::rolleyes:
Ay yarın ne harika bi gün olcak senden gelen kitabımla birlikte 3 kargo alcam. Şubat cidden benim ayımmış .
Wifiye kavustun sonunda dönmene sevindim. :KK19:
Valla bi aksilik cikmazsa gelir diye dusunuyorumm:rolleyes:

Baska ne kargon gelecek oh ne guzel ya:KK71:

Kavustum sonunda evet dun sifre istedim yuzsuz yuzsuz :KK53: hic cekmiyor telefon napiyim:KK53:

Valla bi aksilik cikmazsa gelir diye dusunuyorumm:rolleyes:

Baska ne kargon gelecek oh ne guzel ya:KK71:

Kavustum sonunda evet dun sifre istedim yuzsuz yuzsuz :KK53: hic cekmiyor telefon napiyim:KK53:
İyi ki istemişsin netsiz darlanıyorum bende anlayabiliyorum seni.
Hula hoop aldım :KK70::KK70: Bide Şampuan :KK70: beni mutlu eden seylere kavuscam yarın:KK70: Bide bi arkadaşım yollamış bişey ama içeriğini bilemiyorum onun.
Ama itiraf ediyorum en çok kitabımı merak ediyorum.

İyi ki istemişsin netsiz darlanıyorum bende anlayabiliyorum seni.
Hula hoop aldım :KK70::KK70: Bide Şampuan :KK70: beni mutlu eden seylere kavuscam yarın:KK70: Bide bi arkadaşım yollamış bişey ama içeriğini bilemiyorum onun.
Ama itiraf ediyorum en çok kitabımı merak ediyorum.
Oh oh ne guzel. Kargo yagmuru olmus. Subat gercekten seninsenin ayin olmus:KK48:

Valla ben de acayip bunaldim burda evime gitmek istiyorum artik ya internet falan da kar etmiyor:KK51: sinirim bozuluyor burda artik:mad:

Kargoya verilmis benim siparis. Tahmini teslim tarihine yarin diyor:KK73:hadi bakalim:rolleyes:

Oh oh ne guzel. Kargo yagmuru olmus. Subat gercekten seninsenin ayin olmus:KK48:

Valla ben de acayip bunaldim burda evime gitmek istiyorum artik ya internet falan da kar etmiyor:KK51: sinirim bozuluyor burda artik:mad:

Kargoya verilmis benim siparis. Tahmini teslim tarihine yarin diyor:KK73:hadi bakalim:rolleyes:

Sen şimdi nerdeydin? Ya türlü imkanlarda olsa evinden güzeli yok.
Aaaa yarın kesin gelcek o zaman ta taaaa:KK70: Hangi kargo firması? Gerçi fark etmez hepsi yarın bana calısacak :KK70::KK70:

anladım canım tamam çok teşekkürler bakayım yapabilirsem notumuda ekleyim ben :-)

Sen şimdi nerdeydin? Ya türlü imkanlarda olsa evinden güzeli yok.
Aaaa yarın kesin gelcek o zaman ta taaaa:KK70: Hangi kargo firması? Gerçi fark etmez hepsi yarın bana calısacak :KK70::KK70:
Su an kayinvalidemlerdeyim canim:KK51: konyadayim.

Aynen oyle evden guzeli yok. Bi de kalabalik burasi cok bunaldim ses gurultu habire:KK12:
Yurtici kargoyla gelecek kitabinn:KK19:

kargo fırmasına mı verceksın? sen sankı uzak yerlerdeydın gecıkme mecıkme oluyodu simdi cumaya cumartesıye getırrılerse. :KK43:
kargoya değil canım sipariş vericem :KK66: neyse perşembe vereyim istersen cuma tedarik etseler çarşamba falan sende olur daha iyi olur dersen benim için sıkıntı değil ama ben yine kitap değiştim sana yollayacağım artık perşembeye kadar başka kaç defa fikir değişştirirm kızlar beni öldürecek mesaj kutumuzda benim fikir değişikliklerim kol geziyor sayende:KK70: neyse daha fikir değiştirmeyeceğim buraya da yazdım :KK70:

hm donus ne zaman yuvaya?

Cumartesi insallah:KK55:

kargoya değil canım sipariş vericem :KK66: neyse perşembe vereyim istersen cuma tedarik etseler çarşamba falan sende olur daha iyi olur dersen benim için sıkıntı değil ama ben yine kitap değiştim sana yollayacağım artık perşembeye kadar başka kaç defa fikir değişştirirm kızlar beni öldürecek mesaj kutumuzda benim fikir değişikliklerim kol geziyor sayende:KK70: neyse daha fikir değiştirmeyeceğim buraya da yazdım :KK70:

Ayy ben de bu huhuyumu bildigim icin hemen verdim siparisi elli kere degistirir dururdum yoksa:KK48:

aa dogru olsun rısk olmasın cumartesi ver siparıs bıde aynı gun tedarık olur sansıma falan :KK70: ben beklemeye razıyım:p
ne huysuz gun sahıbıyım ayol :KK70:

Cumartesi insallah:KK55:

Ayy ben de bu huhuyumu bildigim icin hemen verdim siparisi elli kere degistirir dururdum yoksa:KK48:

Bende bin fikir degiştiriyorum anlayabiliyorum sizi . ama böle yazdınız ya daha cok merak ettim şimdi:KK70:

X