Kitap Gün Etkinliği-2

Evet ben kitap okuyup Kore dizisi izliyorum birde önce upon a time son sezona başladım onu izliyorum birisin diye bekliyordum o yüzden baya dolu yaşıyorum şu aralar
once upon time ilk soznu izlemiştim ama zorlamayla sevmedim o zamanlar yeniden mi başlasam acep.

Keyifli vakit geçiriyormuşsn oh ne güzel

once upon time ilk soznu izlemiştim ama zorlamayla sevmedim o zamanlar yeniden mi başlasam acep.

Keyifli vakit geçiriyormuşsn oh ne güzel
Bende ilk sezonu çat pat sıkıldığım için başka yapacaknisim olmadigindan izlemistim 2 ve sonrası da kopamadim gittikçe daha Güzel ve heyecanli oldu olaylar değişti falan zamanin varsa dene derim birde Haven diye bir dizim var onu da biriktiriyoeum bundan sonra sırada o var

aslında bir haftadır şehir dışındaydım pek girmedim nete telefondan da pek olmuyor kısmet şimdiyeymiş : )
Hg o zaman. Yalnız çekilişimiz yapıldı. Bu ayın şanslısı benim. Çekiliş lerimiz yapıldığı için son aya eklemek seni daha uygun olur sanırım , uyar mı sana?

Bana uyar zaten gönderim zamanını da kaçırmamışım ucundan yakalamışım

Tabi diğer arkadaşlarda isterse

Evet yakaladın güzel oldu.
Diğer arkadaşlar kabul eder. Çünkü sayımız artsın istiyorduk zaten. Güvenilir arkadaşlar katılsa keşke desekte gelen olmamıştı.
Diğer arkadaşları tanıyomusun bilmiyorum da ben sana kefilim zaten.

Sağol canım teşekkür ederim ♡♥ sanırum çoğu arkadaş yılbaşı çekilişinde vardı

Ben istanbuldan konyaya geldim simdi kayinvalidelerdeyim. Internetim hic cekmiyor. Wifi kullanmaya baslarsam eger daha sık gelirim umarim.

Siparisimi verdim bu arada daha demin zar zor. Deli oldum cekmeyen internetle siparis verene kadar.

Etiketleyemedim ugrastim ugrastim ama melikeee canim hosgeldin. Son ay temmuz oluyor. Onu almak istemezsen diger arkadaslarla da konusup baska bir care bulabiliriz belki. Kitaplarimizi 30 tl sinirinda gondermeye karar verdik en son. 25-30 arasi. Sadece kitap gonderiyoruz . Her ayin 1i ve 10u arasi gonderim yapiyoruz. Vikitap uyeliginden okumak istedikleri kismindan bakip karar verip konusup gonderdik bu ay. Klasik gondereceksek belirli yayinevlerinden cikanlari gonderiyoruz ceviri kalitesi acisindan. Bunlari yazmak istedim yine. Cunku sayfalar arasinda yayilmis durumda bu kurallar. Ilk sayfaya ekleyemedim henuz. Seni de listemize ekleyebildigim ilk firsatta eklerim.

Evine dönmeni dört gözle bekliyoruz o zaman .
Nee sipariş mi yoksa bana mı

Teşekkürler peki hangi kitapları alacağınızı konuştunuz mu ? yani şimdi bende aynı kitabı alıp yollamayayım birde B BaslarsanBitirirsin adresin bende vardı ama muhtemelen şimdi bulamam bana mesaj atabilirsen iyi olur

Ay ben de bekliyorum valla dort gozle

Eveeeeet sanacok heyecanliyim ya bakalim begenecek misin.. Okumak istediklerin arasindan secmedim ama supriz olacak

arkamdan ne kadar konuşuldu bilmiyorum ben.
Ayyyy çok heyecanlandım şimdiii. Süprizler daha güzel.

Ozel mesaj grubumuz var canim. deadline kurmustu. Ekler seni o gelince. Oradan konusup karar veriyoruz. Adres bilgileri de oradan. Tekrar atariz eger simurg atmadan deadline gelir de gruba eklerse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…