Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

bidahaki çekiliş haziran başında olacak..
çekiliş yapılıyor.kimin kime alacağı belli oluyor.. iletişim bilgileri gönderiliyor. tanıtma topiğindede kim ne kitaplardan hoşlandığı hangi kitapları istediğini belirtiyor. bir hafta 10 gün içindede kitapları birbimizize ulaştıyoruz.. ilk sayfada da detaylı bilgi var bakabilirsiniz

benim kanaatimce. bir dahaki çekilişte referansla üye almamız :KK60: ciddi diyorum :KK53::KK53: mesela zeyy88 ben ona referans olurum bidaha ki çekilişe katılabilir. çünkü topiğede uğrar

teşekkür ederim kardeşim. İnşALLAH buralarda olup katılım yapacağım..

Güle güle oku :) Umarım beğenirsin.

Bilemedim ben.
Ya da şöyle olabilir. Kafe kitap gibi 2 günde bir uğrayıp mesaj yazmayanlar diskalifiye edilsin gibi

Beğendim bile:KK16:

Diğer konuya gelirsek, o şekilde sorun olabilir. Mesela çekilişi yaptık ama sonrasındaki süreçte bir üye hiç uğramazsa ne olacak? Çekiliş iptal mi olacak?

Bence öyle değil de, çekilişin nasıl işlediğini karşımızdakine çok iyi aktaralım. Çekiliş yapılana kadarki sürede belli olur zaten kimlerin devamlılık gösterip göstermediği.

Bilemedim ben.
Ya da şöyle olabilir. Kafe kitap gibi 2 günde bir uğrayıp mesaj yazmayanlar diskalifiye edilsin gibi

Diğer konuya gelirsek, o şekilde sorun olabilir. Mesela çekilişi yaptık ama sonrasındaki süreçte bir üye hiç uğramazsa ne olacak? Çekiliş iptal mi olacak?

Bence öyle değil de, çekilişin nasıl işlediğini karşımızdakine çok iyi aktaralım. Çekiliş yapılana kadarki sürede belli olur zaten kimlerin devamlılık gösterip göstermediği.

diskalifiye olmaz kanımca:KK31: çünkü ozaman o kişiye çıkan kişi napıcaz:KK31: ilk başka anlatılması gerek. bak sonra anlamadım. bilmiyordum duymadım demeyin dememiz lazım :KK31::KK31:

Bu arada kızlar bi arkadaşımın bebişi olacakmış, şüpheler vardı, doğrulandı.

Mutlu oldum:KK16:
:KK16::KK16: darısı başına diyelimmi :KK53:

aaa ciddimi.. çok merak ediyodum bende seninkini sosunkini.

kitapta musmutlu yazıyormu :KK60::KK60::KK60:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bu arada kızlar bi arkadaşımın bebişi olacakmış, şüpheler vardı, doğrulandı.

Mutlu oldum:KK16:

maşallah rabbim saglıcaklada kucagına almayı nasip etsin.

2.cekilişimize kadar daha cok zaman var. cok fikirler cıkar ortaya :KK51:
diskalifiye olcak üye almayız umarım:KK24:

çekiliş yapılıyor.kimin kime alacağı belli oluyor.. iletişim bilgileri gönderiliyor. tanıtma topiğindede kim ne kitaplardan hoşlandığı hangi kitapları istediğini belirtiyor. bir hafta 10 gün içindede kitapları birbimizize ulaştıyoruz.. ilk sayfada da detaylı bilgi var bakabilirsiniz

benim kanaatimce. bir dahaki çekilişte referansla üye almamız :KK60: ciddi diyorum :KK53::KK53: mesela zeyy88 ben ona referans olurum bidaha ki çekilişe katılabilir. çünkü topiğede uğrar

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

boş ver canım artık olan oldu:KK19::KK19:

Son düzenleme:
karkralicasi canım, sen çikolaranın üstüne fotoğrafınızı baskı yaptırdın dımı. göremedimde hediye denizinde :21:

darısı bizim başımıza Lavin bende çok istiyorum:KK17: ama erken daha:KK14::KK14:

Allah en güzel, en verimli zamanımızda nasip etsin.
Bebek büyük sorumluluk, ve eski hayatın sonsuza kadar bitmesi demek.Tabii kendi içinde güzellikleri var ama gözümd e arkada kalsın istemem.

Gerçi sen benden bayağı küçüksün yahuu, sana erken zaten:KK9:

Allah en güzel, en verimli zamanımızda nasip etsin.
Bebek büyük sorumluluk, ve eski hayatın sonsuza kadar bitmesi demek.Tabii kendi içinde güzellikleri var ama gözümd e arkada kalsın istemem.

Gerçi sen benden bayağı küçüksün yahuu, sana erken zaten:KK9:

zaten erken diye kendim için demiştim:KK9::KK9:
amin canım Allah istediğimiz zaman nasip etsin aratmasın:KK16:

onun referansı benim :KK47: :KK47: o benim katilimdi asılma eski katilime :KK47:

onun referansı benim :KK47: :KK47: o benim katilimdi asılma eski katilime :KK47:

heytt bee aslanlara bak..
referansınızı seveyim sizin :KK16:

Resmen dusman oldunuz bana. Hic birsekilde hic bi yarisma/ cekilis katilimim olmayacak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
X