Kitabını Al da Gel

Selam kızlaaar çok uzun oldu giremiyorum. O kadar yoğun bir dönemdeyim ki, bir yandan Düğünler diğer yandan hazırlandığım sunumum derken baya baya yoğunlukta boğuluyorum. Elimde şuan Ozan Beedle'in hikayeleri var. Hayatta en sevdiği seri olan Harry Potter'ın yazarından hoş, sevimli birkaç hikaye. :)

İstanbul Hatırası (Ahmet Ümit) okuyorum. 17. Sayfadayım daha. Hem iş hem okul meşguliyetleri derken çok ara verdiğim için çok ağır kitap okurum. Birçok kitabı bitiremeyip bırakırım hatta. Sizler gibi kitap kurdu değilim yani. Ama okul bitti, daha çok vaktim var. Kitap alışkanlığı kazanmaya çalışıyorum şimdi.
Bu hızla bu ansiklopediden bozma kapkalın kitabı önümüzdeki 5 yıl içinde bitirmeyi umuyorum. :)

selam kızlar pakistan yolculuğu kitabını bitirdim sonunda gezi tutkunlarının bayılacağı yazarınında anlatış tarzına bayılacağınız harika bir kitaptı veee yeni kitabım
bu kitabı çok seviceğime eminim harika gidiyor gidip gelip okuyorum aklım hep onda kalıyor

merhaba arkadaşlar bende kitap kurdu sayılırım biraz ara vermek zorunda kalmıştım yoğunluğumdan dolayı ama tam gaz başlamış bulunuyorum artık...
2 gün önce biten kitabım kızıl yükseliş fantastik kitap sevenler için öneririm harika bir kitap ilk 60-80 sayfasına aldırmayın sonrası harika...
dün elime ince memed-1 i aldım çok güzel hafif akıcı bir dili var halk diliyle anlatılmış 200 ü geçtim 2 günde...
dünde biraz kütüphanemi zenginleştireyim bir liste yaptım ve ve bir kaç kitap aldım ;
1)açlık oyunları serisi (3 kitap)
2)serenad
3)hayvan çiftliği
4)fareler ve insanlar
5)uçurtma avcısı
6)grinin elli tonu
7)savaş ve barış
8)1984

sanırım 2 aylık kitabım var ama genede durdurmaz beni dayanamıyor ve alıyorum

Marilyn nasılsın buralardamısın diye bir bakmaya geldim bende çalışmaya başaldım şehir değiştirdim ev tuttum falan baya yoğundum hiç kitap okuyamadım desem yeri hatta internette yoktu burayada pek uğrayamadım çok suçlu hissediyorum kendimi bende hava değişikliğinden çekiyorum baya hastayım bu aralar iyileşemedim vaktim yok ama kitap okumaya başlayacağım yakında buralardayım artık uğrarım

bende yeni kitabını sabırsızlıkla bekliyorum seri halinde olduğu için baya sürükleyici :)
bende ilk ikisini okudum diğer kitaplarını almadım fırsat bulursam alacağım özellikle peter panı öldürmek çok güzelmiş arkadaşım oku diye başımın etini yiyordu alırsam okuyacağım

iyiyim canım buralardayım ama şu an okuyamıyorum, Sherlock kitapları elimde sürükleniyor şu anda ve Haziran boyunca da böyle gidecek sanırım
sana da hayırlı olsun, çok mutlu oldum, kolay gelsin.
nasıl işin, memnun musun?

polisiye seviyorsanız john verdon kitaplarını tavsiye ederim 4 kitabı yayınlandı 4ünüde okudum çok iyi çok kolay okunuyor.şuanda hemingway in çanlar kimin için çalıyor romanını okuyorum.
selam
ben de çok okurum, hatta John Verdon kitaplarını almıştım, duruyor, okuyayım madem, ilgimi çekti, çok övgü almış

kızlar Tolstoy savaş ve barış okuyan var mı çok yoğun bir kitap mı yurt dışına çıkacağım haftasonu yarın başlasam bitmez ve genelde okuduğum kitabı yanımda alırım çok yoğun kitaplarda ses tantana çok olunca bazen anlamak zor oluyor bilemedim başladığım kitaba da ara vermeyi sevmem yolculukta da kitapsız yapamam

merhaba;
ben Savaş ve Barış'ı severim. ağır bir kitaptır, dikkat isteyen, sessizlik isteyen bir kitaptır. şahsen yolculuk için daha hafif bir okuma tercih ederdim.

merhaba;
ben Savaş ve Barış'ı severim. ağır bir kitaptır, dikkat isteyen, sessizlik isteyen bir kitaptır. şahsen yolculuk için daha hafif bir okuma tercih ederdim.
evet bende öyle düşünüyordum ince memed yolculuk için idealdi ama bitmek üzere bu gün biter gibi...
ya ince memed 2 ye başlarım ya da açlık oyunları var ona başlarım

teşekkürler

ben okudum güzel bir kitap ama ağır,kolay okunmuyor yani öyle diyim.

polisiye seviyosan başla derim ilk kitaptan sonra diğerlerini de okuyasın geliyor :)

iyiyim Marilyn yoruluyorum tabi baya alışkın olmayınca birde hava değişimi sürekli hastayım bu aralar kitap alacak yer bulamadım henüz kitapçı yok etrafta varsada nerde var bilemedim henüz ama araştırmalarım sürüyor neyse kredi kartı istedim bankadan baktım olmuyor zaten üyeliğim var kitap yurdunda falan hiç internetten kitap almamıştım ama artık alacağım mecbur kitapsız düşünemiyorum olsun canım yine okuruz üzülme arada bir ay falan ara verince sonra kitap okuması daha güzel oluyor insan özlüyor sen nasılsın nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…