Kitabını Al da Gel

Merhaba hereseeee:) benim de yoğunluğum bitti. Okuldaki seminerimi başarıyla atlattım. Sonunda evimdeyim:KK49: Bu gün jose Saramago'nun Kabil adlı kitabına başladım. Havva ile Adem'i, kabil ile Habil'i, Savaş'ı, nefreti kısacası başlangıcı ironik bir dille kaleme almış. Yazarı çok sevmiştim. Bu kitapta güzel başladı. Eğer bu tarz konuların ironi yapılarak anlatılmasından rahatsız olmuyorsanız tavsiye ederim. Nişanıma da 2 aydan az kaldı:KK23: umarım fazla aksatmak zorunda kalmam da yazı bool bol okuyarak ve film izleyerek değerlendirebilirim.:KK37::KK200:

Marilyn nasılsın buralardamısın diye bir bakmaya geldim:KK200: bende çalışmaya başaldım şehir değiştirdim ev tuttum falan baya yoğundum hiç kitap okuyamadım desem yeri hatta internette yoktu burayada pek uğrayamadım çok suçlu hissediyorum kendimi:KK23: bende hava değişikliğinden çekiyorum baya hastayım bu aralar iyileşemedim vaktim yok ama kitap okumaya başlayacağım yakında buralardayım artık uğrarım:KK19:
İş durumunu çıtlatmıştın canım hatırladım. Hayırlısı olsun, inşallah yeni iş ve yeni şehir hayatında çok mutlu olursun:KK200:

Merhaba hereseeee:) benim de yoğunluğum bitti. Okuldaki seminerimi başarıyla atlattım. Sonunda evimdeyim:KK49: Bu gün jose Saramago'nun Kabil adlı kitabına başladım. Havva ile Adem'i, kabil ile Habil'i, Savaş'ı, nefreti kısacası başlangıcı ironik bir dille kaleme almış. Yazarı çok sevmiştim. Bu kitapta güzel başladı. Eğer bu tarz konuların ironi yapılarak anlatılmasından rahatsız olmuyorsanız tavsiye ederim. Nişanıma da 2 aydan az kaldı:KK23: umarım fazla aksatmak zorunda kalmam da yazı bool bol okuyarak ve film izleyerek değerlendirebilirim.:KK37::KK200:
Benimde planım öyle film ve kitap boool boool

bende kürk mantolu madonnaya başladım onu okuyacağım yavaştan bu kitabı niye daha önce okumadıysam artık bir okumayan ben kalmışımdır herhalde:KK70::KK70:

IMG_20150602_133758.jpg

Ne zamandir kitap bildirimi yapmiyordum nihayet okuma firsati buldum Linda Howard- Kara Melek
hos ve akici bir kitap Andie-Drea ve bir kiralik katilin macera ve ask dolu hikayesi
Tam bir yaz kitabiymis aslinda biraz erken okumusum
Aradaki ask kesinlikle siradisi, insanlara mesafeli ve cok zeki iki insanin siradisi kosullarda tanismasi' Dreanin muthis intikami ve Andieye donusme seruveni ve yollarinin katille tekrar kesismesinin hikayesi hos bir dille anlatilmis
Buarada size kizlardan selam getirdim
:-)
IMG_20150602_132732.jpg
IMG_20150602_132634.jpg

IMG_20150602_132654.jpg

teşekkkür ederim canım sanada hayırlı olsun şimdiden nişanın:KK19: hep beraber dönüyoruz galiba hareketlenecek buralar:21:
teşekkür ederim canım evet yavaştan herkes gelmeye başladı gibi. Ben de pazara kadar pek okuyamayacağım sanırım şehir dışında olucam ama dönüşte Hakan Günday Kınyas ve Kayra kitabına başlamayı düşünüyorum.:)

Eki Görüntüle 1546767
Ne zamandir kitap bildirimi yapmiyordum nihayet okuma firsati buldum Linda Howard- Kara Melek
hos ve akici bir kitap Andie-Drea ve bir kiralik katilin macera ve ask dolu hikayesi
Tam bir yaz kitabiymis aslinda biraz erken okumusum
Aradaki ask kesinlikle siradisi, insanlara mesafeli ve cok zeki iki insanin siradisi kosullarda tanismasi' Dreanin muthis intikami ve Andieye donusme seruveni ve yollarinin katille tekrar kesismesinin hikayesi hos bir dille anlatilmis
Buarada size kizlardan selam getirdim
:-)
Eki Görüntüle 1546793
Eki Görüntüle 1546795

Eki Görüntüle 1546796
O kedicikleri yerim beeennn:) Benim de 11 yaşında bir kedim vaaar.:KK200:

X