Kitabını Al da Gel

Ayy kendimi çok önemli bi sınavı varmışta çalışmamış öğrenci gibi hissediyorum okumayınca yine baya bi kitap listem oldu kardeşimle beraber yaptık onun özel istediği kitaplarda var :) yeni kitaplarım için sabırsızlanıyorum:)

Ben de bu yıl okudum, romantik güzel bir kitaptı. Yazarın diğer kitaplarını da merak ediyorum ama aynı tatta olup da beni boğar mı diye çok korkuyorum.
Keyifli okumalar:)

Ben de şu sıralar ablamdayım minnak yeğenimle bol bol vakit geçiriyorum ve bir yandan da ödevlerimle uğraşıyorum. Umarım en kısa zamanda eski performansıma kavuşurum. Çok uzak kaldık buralara.

kitabım bitti kızlar dün gece bitirdim ve başta sanki gündüz sefasıyla aynı gibi olduğunu düşünsemde okudukça çok farklı harika bir kitap olduğunu tespit ettim sarah jio gene yapmış yapacağını, bu üçüncü kitabı satın aldığım diğer kitaplarını almak için can atıyorum mart menekşeleri,böğürtlen kışı,gündüz sefasını şiddetle tavsiye ediyorum öyle günlerce okunabilecek bir kitap değil bir solukta bitirmek istiyorsunuz hemen

selam kızlar ablamların kitaplığını iyice kurcaladım sonunda güzel bir gezi kitabı buldum ablam banada bulaştırdı gezi kitaplarını okuma hastalığını

yeni kitabım özcan yurdalan_pakistan yolculuğu
hedefim bu ay 3 kitap okumak ne olursa olsun okunacak gerekirse kk ya bile girilmeyecek o kadar

kaç gündür kitap okumuyorum çok yoğunum ama bişede yapamıyorum bugün tekrar başlamayı düşünüyorum

selamlar...
ben Romeo ve Juliyet'i nihayet bitirdim. bu ara yeni bir kitap arıyorum ama mayıs-haziran ayı yoğun bir ay olacak benim için. o yüzden alsam da biterebilir miyim emin değilim.
Zeno'nun Bilinci hakkında yazmayı ihmal ettim:
tekrar yazayım; muhteşem bir kitap. usta yazarların bile hayran olmasının nedeni çok belli. Zeno'yla birlikte yaşıyorsunuz adeta kitap boyunca.
Zeno ilginç bir karakter. olayları kendinden soyutlamayı inanılmaz başaran bir karakter. hiçbir şey kesinlikle Zeno'nun suçu değil.
istemediği bir kadınla evlenip sonradan sadece kadın müthiş "sağlıklı" diye ona aşık olan ama onu aldatmaktan da geri kalmayan ve aldatmasını evliliğini ayakta tuttuğuna ve karısına olan aşkını kuvvetlendirdiğine inanan, karısını aldattığı için metresinden nefret eden, metresi karısını küçük görüyor, ona aşık olmadığını düşünüyor diye metresine kin besleyen bir adam Zeno.
tam bir hastalık hastası, sürekli hasta olduğunu düşünen bir sigara bağımlısı zaten kitap da Zeno'nun sigara bağımlılığı üzerinden yürüyor, Zeno sigarayı bırakmak için psikoterapiye gidiyor ve doktoruna göre tam iyileşeceği anda terapiyi bıraktığı için doktoru tarafından intikam amacıyla kendi eliyle tuttuğu hayat hikayesi yayınlanıyor.
muhteşem bir kitap, mutlaka okunması gereken bir kitap.

ben bu ara iyice tembelleştim, sıcaklardan mı, sürekli kurs bilmem ne derken koşturduğumdan mı bilmiyorum ama neredeyse 1 haftadır elime kitap alıp tek bir yaprak bile çevirmedim.
sanırım herkes benimle aynı halde. sıcaklar her şeyi etkiledi

yok kızlar sınava anca çalışıyorum ama hemen hemen 5 tane kitap aldım burdan kimisi ablamın kimisini ben satın aldım şu sınav bitsin gitsin rahat kafayla boooool boooool kitap okuncak

ama kimsecikler gelmiyorki buralar ıssız kalmış tamam bende okumuyorum ama sınavın bitmesiini dört gözle bekliyorum kızlaaaar çook mutluyum ablam biriciğim gene beni kitapladı her gelişimde bir sürü kitapla dönüyorum
aldığım kitaplar
şah ve sultan-iskender pala
yusuf ile züleyha-nazan bekiroğlu
leya ile mecnun-fuzuli
mart menekşeleri-sarah jio(okudum)
çocuk sevgisi uğruna-betty mahmudi
ablamın kitaplığındanda 3 tane aldım okunmayı bekleyen taaaaam 7 kitabım var
ramazandada zaten bayılana kadar kitap okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…