Kitabını Al da Gel

Semerkant var evde bir bakayım

Semerkant var evde bir bakayım
Sanırım tarzınız daha çok romantik yani takip ettiğim kadarıyla öyle tahmin diyorum:) ben de romantik çok severim ve boğucu yalnızca tarih anlatan Romanları okuyamam yani okusam da araya kitaplar sıkıştırırım. Semerkant akıcı zaten roman öyle Motomot tarih değil :) Zülfü Livaneli Serenad ise top 10 listemde hiç unutmam o Romanı zaten geçen aylarda okudum:) efsaneydi. Yakın tarihi anlatıyor, Alman Yahudi Nazi olaylarını, bunun ülkemizle bağlantısını ve bu olaylar sırasında yaşanan aşkı. Soluksuz okudum inan ki :)

[QUOTromantik othecat, post: 40629693, member: 627293"]Sanırım tarzınız daha çok romantik yani takip ettiğim kadarıyla öyle tahmin diyorum:) ben de romantik çok severim ve boğucu yalnızca tarih anlatan Romanları okuyamam yani okusam da araya kitaplar sıkıştırırım. Semerkant akıcı zaten roman öyle Motomot tarih değil :) Zülfü Livaneli Serenad ise top 10 listemde hiç unutmam o Romanı zaten geçen aylarda okudum:) efsaneydi. Yakın tarihi anlatıyor, Alman Yahudi Nazi olaylarını, bunun ülkemizle bağlantısını ve bu olaylar sırasında yaşanan aşkı. Soluksuz okudum inan ki :)[/QUOTE]
Evet romantik kitaplar okurum ama her zaman değil sıkılırım zamanla her şeyin bi dozu var en nihayetinde kitabı en kısa zamanda satın alıcam çok beğendim semerkantı gerçekten çok akıcı bi kalemi var yazarın hiçte sıkılmıyorum teşekkür ederim

Evet romantik kitaplar okurum ama her zaman değil sıkılırım zamanla her şeyin bi dozu var en nihayetinde kitabı en kısa zamanda satın alıcam çok beğendim semerkantı gerçekten çok akıcı bi kalemi var yazarın hiçte sıkılmıyorum teşekkür ederim [/QUOTE]
Ne mutlu, beğenmeme çok sevindim iyi okumalar:)

Diğerlerini de sabırsızlıkla bekliyorum
bugün tüm gün boyunca her fırsat bulduğum anda okudum :)
teşekür ederim, ben de yazmayı seviyorum. gerçi gönlümden geçen tür orada yok ama o türleri de yazmayı seviyorum.

pdfleri kopuk kopuk okuyabiliyorum,
cıktısını alabilirsem okuyup degerlendirmemi yazarım,
ama simdiden hayırlı olsun ve tebrik mesajımı unutmadan yazayım hemen, emegine saglık!
teşekkür ederim. çok sağol. ben de açıkçası pdf okumaktan yoruluyorum, bilgisayar ekranı çok yoruyor beni, ben biraz da basılı kitap fetişistiyim. ama bir gün okursan mutlaka öğrenmek isterim fikrini.

ifadesiz bir sekilde yazınca höt höt olmuş biraz,
simdi alıntıdan görünce farkettim, kusura bakma :/

benim yazıcı laser degil,
arkadasımdan isteyecegim cıktıları. site buna izin veriyor mu daha bakmadım gerci.
hatta şöyle okumalık saman kagıda yazdırılsa süper olurdu. beyaz kagıt da yoruyor.
cok mızmızım farkındayım ama... neyse sayfa sayısı cok degil zaten.
bir sekilde halleder, yorumlarımla sana dönerim ; )

tekrardan aklına, kalemine saglık! : )

gorunce yine yazmadan edemedim : )
saramago cok sevdigim bir yazardır,
eger yine yazara dair tahliller vs kronoloji takıntınız yoksa saramagodan önce "körlük" sonra da "görmek" i tavsiye ederim.

Bende telefondan okudum. o daha az yordu beni. basılı kitap okumanın zevki hiç bi yerde yok gerçekten:)

Kitaplarla aşk yaşadığım doğru:) elektrik yoksa mum ışığında okurum:)

Eklentiler

• 20150422_201920.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 101
ay yok ben fark etmedim bile :) hem takılma öyle şeylere geniş insanımdır ben :)
tamam bekliyorum.

Bende telefondan okudum. o daha az yordu beni. basılı kitap okumanın zevki hiç bi yerde yok gerçekten:)
evet ya, şimdi e kitap okuyucu istiyorum ama o mecburiyetten

Ben mum ışığında ders çalışmayı ve kitap okumayı çok seviyorum. 3 4 tane çevreme mum koyunca aydınlık oluyo zaten :))

peki.
siz nasıl keyif alıyorsanız...

ben de mum ısıgında oturmayı severim.
daha dogrusu loş ışıkta. parlak ışıkta başım agrıyor zaten.

ama okumak cok başka...
bir göz doktorunun tavsiyesiydi bana. o yuzden paylasayım dedim.

gorunce yine yazmadan edemedim : )
saramago cok sevdigim bir yazardır,
eger yine yazara dair tahliller vs kronoloji takıntınız yoksa saramagodan önce "körlük" sonra da "görmek" i tavsiye ederim.
Kitaplar birbirinden bağımsız olduğu müddetçe kronolojik takıntım yok :) ben iceriginden dolayi kabil i 2. Jose Saramago kitabım olarak düşünmüştüm ama söylediklerinize de bakıp ona göre alayım yeni kitabımı o zaman:) yazarı gerçekten çok beğendim. Üslubu, kitabın tarzı ve yazarın tarzı tam bana göre. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Teşekkür ederim :) zaten çok gözümü yoracak kadar okuyamıyorum.

merhaba:) bugün bol bol kitap okudum:) okulda yazılı yaptım o sırada da kitap okudum:) kitabım bitmek üzere sonunda:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…