Kitabını Al da Gel

selamlar 2 gündür selam edemedim, sizlere. Zeno'nun Bilinci bu akşam biter. inanılmaz güzel, çok keyifli bir kitap, mutlaka tavsiye ederim. sizler nasılsınız?

Merhaba arkadaşlar, kimseler girmemiş bu ara konuya, herkes boşladı galiba burayı:KK43: . Dün İzmir 20. Kitap Fuarı'na katıldım ve çok fazla yüklenmesem de 5 6 kitap aldım kendime:KK37:. Bu gün de Stefan Zweig Satranç kitabına başladım. Kalın değil, ince bir kitap ama gayet güzel bir kitap. Eğer ödevimden fırsat bulabilirsem bu gün biter çünkü bir oturuşta bitecek bir yapıt, bir dünya klasiği.

selammmmm.
Zeno'nun Bilinci bitti. inanılmazdı. muhteşem bir kitap. ayrıntılı bir yazı yazacağım ama önce kafamdakileri toparlamam lazım.
söyleyebileceğim tek şey, Zeno hayatımda tanıştığım hem en garip hem de en muhteşem karakterlerden biri. okurken Zeno'ya kah gülüyor kah kızıyorsunuz.
ama muhteşem bir kitap.

Ve sonunda bende Gözlerini Sımsıkı kapat'ı bitirdim:) müthişti:) ama 3.kitap için biraz beklemeyi düşünüyorum. sıradaki kitap için 3düşüncem var
sarah jio yağmur sonrası
Vladimir Bartol fedailerin kalesi alamut
iskender pala mihmandar.
Sizinde görüşlerinizi almak istiyorum:)

Ve sonunda bende Gözlerini Sımsıkı kapat'ı bitirdim:) müthişti:) ama 3.kitap için biraz beklemeyi düşünüyorum. sıradaki kitap için 3düşüncem var
sarah jio yağmur sonrası
Vladimir Bartol fedailerin kalesi alamut
iskender pala mihmandar.
Sizinde görüşlerinizi almak istiyorum:)
Sarah jio ve İskender palanın bi kaç kitabını okudum ikisinde harikalar

marilyn monrookudum seme: 40667940 .!.:
selamlar 2 gündür selam edemedim, sizlere. Zeno'nun Bilinci bu akşam biter. inanılmaz güzel, çok keyifli bir kitap, mutlaka tavsiye ederim. sizler nasılsınız?
Ben 5 gündür hergün 50 sayfa mutlaka okudum semerkant bugün biter büyük ihtimal bitince detaylı yazarım

Kitaplar birbirinden bağımsız olduğu müddetçe kronolojik takıntım yok :) ben iceriginden dolayi kabil i 2. Jose Saramago kitabım olarak düşünmüştüm ama söylediklerinize de bakıp ona göre alayım yeni kitabımı o zaman:) yazarı gerçekten çok beğendim. Üslubu, kitabın tarzı ve yazarın tarzı tam bana göre. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

her görüsten insana hitap edebilecek kitaplar oldugu icin ikisinin adını paylasmıştım;
normalde gercekci kitaplar okurum ancak saramago'nun eleştirilerini kendi kurgusu icinde sunmasını begeniyorum, o yüzden özellikle "körlük" ile baslamanızı tavsiye etmistim,
"görmek" de aynı hikayenin bir baska sekilde devamı oldugundan hemen ardından da onun ismini yazdım.

kabil de şahsen begendigim bir kitaptır fakat dinler tarihi hakkında bilginiz varsa ve diger ilahi kitapları da okuduysanız göndermelerini daha iyi anlarsınız.

her görüsten insana hitap edebilecek kitaplar oldugu icin ikisinin adını paylasmıştım;
normalde gercekci kitaplar okurum ancak saramago'nun eleştirilerini kendi kurgusu icinde sunmasını begeniyorum, o yüzden özellikle "körlük" ile baslamanızı tavsiye etmistim,
"görmek" de aynı hikayenin bir baska sekilde devamı oldugundan hemen ardından da onun ismini yazdım.

kabil de şahsen begendigim bir kitaptır fakat dinler tarihi hakkında bilginiz varsa ve diger ilahi kitapları da okuduysanız göndermelerini daha iyi anlarsınız.
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Saramago'nun bütün kitaplarını okumak istiyorum, çünkü dilini gerçekten sevdim. Ben dinlerle alakalı kitapları, farklı kurguları severim ve evet az çok bilgim de vardır diğer dinlerle alakalı. İlk Kabil'i aldım, ama mutlaka kabilden sonra sizin dediklerinizi alacağım. Teşekkürler:)

Kızlar netten kitap alıyomusunuz. Alıyosanız hangi siteyi kullanıyosunuz. Öğrenebilir miyim?
Şu an idefixte büyük indirimler var. Ben genelde kitapyurdu kullanıyorum ama eğer fuara gitmeseydim idefixten alırdım. Nisan sonuna kadar %60 a kadar mı ne indirim var yayın yayın değişiyor tabi. Bir bak istersen. Bu iki siteyi çok seviyorum ben ve çok sık alışveriş yapıyorum, çok hızlı gönderim yapıyorlar.

Şu an idefixte büyük indirimler var. Ben genelde kitapyurdu kullanıyorum ama eğer fuara gitmeseydim idefixten alırdım. Nisan sonuna kadar %60 a kadar mı ne indirim var yayın yayın değişiyor tabi. Bir bak istersen. Bu iki siteyi çok seviyorum ben ve çok sık alışveriş yapıyorum, çok hızlı gönderim yapıyorlar.
Bende kitap yurdundan yapıyorum. İdefix teki indirimleride gördüm bi bakayım belki ordan alırım istediğim kitaplar indirimdeyse:)

Merhaba :) Mihmandarı okuyorum ve çok güzel gidiyo :) ama bu hafta çok okuyamam gibi:KK43: çünkü kardeşlerim gelecek:)

Merhaba :) Mihmandarı okuyorum ve çok güzel gidiyo :) ama bu hafta çok okuyamam gibi:KK43: çünkü kardeşlerim gelecek:)
Bende ablama gidince pek okuyamıyorum kırılıyorlar bizle zaman geçir diyorlar ama ben genede okuyorum dizim yok bir şeyim yok günde bi kaç saat kitap okumak benim hakkım

Sarah Jio terapi gibi geliyor, ruhunu arındırıyor insanın.
Bir de ''Mutlu Olmak İsteyen Adam'' var, tavsiye ederim. Laurent Gounelle' den.

[QUOTE="math27, post: 40726455, member: 58insallahiz pek gezmiyoruz ama günümüznimde öyle ama misafir olarak gelcekler bide gezmeden vakit bulamıcaz gibi:)[/QUOTE]
Oohh ohhh ne güzel bende haftasonu gidicem insallah biz çok gezmiyoruz ama günümüz dopdolu geçiyor ay çok sabırsızım şu 3 gun Bi geçsede kavuşsam ablama yiğenlerime :KK68:

X