Kitabını Al da Gel

ay canlarım ya :) ben gene hasta oldum elimde ıhlamur kucağımda laptop oturuyom :/ okumaya mecalim yok, başım ağrıyo

Geçmiş olsun bnde yataktan çıkmıyorum ağrılarım var

Dökülüyoruz desene

Ben de bu gün bitkin düştüm çok, sanki elim ayağım tutmuyor, yattım koltuğa, derste çalışamadım:/ şimdi biraz kitap okumaya çalışcam. Resmen güzelim eser elimde oyuncak oldu
geçmiş olsun kızlar…. dikkat edin kendinizeee… ben bugün güzel bir kitap aldım.. kitapcıda ne çok bilmedigim kitap vardı.gözelrim döndü valalaha bir de sizin bahsettiginiz türler daha çok ilgilimi çekti..sanırım algıda seçicilik deadline cım ben de sevmiyorum sübyancı diyoruz gerçek hayatta da kitaptaki fantaziye de..tebrikler ne çabuk okuyorsun ya çerez gibi Feraceli rabiacım sen de çok hızlısın maşallahhh :)

BN hıUOTE="simsims, post: 40204152, member: 494675"]geçmiş olsun kızlar…. dikkat edin kendinizeee… ben bugün güzel bir kitap aldım.. kitapcıda ne çok bilmedigim kitap vardı.gözelrim döndü valalaha bir de sizin bahsettiginiz türler daha çok ilgilimi çekti..sanırım algıda seçicilik deadline cım ben de sevmiyorum sübyancı diyoruz gerçek hayatta da kitaptaki fantaziye de..tebrikler ne çabuk okuyorsun ya çerez gibi Feraceli rabiacım sen de çok hızlısın maşallahhh :)[/QUOTE]
Bn hızlı değilim kitap inceydi

kitabın adı ne şekerim :)
ben kitapçıya girdim mi şekerci dükkanına girmiş gibi oluyorum, ne alacağımı şaşırıyorum :)

ben kendimi bildim bileli hızlı okurum kitap falan okumam hızlı simsims ilkokulda falan okuma yarışmalarında hep 1. olurdum ne kadar kalın olduğu farketmiyor zamanım varsa bitirirm o kiabı hemen hakikaten çerez gibi oluyor ince kitaplardan pak hoşlanmıyorum o nenle tadı damağımda kalıyor hop bitiveriyor evet adını düşünüyorum kesinlikle öyle şu kitapları bitireyimde adamın yazım tarzı falan hoş evet ama beni huzursuz etti açıkcası böyle olunca gerçi kitapta kadınlara karşı bir hakaret falan yok hatta çok güçlü sağlam hakkını arayan kadın karakterleri yaşından olgun özellikle ama işte küçük yani
kitabın adı ne şekerim :)
ben kitapçıya girdim mi şekerci dükkanına girmiş gibi oluyorum, ne alacağımı şaşırıyorum :)
bende saatlerce çıkamam ya her reyonda dakikalarca oyalanırım her kitabı elime alıp incelerim falan o nedenle tek başıma kitapçılara gitmeyi çok seviyorum sakin sakin inceliyorum birde moralim bozuk olunca yaptığım ilk şey kitapçıya kidip dolaşmak ve kitap almak ikinciside alışveriş yapmak ama önce kitapbirde bekaret konusunda haklısın kitaplarda tüm karakteri öyle sanırım güzel tespit ben o açıdan bakmamıştım

benimde çok ilgimi çekti bak şimdi güzele benxiyor oku bakalım güzelmiymiş

aaa öyle mi?
ben hiç trene binmedim
hadi ya trenler çok güzel en sevdiğim taşıma araçları çokta güzel kitap okunuyor ben ankarada yaşıyorum şimdilik bu arada banliyö trenleri var şehir içi onu kullanmayı çok seviyorum olmadı metro kullanıyorum otobüsleri çekemiyorum ya birde şimdi hızlı tren var oh mis ona da bindim birkaç kez severim ben yolun düşerse dene

tamam canım anlatırım burda

hadi ya sen de mi Ankara??

sebebi o. özellikle zengin ve sosyeteden kadın karakter yaratıyorsa bakire olmalarının tek yolu yaşlarının küçük olması yoksa bekaretleri için bir bahane bulmak zorunda kalır. "ilk erkek/ilk aşk" mantığı bu. benim sevdiğim ve onayladığım bir yöntem değildir açıkçası fazla didaktik buluyorum bu yöntemi ama okurken rahatsız eden bir şey değildir. yaş küçük olmadığı sürece.
ben de çok severim kitapçılarda kafa dağıtmayı, almasam bile mutlaka gezerim
ama son zamanlarda internet kitapçılığına sardım ondan pek gitmez oldum kitapçılara

ben de banyliyö treni ve metro kullanıyorum hep, otobüs sevmiyorum, mecbur kalırsam taksi otobüs dolmuş sevmiyorum ama çok mecbur kalmadıkça binmiyorum.
ama trenle şehirler arası yola gitmek istiyorum, inşallah olur bu sene

hadi ya sen de mi Ankara??
bozkırın göbeğindeyiz ankaradamısın simsims sende bilmiyordum

şehirler arası gittim ama çok uzaklara değil 4 5 saatlik yerlere gittim güzel ama uzun sürüyor
anladım şimdi olayı yazar sarmış ama bu duruma tüm kitaplarda aynı durum internetten bir iki kez aldım ondada alacağım kitap belli oluna anca oluyor yani yoksa gidip orda inceleyip aklıma eseni almak daha hoş geliyor bana birde aklımda kitap olmayınca uzun uzun inceliyorum başına bakıyorum arkasını okuyorum saatlerce ordayım

Teşekkür ederim canım, inan hala yatıyorum aralıklar halinde uyuyorum
Yeni kitabın da hayırlı uğurlu olsun, güzel okumalar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…