Kitabını Al da Gel

evet düz memur kadroları, elbette kendi işin değil ama en azından iş. hatta puanın yüksekse KİTlere bile atanabilirsin, normal memur kadrosudur 657 kanuna tabi değil ama 399 kanununa tabi onlar ama maaşları daha iyi bir dene bence şansını mühendisler genelde 399 yazarlar
hiç bilmiyorum bunları ya, nerden öğrenebilirim, nerden araştıabilirim bunları?

bu arada ilk kitabı bitirdim fatih murat arsal-nefretten sonra neyse kitapta beni rahatsız eden detaylar var onları görmezden gelince konu akıcılık harika ama bu detayları sevmedim mesela adam 30 un üstünde kız kitabın başında 16 yaşında aralarında birşeyler olması falan 17 yaşının sonuna geliyor bu yaş olayı beni çok rahatsız etti açıkcası aradaki yaş farkından ziyade kızın yaşının çok küçük olmasını hiç beğenmedim:KK12::KK12: bu konuyu görmezden gelirsek onun dışında güzel kız bir sebeten okumak isteyen olursa çok detaya inmeyim adamı kendine aşık olmasını sağlayıp intikam almaya çalışıyor güzel giden bir kitap akıcı

bu arada ilk kitabı bitirdim fatih murat arsal-nefretten sonra neyse kitapta beni rahatsız eden detaylar var onları görmezden gelince konu akıcılık harika ama bu detayları sevmedim mesela adam 30 un üstünde kız kitabın başında 16 yaşında aralarında birşeyler olması falan 17 yaşının sonuna geliyor bu yaş olayı beni çok rahatsız etti açıkcası aradaki yaş farkından ziyade kızın yaşının çok küçük olmasını hiç beğenmedim:KK12::KK12: bu konuyu görmezden gelirsek onun dışında güzel kız bir sebeten okumak isteyen olursa çok detaya inmeyim adamı kendine aşık olmasını sağlayıp intikam almaya çalışıyor güzel giden bir kitap akıcı
dönem hikayelerini saymazsak (ki bir çok yazar dönem kitaplarında da kızın 18 yaşında olmasına dikkat eder. aslında o dönemlerde kadınlar çoğunlukla 13-14 yaşlarında evlendirilermiş ama yine de çağdaş yazarlar 18-21 yaş arasını kullanırlar) beni de rahatsız eden bir durum bu.
sevmiyorum küçük çocukların anlatıldığı "modern" aşk romanlarını çocuk çünkü. 30 yaşında adam günümüzde 17 yaşında bir çocuğa hallenince neler deriz o geliyor aklıma.
yaş farkı isteniyorsa ille de bence 20'ye 30 da iyi bir snırdır. bilemiyorum.
onun dışında biraz daha anlat bakem, konusu felan biraz daha ip ucu ver :)

evet ben yeni açmıştım siteyi misafir gelecek ortalık topluyorum annemle ev kızı modundayım bu aralarda:KK70: ya birde diyetteyim sabahın köründe pasta börek çörek yaptık kalktık kendimle savaş içindeyim:KK70::KK70:
Ben de yemesem fena olmayacak 1 saat önce Kalktım şuan hüpleticem kahvaltımı:KK9::KK70:

dönem hikayelerini saymazsak (ki bir çok yazar dönem kitaplarında da kızın 18 yaşında olmasına dikkat eder. aslında o dönemlerde kadınlar çoğunlukla 13-14 yaşlarında evlendirilermiş ama yine de çağdaş yazarlar 18-21 yaş arasını kullanırlar) beni de rahatsız eden bir durum bu.
sevmiyorum küçük çocukların anlatıldığı "modern" aşk romanlarını çocuk çünkü. 30 yaşında adam günümüzde 17 yaşında bir çocuğa hallenince neler deriz o geliyor aklıma.
yaş farkı isteniyorsa ille de bence 20'ye 30 da iyi bir snırdır. bilemiyorum.
onun dışında biraz daha anlat bakem, konusu felan biraz daha ip ucu ver :)
ya dönem romanı olsa takmam zaten genelde dönem romanlarında 20 sonrası evde kalmış diye geçiyor ya alışkınım ona:KK70:
ya şimdi bizim başrol adam tamer iş adamı ama aynı zamanda devlet için ajanlık yapıyrlar bunlar 4 arkadaş diğer kitaptaki adamlarla beraber hepsi 30 yaşında hatta 29 30 üstü aynı yaşlardalar zengin yakışıklı gözü kara çapkın cinsten:KK48: bu kzızın babasıyla ilesel bir mevzu var kitap öyle başlıyor kızın babasının evine gidiyor bu tamer adamda pis işleri varmış gizemli oaraları okursan anlarsın adama diyorki az sonra polisler gelecek ömür boyu hapiste yatacaksın seni oaralarda yaşatmazlar zaten zamanında çok kişinin canını yakmış bizimki zaten adalete teslim etmiş sadece yüz ifadesini görmek için polisten erken gidiyor biraz tehdit ediyor başına silah dayıyor kızda o sırada evdeymiş kimse bilmiyor sonra adam intihar ediyor orda kıza da diyorki intikamımı al 16 yaşında kız orda adamda 28 falan sonra kızın kimsesi yok adam vasiyet bırakmış çakal anlamış zaten kızı tamere emanet etmiş vasiyetinde zaten ifals etmiş tamerde kabul etmek istemiyor ama vicdan azabı falan çekiyor küçücük kız parasız kimsesiz kabul et diyorlar ama adam allah var kızı hep kardeşi var aynı yaşta onun gibi görüyor kızla ilgilenmiyorda işte kız intikam alacak ya adamın ilgisini çekmeye çalışıyor kitap böyle devamını sen kafanda kur ilk kısmı anlattım heyecan olsun devamı olaylar olaylar:KK70::KK70:

marilyn 12. bölümü gece okudum yine zınk diye bitti asıl hikaye bundan sonra başlayacak gittikçe heyecanlı oldu senin hikaye vallahi:KK70:

Yarısına geldim sayılır gayet sürükleyici üstad kendi hayat hikayesini güzel bir üslupla anlatıyor,yaşıyor,yaşatıyor ben beğendim tüyap kitap fuarından almıştım okumak bugüneymiş tavsiye ederim çok sıkılıp,boğulmuyorsunuz yabancı terimlerde
IMG_20150328_114559.jpg

Yarısına geldim sayılır gayet sürükleyici üstad kendi hayat hikayesini güzel bir üslupla anlatıyor,yaşıyor,yaşatıyor ben beğendim tüyap kitap fuarından almıştım okumak bugüneymiş tavsiye ederim çok sıkılıp,boğulmuyorsunuz yabancı terimlerde Eki Görüntüle 1472604
Necip Fazıl sevmem ama iyi okumalar sana bitince de yazarsın, muhakkak güzeldir:) bir kaç şiirni okumuşluğum vardır yazarın, şairin..

Yarısına geldim sayılır gayet sürükleyici üstad kendi hayat hikayesini güzel bir üslupla anlatıyor,yaşıyor,yaşatıyor ben beğendim tüyap kitap fuarından almıştım okumak bugüneymiş tavsiye ederim çok sıkılıp,boğulmuyorsunuz yabancı terimlerde Eki Görüntüle 1472604
biyografi gibi mi yani birgün denk gelirsem alıp deneyebilirm o zaman severim biyografileri her tarzdan :KK28: iyi okumalar bitincede en son tekrar fikrini alalım ama:KK55:
ehehehehe iyi bari istediğim etkiyi yaratıyor :KK70:
:KK58::KK58: evet okumayan varsa merak etsinler çok şey kaybederler:KK48::KK48:

X