Kitabını Al da Gel

valla ben dışarda da kitap okuyorum, metroda otobüste canım sıkılıyo, hep çantamda kitap vardır, öbür türlüsü olmuyor maalesef :)
evet çok iyi oluyor öyle bişeyler ilgilenince zaman daha çabuk geçiyor özellikle insanları izliyormuşum gibi hissediyorum bende bişeyle ilgilenmeyince otobüste yada metroda ama her kitabı yanımda taşıyamıyorum otobüs kitaplarım var mini boylardan sadece yolda okuyorum onları yada ince kitapları tercih ediyorum genelde:KK70:

evet çok iyi oluyor öyle bişeyler ilgilenince zaman daha çabuk geçiyor özellikle insanları izliyormuşum gibi hissediyorum bende bişeyle ilgilenmeyince otobüste yada metroda ama her kitabı yanımda taşıyamıyorum otobüs kitaplarım var mini boylardan sadece yolda okuyorum onları yada ince kitapları tercih ediyorum genelde:KK70:
ben de cep kitabı falan alıyorum arada çantada taşımak daha kolay oluyo :) gerçi çok sevmiyorum cep boy kitap onlar da kitaplıkta bi garip duruyor.

ben de cep kitabı falan alıyorum arada çantada taşımak daha kolay oluyo :) gerçi çok sevmiyorum cep boy kitap onlar da kitaplıkta bi garip duruyor.
Yarın a101 de cep kitaplar indirimde, acaba alsam mı dedim. Beyoğlu'nun ağır abisi ve Şah Sultan gelicekmiş ama ev okunmamış kitap doldu. Resmen dizginliyorum şuan kendimi:) yoksa evdekiler küskün kalıyor bana.:))

Yarın a101 de cep kitaplar indirimde, acaba alsam mı dedim. Beyoğlu'nun ağır abisi ve Şah Sultan gelicekmiş ama ev okunmamış kitap doldu. Resmen dizginliyorum şuan kendimi:) yoksa evdekiler küskün kalıyor bana.:))
ayyy söylediğin iyi oldu. yarın ben de bakayım bir bende de var çok ama, evde dursun, kitap bu akarı yok kokarı yok :KK70:

ben de onu istiyorum du bakalım, bulursam alırım :kk77: eksiye girmek zor ya kimsenin başına vermesin :KK52:
Daha önce çalışmış, tekrar öğretim hayatına devam etmeye başlamış biri için daha da zor hele ki yüksek lisansta masraf az olacak sanıyordum, yanılmışım:KK17: kısacası öğrenciyken eksiye girmek tam işkenceymiş, ay bir de çeyiz düzüyorum kredimle:KK70: Vay halime:KK70:

Daha önce çalışmış, tekrar öğretim hayatına devam etmeye başlamış biri için daha da zor hele ki yüksek lisansta masraf az olacak sanıyordum, yanılmışım:KK17: kısacası öğrenciyken eksiye girmek tam işkenceymiş, ay bir de çeyiz düzüyorum kredimle:KK70: Vay halime:KK70:
,
ayyy zormuş vallaha, ben de istiyorum aslında yüksek lisans ama zor geliyor bu yaştan sonra yeniden okula gitmek

,
ayyy zormuş vallaha, ben de istiyorum aslında yüksek lisans ama zor geliyor bu yaştan sonra yeniden okula gitmek
Ben de mezun olduktan sonra ara verdim, bana da zor geliyor. Çalışmıyorum, kredi alıyorum ona da şükür diyorum ama sosyal hayatım sekteye uğradı birazcık, :KK61:ben de kitaplara ve boyama kitabıma verdim kendimi. Nişanlımda askerde olunca tam bunalımlık oldum:KK70:

Hemen, kesinlikle okusun bence Samed Bahrengi Küçük Kara Balık. Hatta siz bile okuyabilirsiniz. Bu yazarın her kitabı şahane. Bence Küçük prensten daha da iyi ama o kadar popüler olamamış.

ben de kendin boyama kitabı tasarlıyorsun sandım, merak ettim.
bu arada bir arkadaşımın ilkokula giden çocuğu için kitap tavsiyesine ihtiyacım var, bilgisi olanlar yazabilir mi?
Alıntı yapmayı unutmuşum. Yukarıdaki mesajda bir tane öneride bulundum :) b arada çizimim hiç iyi değildir, bakmadan çizemem ama boyamam iyidir. Yani kitap tam benlikmiş))

evet kitaplıkta duruşunu bende sevmiyorum birde bazıları yazılarıda küçültmüş oluyor okurken gözlerim ağrıyor:cool:
bu arada hiç çocuk kitabı gelmedi aklıma ama ben gülten dayıoğlunun kitaplarını çok severdim küçükken aklıma o geldi:cool:

X