Kitabını Al da Gel

selam tatlım.
ay ben bugün paso yazdım hiç okumadım :KK12: çok ayıp o_O:KK14:
ne okuyacaksın, Papatya Kokulu Hikayeler devam mı?
evet canım hem onu okuamaya devam hem de bir arkadaşın yazdıgı romanı :KK66::KK60:
akşam güneşini bende 15 yaşımda okumuştum hatırlamıyorum konusunu ama çok etkilenmiştim kesinlikle harika bir kitaptı yarım yamalak hatırlasamda reşat nuri kitapları benim için ayrıdır zaten:oops: harry potter deme ya ben son kitabı çıkınca türkçe çeviri beklemeden ingilizce orjinalini okudum zorla lise sondaydım sanırım o kadar severdim kaç yaşındasın acaba merak ettim mahsuru yoksa:KK19:

ben buraya yazdığım kitaba başlamayıp başka kitaba başladım ondanda okumadım ama aynı anda 2 kitap okumayı seviyorum neyse ben tek kitaba bağlayım kendimi haftasonu pek vakit olmuyor:KK64:
ben de öyleyim aslında iki kitap okumayı severimçbirinden sıkılınca ötekisine geçmeyi..ama şimdilik bir ile başladım :KK37:
Merhaba bende katılmak istesem nasıl olur ? Çok özledim okumayı. Öğrencilik zamanındaki okumalarımı notlarimi. Demin oturdum kitapligimin başına en sevdiğim kitaplarımı aldım elime. Cümlelerin bana hissettirdiği duygularımı notlarimi okudum. Öyle özlemişimki o duygu yoğunluğunu. Sonra bu konuyu gördüm. Çok çok isterim burada olmayı.
Bir notumu paylaşmak istiyorum. Bu notun bana hissettirdiği duygu yoğunluğu hala gözlerimi yasartir.
merhabaa :) bayılırım kitap notlarına:KK36: ben nadir yaparım ama ben de okudugum kitabın sayfalarını kıvırmaya,o kitabı okunmuş yapmayı çok seviyorum..bazıları da kıyamaz hiç okunmamış gibi korur aksine :)

Kitap okuyunca ders çalışamıyorum, ders çalışınca hangi ödevimi yapsam diye düşünmekten ödevim bitmiyor. Kararsızlık ve zamansızlık başa bela:KK43: ödevlerle boğuşunca da kitabımı okumaya vaktim kalmıyor. Bu ara fenalardayım:KK17:
şimdi seni okuyunca kitap okumamaya utandım..sen hem derslerine çalışıp hem kitaba vakit ayırmak istiyorsun..umarım kitaplarına en kısa zamanda kavuşursun canım :KK37:

evet canım hem onu okuamaya devam hem de bir arkadaşın yazdıgı romanı :KK66::KK60:

ben de öyleyim aslında iki kitap okumayı severimçbirinden sıkılınca ötekisine geçmeyi..ama şimdilik bir ile başladım :KK37:

merhabaa :) bayılırım kitap notlarına:KK36: ben nadir yaparım ama ben de okudugum kitabın sayfalarını kıvırmaya,o kitabı okunmuş yapmayı çok seviyorum..bazıları da kıyamaz hiç okunmamış gibi korur aksine :)

şimdi seni okuyunca kitap okumamaya utandım..sen hem derslerine çalışıp hem kitaba vakit ayırmak istiyorsun..umarım kitaplarına en kısa zamanda kavuşursun canım :KK37:
Eskiden ne güzeldi, lisanstayken ders çalışmazdım kitap okurdum:KK23:şimdi öyle bir lüksüm kalmadı yüksek lisans daha zor, ödev yapmama lüksüm yok anlayacağınız:KK20: o sebepten ben 24 saati yetiremiyorum. Zaten 10 saati uykuya gidiyor neredeyse.. Utanmayın canım, bazen insan vakti bolken de okuyamaz, bana da çoook oluyor. Misal şuan burada takılıyorum. BDV okuyorum, halbuki Semrkant harika bir kitap ama işte.. Neyse bir yandan da kitabımı okuyayım bari :KK37:

Eskiden ne güzeldi, lisanstayken ders çalışmazdım kitap okurdum:KK23:şimdi öyle bir lüksüm kalmadı yüksek lisans daha zor, ödev yapmama lüksüm yok anlayacağınız:KK20: o sebepten ben 24 saati yetiremiyorum. Zaten 10 saati uykuya gidiyor neredeyse.. Utanmayın canım, bazen insan vakti bolken de okuyamaz, bana da çoook oluyor. Misal şuan burada takılıyorum. BDV okuyorum, halbuki Semrkant harika bir kitap ama işte.. Neyse bir yandan da kitabımı okuyayım bari :KK37:
nasıl oluyor ikisi bir arada bana da ögretin :)) ben de kkda çok takılıyorummm :cool:

nasıl oluyor ikisi bir arada bana da ögretin :)) ben de kkda çok takılıyorummm :cool:
:)) mesela şimdi çıkıcam buradan, müziğimi açıp (sözsüz müzikler olacak yoksa kafam dağılıyor :) ) elime kitabımı alıp bir güzel Ömer Hayyam ile beraber Semerkant'a yol alacağım. Muhakkak bir saat sonra aklım dağılacak, biraz kk'ya bakıp tekrar gecenin huzurlu saatlerinde kitabımı okuyup hoop yatarım:KK37: Tabiii aklın buradaysa kitaba bulaşma sonra kitaba konsantre olamazsın :KK69:

vallaha ben de bazen iki kitabı bir arada okurum. google playden okuduğum ingilizce kitaplar var, bir de Türkçe okuyorum.
e kitap okuyucu istiyorum bu arada, işe girsem inşallah alacağım bir tane, o zaman 2den fazla da okuyabilirim :kk77:

Tam bir haftadır kitap okumadım :KK57:ama yok ki elimde okuyacak kitap evi didik didik ettim yok yok okuduğum bi kitabıda 100 yıl geçsede tekrar asla okuyamam :KK43:

Tam bir haftadır kitap okumadım :KK57:ama yok ki elimde okuyacak kitap evi didik didik ettim yok yok okuduğum bi kitabıda 100 yıl geçsede tekrar asla okuyamam :KK43:
ben okuduğum bir kitabı en az 2 kere okumazsam rahat edemem ya bazı kitapkları dönüp dolaşıp tekrar okurum her okuduğuumda ayrı birşey farkeder heyecanlanırım garip ama öyle:KK19: kitap ödünç alacağın arkadaş komşu bişey yok mu yada yakınlarda kitap alacağın bir yer kütüphane vb bişey olsa çok iyi olur internet alışverişi yapıyorsan siparişte verebilirsin birkaç kitap 2 güne elinde olur yada fırsatını bulunca alınca okursun artık en son ihtimal:KK17::KK17:

bu arada aranızda e kitap okuyucu kullanan var mı? ben yazın almayı düşünüyorum da, bir fikir verebilecek olan varsa süper olur. benim aklıma calibro yattı gibi ama bilemedim.

bu arada aranızda e kitap okuyucu kullanan var mı? ben yazın almayı düşünüyorum da, bir fikir verebilecek olan varsa süper olur. benim aklıma calibro yattı gibi ama bilemedim.
hiç fikrim yok:KK43: ama bende almak istiyorum işe başlarsam şu anda bütcem müsait değil almaya alırsan senden fikir alırım artık bende nasıl kullanılıyor onu bile bilmesemde şimdi param olmadığından heveslenmek istemiyorum nasıl bişey olduğunu öğrenip:KK70::KK70:

ben okuduğum bir kitabı en az 2 kerekitaazsam rahat edemem ya bazı kitapkları dönüp dolaşıp tekrar okurum her okuduğuumda ayrı birşey farkeder heyecanlanırım garip ama öyle:KK19: kitap ödünç alacağın arkadaş komşu bişey yok mu yada yakınlarda kitap alacağın bir yer kütüphane vb bişey olsa çok iyi olur internet alışverişi yapıyorsan siparişte verebilirsin birkaç kitap 2 güne elinde olur yada fırsatını bulunca alınca okursun artık en son ihtimal:KK17::KK17:
Komşum var onun kitaplığındaki bütün kitapları okudum oda yeni kitap almıyor kendine,internetten sipariş pek güvenemiyorum kredi kartı kullanmıyorum

hiç fikrim yok:KK43: ama bende almak istiyorum işe başlarsam şu anda bütcem müsait değil almaya alırsan senden fikir alırım artık bende nasıl kullanılıyor onu bile bilmesemde şimdi param olmadığından heveslenmek istemiyorum nasıl bişey olduğunu öğrenip:KK70::KK70:
calibro'nun fiyatları da uygun en pahalısı 339 lira, ben de şimdi çalışmıyorum ama yaza doğru elime toplu bir para geçecek o zaman alacağım alınca sizi de bilgilendiririm.

Komşum var onun kitaplığındaki bütün kitapları okudum oda yeni kitap almıyor kendine,internetten sipariş pek güvenemiyorum kredi kartı kullanmıyorum
kapıda nakit ödeme yapan kitap siteleri var onları kullansana
kitapyurdu
okuoku
kitapzen
yanılmıyorsam idefix bunların kapıda nakit ödeme seçenekleri var. ben de şu anda çalışmadığım için kart kullanmıyorum kapıda nakit ödeme ile alıyorum kitapları. ödeme seçenekleri kısmından öğrenebilirsin.

calibro'nun fiyatları da uygun en pahalısı 339 lira, ben de şimdi çalışmıyorum ama yaza doğru elime toplu bir para geçecek o zaman alacağım alınca sizi de bilgilendiririm.

kapıda nakit ödeme yapan kitap siteleri var onları kullansana
kitapyurdu
okuoku
kitapzen
yanılmıyorsam idefix bunların kapıda nakit ödeme seçenekleri var. ben de şu anda çalışmadığım için kart kullanmıyorum kapıda nakit ödeme ile alıyorum kitapları. ödeme seçenekleri kısmından öğrenebilirsin.
Peki kargo fiyatı iyi olan hangisi hemen üye oliyim o zaman

bende internetten almıyorum aslında oralarda büyük kitapçı yoksada böyle 2. el kitap alan kitapçılar yok mu oralarda romanlar hem daha ucuz oluyor hemde takas falan yapılabiliyor dışarı çıkarsan gözüne takılırsa gir eski kpss kitapları falkan satıyorlar camlarında asılı oluyor yada kırtasiyelerde de klasikler satılıyor en azından nerde oturuyorsun bilmiyorum ilçe falan mı ama gözüne çarpmamış olabilir aklında olsun bak söylüyorum dışarı çıkarsan etrafa alıcı gözüyle bak:KK66:

bende internetten almıyorum aslında oralarda büyük kitapçı yoksada böyle 2. el kitap alan kitapçılar yok mu oralarda romanlar hem daha ucuz oluyor hemde takas falan yapılabiliyor dışarı çıkarsan gözüne takılırsa gir eski kpss kitapları falkan satıyorlar camlarında asılı oluyor yada kırtasiyelerde de klasikler satılıyor en azından nerde oturuyorsun bilmiyorum ilçe falan mı ama gözüne çarpmamış olabilir aklında olsun bak söylüyorum dışarı çıkarsan etrafa alıcı gözüyle bak:KK66:
Tamam çook teşekürler bilgilendirdiğin için

kitapzen ve okuokunun kargo ödeyen kitapları var bildiğim kadarıyla, diğer siteler aklımda değil şu anda. kitapzen belli bir limitin (sanırım 50 tl) üzerine kapıda ödeme seçeneğini açıyor, oku okunun öyle bir şartı yok.
ikisinde de kapıda ödeme için ekstra kargo ücreti ödüyorsun ama o kargo firmasının talep ettiği bir fiyat siteye gitmiyor. kitapzen de 11 tl okuoku da 5 tl. ben toplu alışveriş yapıyorum benim aylık 100 lira limitim var kitap alışverişinde böylece kargo bedevaya geliyor 5-10 lira arası da bir kapıda ödeme yapıyorum sorun çözülüyor.
pttkitabı da takip et, yakın zamanda kapıda ödeme seçeneği gelecekmiş.

kargo fiyatları değişiyor canım arkadaşım alıyordu netten mesela bazen kampanya oluyor 3 kitap alınca kargo parası bedava oluyor yada sitenin önerdiği kitaplardan alırsan ucuz oluytor falan ama hangisi daha iyi bende merak ettim bakmamıştım hiç:KK22:

kitapzen ve okuokunun kargo ödeyen kitapları var bildiğim kadarıyla, diğer siteler aklımda değil şu anda. kitapzen belli bir limitin (sanırım 50 tl) üzerine kapıda ödeme seçeneğini açıyor, oku okunun öyle bir şartı yok.
ikisinde de kapıda ödeme için ekstra kargo ücreti ödüyorsun ama o kargo firmasının talep ettiği bir fiyat siteye gitmiyor. kitapzen de 11 tl okuoku da 5 tl. ben toplu alışveriş yapıyorum benim aylık 100 lira limitim var kitap alışverişinde böylece kargo bedevaya geliyor 5-10 lira arası da bir kapıda ödeme yapıyorum sorun çözülüyor.
Tamam ben araştırıyorum bakalım inşallah memnun kalırım

X