Kismet acma duasi bilen var mi

Burgulayse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
15
13
32
Kismetim cok kapali hic bir isim rast gitmiyor namaz kilan Kur an okuyan ve esmalarimi surekli yapiyorum cok nazara geliyorum oda etkiliyor galiba bildiginiz kismet acma esmalari,dualari yontemleri var mi varsa yardimci olabilir misiniz cok tesekkur ederim simdiden

Frekansını yükselt canım, yok benim kısmetim yok , yok ben nazara geliyorum aman aklından çıkar bunları sen böyle düşünürsen istemeden bunu hayatına çekersin güzelce ayetel kursini kendine oku nazar falan düşünme sürekli tekrarla kısmetim açıktır benim işlerim yolunda gider bir yerlere yaz. Örneğin dileklerini deftere yaz dua et kendini şanslı hisset olacağına İnan hayal kur, unutma düşüncelerin hayatın olur. Kontrol et düşüncelerini :) sen çok şanslısın kısmetin de boldur girdiğin her yer senden sonra dolar taşar. :)

Kısmet açmak için herhangi bir kod dua sayılı zikir olduğunu sanmıyorum ve inanmıyorum. Elini açıp hayırlısı için dua edecek 🤷‍♂️
Rızık için rezzak çekiliyorsa kismeti koca olarak algılamayıp genel algılayıp fettah da çekebilrler. Bi şekil de bi nizam tutturulur. Inanmıyorsan yazma. Büyü dememiş cart dememiş curt dememiş dua sormuş. Dalga geçmen çok çiğ oldu.

Kismetim cok kapali hic bir isim rast gitmiyor namaz kilan Kur an okuyan ve esmalarimi surekli yapiyorum cok nazara geliyorum oda etkiliyor galiba bildiginiz kismet acma esmalari,dualari yontemleri var mi varsa yardimci olabilir misiniz cok tesekkur ederim simdiden
rast gıtmedıgını bılemezsın kı:)) sana hayırsız gorunen senın ıcın en hayırlıydı belki.. ki kesınlıkle oyle.. kısmetsızım bahtsızım modundan cık. rabbım hayırlı zamanda bana hayırlı olanı verıcek de guven :) yanlıs dusunuyorsun.. bıseyı vermemesı de alması da azaltması da hayırdandır. :)) verse kahrolacaksın belkı:)

Rızık için rezzak çekiliyorsa kismeti koca olarak algılamayıp genel algılayıp fettah da çekebilrler. Bi şekil de bi nizam tutturulur. Inanmıyorsan yazma. Büyü dememiş cart dememiş curt dememiş dua sormuş. Dalga geçmen çok çiğ oldu.
Aslında ben o mesajı samimiyetimize güvenerek Clemencia Clemencia e yazmıştım ama altını yapmayı unutmuşum. Konu sahibine yazmadım yani. Kısmet deyince aklıma direk eş bulma geldi yalan yok.

Herkes istediği şeye inanabilir tabi, B Burgulayse size yazmadım yanlış anlamayın. Hakkınızda hayırlısı 😊

Aslında ben o mesajı samimiyetimize güvenerek Clemencia Clemencia e yazmıştım ama altını yapmayı unutmuşum. Konu sahibine yazmadım yani. Kısmet deyince aklıma direk eş bulma geldi yalan yok.

Herkes istediği şeye inanabilir tabi, B Burgulayse size yazmadım yanlış anlamayın. Hakkınızda hayırlısı 😊
R ni yesinler. Konu sahibine komik emojisi bıraktın. Ben carlayınca beğeniye çevirdin. Neyse konuyu dağıtmak istemiyorum.

Aboov bi gittim geldim konu nereye gelmiş yav.
Neyse bende dalga geçmedim bu arada. Cidden bilen varsa yazsın benimde çok ihtiyacım var işlerimin rast gitmesine 😂

İslerinin rast gitmemesi cok nazara gelmenden degil mi sence? Ben mi yanlısım? Nazara gelince haliyle isler gücler rast gitmez. Dualardan pek anlamam dini yönüm zayıf. Lakin baslamadan önce niyet olarak cok mu isteksiz baslıyosun? O da önemli.
Özellikle niyetini epey bi yürekten dileyip olmus gibi düşüneceksin.

Kesınlıkle kısmet kapalılığı olduguna ınanmayanlardanım
Allah hıc bi yarattığı kulunun kısmetini kapatmaz daima kullarının ıyılıgını ister.

Evet maalesef kimi insanlarda yıldız düşüklüğü mevcut böyle insanlar hemen olumsuzu ceker, nazara cok cabuk gelır, olacak ısı varsa da olmaz cok negatifi çektiğinde ister istemez işleri de olumsuz gıder.

Önce bi bakış açını değiştirmen lazım kısmetim kapalı gıbı asılsız bır bakıs açısından kesınlıkle çıkman gerek.
Iyıyi düşün daima ıyı olsun. Yukarda bı arkadasın dedıgı gıbı olumlamalar yap, gerekırse beynini buna ikna etmek ıcın deftere sureklı yaz 5.55 teknıgını YouTubedan araştıtabilirsin

KKısmet kapalılığı yok, şüpheyle edılmıs veya tam edılememıs dua var.
Duanın gucune ınan. Dua ederken asla şüpheye düşme olacak gozuyle bak sadece akışa bırak Allaha guven.
O senın ıcın senden daha guzel planlar yapıyor sen hakkıyla kul olmaya çalıs yeter.

Her dua cok guzel ama kısmet ıcın diyorsan her gece aksatmadan yasin ve cuma suresı mutlaka oku. Okumayı alıskanlık hale getir. Mübinli yasın de okuyabilirsin.
Yıldız yukseltecek esmalara yonelmenı tavsiye ederim bunları suyu okuyup ıcersende cok guzel olur 🌸

Bu konuda paylasıldı, okumanızı tavsiye ederim. Kısmetin kapalı olması auranızın negatif enerji alanında oldugunu gosterir. Pozitif enerjiye geçtiğinizde yani çakralar acıldıgında sorun ortadan kalkacaktır.. Çakraları da pozitif dusunme ve en onemlisi Esmalar ile açabilirsiniz.

R ni yesinler. Konu sahibine komik emojisi bıraktın. Ben carlayınca beğeniye çevirdin. Neyse konuyu dağıtmak istemiyorum.
Ay çok korktum senden o yüzen hemen değiştirdim.🤦‍♀️

Birini yanlış anladığımı düşündüğüm zaman geri adım atarım ben, egolarımdan sıyrıldım çok şükür. Ama senin carlamandan korktuğumu düşünmen beni üzer 😔

Ay çok korktum senden o yüzen hemen değiştirdim.🤦‍♀️

Birini yanlış anladığımı düşündüğüm zaman geri adım atarım ben, egolarımdan sıyrıldım çok şükür. Ama senin carlamandan korktuğumu düşünmen beni üzer 😔
Korkmak demeyelim abartmayalım da ilk taşı atan olduysam devamı gelir diye çekindin diyelim. Egolarından sıyrıldığın icin kapanmış gitmiş mevzuya dönüp devam ettiriyosun kac gün sonra evet. Haklısın.

Korkmak demeyelim abartmayalım da ilk taşı atan olduysam devamı gelir diye çekindin diyelim. Egolarından sıyrıldığın icin kapanmış gitmiş mevzuya dönüp devam ettiriyosun kac gün sonra evet. Haklısın.
Çok haklısın hala alacak yolum var demek ki.

X