kıskançlık

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.761
405
37
kızlar benım bır derdım var.Bazılarınıza gore küçük olabılır ama benım ıcın gercekten cok onemlı ve yardım edersenız sevınırım.
Ben bırısıne delı gıbı aşıktım.Fakat onu yargılamadan ılk olarak arkadaşlarımın dolduruşuna gelerek,ikinci olarakta bır gecelık ılıskısını gordugum ıcın daha tekrardan gorusmeye başladık dıye tepkı gosterdım.
Onu bırısıyle gordum ve gorusmeyı kesmek ıstedıgımı soyledım ama cok ıyı dostumdu herşeyımı bılen tek ınsandı.O akşam saçamala eger boyle oldugumu dusunuyorsan bıtsın ben tum kız arkadaşlarımla böyleyım demıştı bende klasık bır kız tavrı olan bır daha gorusmek ıstemıyorum sırtımdan vurdun benı yorumunda bulunmuştum.
Bugun gordumkı normalde gercekten cok yakın bır kız arkadaşıymış ve ben gereksız yere tepkıde bulunmuşum.Ve bulundugum gunden berı benım ıstedıgım gıbı gorusmek ıstemıyor.Ama dostlugunu cok arıyorum ve ben onu unutamıyorum.Yerımde olsanız nasıl özür dılerdınız?

(O akşam özür dılemedı ve ben özür dıleyecek bır sey yapmadım sadece cok kızgınsın aslında gordugun bırseyde yok zamanla anlayacaksın sen hala bırseylerı anlayamadın demıştı:)

1-"ikinci olarakta bır gecelık ılıskısını gordugum ıcın daha tekrardan gorusmeye başladık dıye tepkı gosterdım." kısmını anlayamadım
ve bu kişi sevgilin miydi arkadaşın mıydı?

Anladığım kadarı ile eski sevgilinle çok iyi dost olmuşsunuz flört döneminde.. Sen şimdi o sevgilinden ayrılmışsın ama dost kalmak istiyorsun.. Beraberken yaptığın kıskançlıkları affettirmeye çalışıyorsun..:uhm:
Ben olsam özür dilemem valla.. Adam mı kalmadı memlekette ondan başka bana dost olacak?
Onu tanımadan önceki dostlarımla vakit geçiririm..

bız bır kere cıktık arkadaşlarımın doldurusu sonucu ayrıldık.tekrardan sans verdı goruselım zamana bırakalım dedı ve o zaman dılımı ıcerısınde cok ıyı dost olduk kımse onun gıbı olamıyor ve ben bu adamı hala delı gıbı sevıyorum Ama cok kıskanc oldugum ıcın Sultanahmette sankı bır kızla vakıt gecırıyormuş gıbı ben yokmuşum gıbı davranıyordu.Bende kıskanclık krızıne gırdım senle dost olmak ıstemıyorum sen benı sırtımdan vurdun dıye yorum yaptım ama hatalı olanın onun dedıgı gıbı kendım oldugumu anladım.Onun dostluguna,arkadaşlıgına ıhtıyacım var.Ve onu unutamıyorum hala yerımde olsanız ne yapardınız?

canım ben olsam ben özürdılemem...
niye özürdileyimki kim olsa sızınle aynı tepkıyı verırdı...
ayrıca özurdılemesı gereken bırı varsa odur..
bır kere guvenını sarsmiş...
ayrıca tek dost omu ...hayır degıl..
eminim sizi anlayan nice dostlarınız vardır...
ya bırde artık yaşanılmış bır ilişki var ve o ilişki bir şekılde biterse ve hala dost olarak görüşürseniz unutman ve yenı bie ilişkiye adapte olmakta zorlanırsın

bız o zaman aslında yenı bır ılıskıye başlayacaktık başlama dönemındeydık ve benım onun cevresınden tanımadıgım cok yakın bır kız arkadaşını tekrardan aynı sey olursa boyle tepkı verırmıydım dıye dusunup bunu denemış ve aslında o orda ben bunu yaptım dıye anlattı ama ben analamadım cunku guvenemıyordum yada sahıplenme duygum hakımdı. sımdı cok pısmanım. Herseyımı anlatabıldıgım paylaşabıldıgım tek ınsandı cunku 2 ılıskı arasındakı donemde cok yakın olmuştuk.Ve kımse anlamıyor benı onun gıbı suanda bır sekılde ozur dılemem gerekıyor ama ne yapabılırım bılemıyorum cunku onu kesınlıkle kaybetmek ıstemıyorum

niçin onun dostluğuna ihtiyacınız olacakkı...
onu ne zamandan beri tanıyorsunuz..
siz olmadan bır hayatınız vardı..
ayrıca bır erkegın bılmesı gerek boyle olaylarda kadının nasıl tepki verecegını..
o sizi kaybetmeye hazırmış..ve kaybetmış.. ve siz hala onun dostlugunu istiyorsunuz..
acaba bırakız sız onu kazanmayı o sizi kazanmaya çalışsın.. o mucade etsın..acaba onun içinde siz onun dostumusunuz..

biz bayanların en buyuk hatalarından bırıde sevdığımızı hayatın merkezı yapmak..işte biz bundan kaybedıyoruz...lutfen ıyı düşünün

Yanlış anlamadıysam arkadaşınızla sevgili oldunuz...
Hem seviyor...hemde dost kalmak istiyorsunuz...:bbo:
gercekden seviyormusun diye kendine bir sor..fisfisfis
çünkü seven insan dost kalmayı başaramaz sevgisi canını acıtır..daha çok o insandan kaçmak ister...:çok üzgünüm:
sevdin insanla dost olamazsın......aslaaaaa..(sevgin gercekse tabi):uhm:
kıskanclıgında bence abartı sevgilinde gilde kocan olsa önemli bir iş adamı olsa ve insanlarla ve bayan larla yemekleri ve toplantıları olsa boşucakmısı yani...CADIARZU
kendine hakim olman gerek...
Ön yargılı olma hayatta kaybeden ve üzülen sen olursun..
herşey gönlünce olsun..a.s.a.s.

bence yeteri kadar üstüne düşmüşsün bi kendini geri çek bakalım o gelecektir sana seviyosa

hayır aslında hıc tanımadıgım bırısıyle sevgılı olmuştum ama bazı arkadaşlarımız sonradan ortak cıktı.Ikımızde aynı sehırde unıversıtede ogrencıyız cunku.Ve arkadaşlarım benı onun eskı hayatına karşı doldurmuştu.Yıne kız konusundan ayrılmıştık.Şimdi aynı seyı denedı aynı tepkıyı verdım evet kocam olsa sankı o akşam gösterdiğim tepkıye gore boşayabılırdım ama kızı bılmıyordum ve cok sıcakkanlı bırısı oldugu ıcın aralarında bırsey var dıye dusundum ve sonra onunla ılgılı ne zaman konusşmayı denese konusmak ıstemıyorum dedım yada mutluluklar dıledım hep bır sekılde ne zaman anlayacaksın dedı ve gercekten sogukkanlı kıskanc olmamam gerektıgını dusunen bırısı oldugu ıcın gereklı acıklamayıda yapmamı ıstemedı.Evet sevıyorum cok fazla ama onun dostlugunu yanımda olmasını arıyorum.Onu dostlugunu ozluyorum cunku bız herseyden once 2.ci kez denemeden dost kalmayı denedık ve başarmıştık ama 2.ci kez yapabılırmıyız dıye ben dusununce oda bunu ıstedı ve gerceken ıs cıddıyete bınınce tepkımın degısıp degısmedıgını anlamak ıstedı.Ben nasıl özür dıleyebılırım.?

bence yeteri kadar üstüne düşmüşsün bi kendini geri çek bakalım o gelecektir sana seviyosa

oda geldı bır cok seyımı en yakınımdakıler bılmezken o bıldı hersekılde yanımda oldu bır kızla gordum dıye sırtıkmdan vurdun hayattakı en buyuk kazıgı attın bana dedım ve onun yapabılcegı bır nokta sonra hıcbırsey kalmadı o gece

Madem seviyodun ne diye başkalarının dolmuşuna bindin be güzelim...

ne biliyosun da ona sormadan etmeden direk ona cephe alıyosun başkalarının lafıyla

ikinci olarakta bır gecelık ılıskısını gordugum ıcın daha tekrardan gorusmeye başladık dıye tepkı gosterdım.
bu cümleni anlamadım ben...

tekrardan görüşmeye başladınız diye neden tepki gösterdin ki kimse kimseyi silah zoruyla birinle görüştüremez...öyle diil mi ama

hayatına sevgili girdiği zaman tüm kız arkadaşlarıyla ister çok yakın olsun ister can ciğer kuzu sarması olsun bi kere arayı hafiften açması gerekir...kıskanılmayı hesaba katması gerekirdi...

madem samimi olmak istiyor,o zaman sokmucak adamım hayatına hiç kimseyi öyle ya

zaten sevgılıyız demedık olabılırmıyız cok ıyı anlasıyoruz dedık ben sımdı sevgılı olmayı degıl dostlugunu gormek yenıden sahıp olmak ıstıyorum sızce ne yapmalıyım

anladıgım kadarıyla olaydan sonra özür dilemişsin pişman oldugunu belirtmişsin..
biraz daha üstele o zaman tepkisine bak nazlanıyo gibi mi yoksa gercekten konusmak istemiyo mu
gercekten konusmak istemiyosa kırgın demek o zman üstelemeye dewam edersın nazlanıyosa kendı halıne bırak er geç döner:)

ozur dılemedım sadece dogumgununu kutlarım dıye mesaj attım oda nezaketendı başka sekıllerde o konusmayı denedı ama sureklı laf soktum ozamanlardada ama ozur dılemelıyım sanırım yada daha etkılı bır yol ne olabılır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…